Wasze ulubione gry planszowe

echinokaktus

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2014
Posty
30
Punkty reakcji
1
Osadnicy z Catanu oraz Carcassonne, ale to raczej dobrze się gra w gronie osób, które kilka razy grały.
 

FrozenSky

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
Monopoly. Gra, w której dużo zależało od szczęścia, ale dużo też od strategii. Nieprzewidywalna. Kocham. :D
 

Karonina

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2015
Posty
71
Punkty reakcji
2
Ja miałam Biznes po polsku, uwielbiałam Ottello, w Rummikub nawet ostatni grałam:)
 

Beatka8877

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Wa-wa
Kolejka IPNu, Blue Moon City, są też fajne karcianki Teomachia, Agenci Molocha itp :D
 

jamniczek

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Kiedyś to był zdecydowanie chińczyk, potem Bankrut. Później monopol, scrable. A ostatnio Kolejka - świetna gra i czasach PRL :)
 

wolnyczar

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2015
Posty
16
Punkty reakcji
1
Monopoly - jeden z najlepzsych sposobów na spedzenie wieczory ze znajomymi. Przy tej grze rozkreci się każda impreza :D
 
M

maku511

Guest
Moim niekwestionowanym faworytem i to już od wielu wielu lat są... SCRABBLE :przewraca: Monopoly też fajne, ale wolę jednak gry słowne. W ten schemat wpisuje się również gra TABU (ewentualnie kartabu.pl), ale nie wiem czy można uznać ją za grę planszową ;)
 

Leonardo7

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2015
Posty
84
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Płock
Moją ulubioną grą planszową jest oczywiście "Świat Dysku: Ankh Morpork"! Bez dwóch zdań, masa rozrywki. Bardzo lubię też Monopoly i Talisman.
 
W

wiki9969

Guest
wolnyczar napisał:
Monopoly - jeden z najlepzsych sposobów na spedzenie wieczory ze znajomymi. Przy tej grze rozkreci się każda impreza :D
Ja właśnie ją kupiłam. :D Czekam teraz do świąt żeby ją odetkać. :p
 

Modeland

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja co prawda nie mam jednej,ulubionej gry planszowej,ale ostatnio znajoma dostała na gwiazdkę grę 5 sekund i muszę przyznać,że jest ona jedną z lepszych i bardziej kreatywnych,zabawnych z jakimi miałam do czynienia.
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Gry planszowe, w które zdarza mi się grać:
- chińczyk
- warcaby
- szachy
- domino
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Scrabble :) Ostatnio graliśmy też ze znajomymi w Splendor i Carcassonne. Nie grałam za bardzo w tego typu planszówki, ale teraz chyba zacznę :tongue:
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
Lubię od czasu do czasu pograć w scrabble, ale ostatnio mam większą zajawkę na magic the gathering the planeswalker, kiloro moich znajomych jest miłośnikami fantazy i nawet na Falcon jeżdżą na rozgrywki, mnie wciągęli w granie i od czasu do czasu robimy sobie takie spotkania z graniem, gra jest wciągająca, zazwyczaj wybieram zielonych, przydaje się też słownik albo telefon pod ręką bo trzeba trochę angielskiego potłumaczyć choć dla mnie to dodatkowy walor
 
Do góry