no_one_live18

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
41
Punkty reakcji
0
Witam!
Każdy z nas kiedyś bardzo potrzebował lub potrzebuje pieniędzy by coś sobie kupić, lepiej żyć lub w ogóle przeżyć. Dlatego pomyślałem by założyć ten temat, by każdy mógł podzielić się swoim pomysłem lub sposobem na zarobienie kasy :)

Okej, to ja zacznę. Uczę się, więc w wakacje pracuję u sąsiada przy zbiorze ogórków, a jesienią sprzedaję orzechy, które zasypują mi ogród, do pobliskiej fabryki bakalii :)

Moim ostatnim pomysłem jest stronka z szablonami którą widzicie w podpisie :)

Teraz Wasza kolej ^^
 
H

Hastler

Guest
Hmm ja to planuje się dorobić na audiobookach, tylko jeszcze nie wymyśliłem jak to zrobić żeby mnie nie zamknęli za udostępnianie ;)
 

pmajer

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
zanim podejmiesz jakiś biznes poczytaj co jest Ci potrzebne. Sporo informacji o kasach fiskalnych znajdziesz tutaj.
 

jqtnm

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ogólnie - internet jest dużą szansą na w miarę bezstresowe zarobienie pieniędzy. Tylko jak konkrentnie? Macie jakieś pomysły?
 
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
18
Punkty reakcji
0
Możliwości jest bardzo dużo wszystko jednak wymaga pewnego nakładu pracy. Bardzo dużo osób myśli że wystarczy tylko się zapisac do programu partnerskiego i już nie musimy pracowac :tongue: A później załąmka bo nie da sie nic zarobić. Też miałem kiedyś taki problem od kilku lat przerabiam temat zarabiania w internecie i sam nie mogłem tego ogarnąć. Wspólpracowałem z kilkoma lidrami ebiznesu i słuchałem ich porad co jak należy robić. Brałem udział w konferencjach cotygodniowych, kupowałem szkolenia i dalej marne efekty.

Pierwsze owoce mojej pracy zobaczyłem dopiero po roku. NIe był to szał bo zaledwie 246zł z programu partnerskiego który kiedyś reklamowałem w kolejnym 280zl i dalej marne grosze. Ale podbudowałem się bo zobaczyłem że można osiagnąć dochód pasywny. Dzisiaj wypracowałem kilka źródeł dochodu pasywnego i nie wierzę w słowa że można zarabiać w internecie nic nie robiąc.

Czy warto budowac eBiznes?
Moja rada: Jedynie pracując w prężnym zespole i wymieniając sie doświadczeniem można zbudować szybciej swój biznes internetowy i zacząć wkońcu zarabiać konkretne pieniądze lub wybierzesz dłuższą drogę i sam bedziesz wszytko działał i szukał odpowiedzi na własną rekę.

Mając trochę gotówki można też zainwestowac i zarabiać więcej. :023:
 

Dariusz20

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Myślę, że jeżeli ktoś ma pomysł to będzie go realizował a nie będzie go podawał na forum... Najlepiej zająć się czymś co robisz najlepiej. A odpowiadając na mój pomysł na zarobienie kasy to praca :)
 

Skyfall

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
Witam. E-biznesem interesuję się od około roku, a od jakiegoś czasu implementuje niektóre rzeczy w życie. Szczególnie polecam programy partnerskie (Jednymi z najbardziej zaufanych są Złote Myśli i AdSense). Jeśli czymś się interesujesz i czujesz się w tym dobry, możesz np. napisać e-booka. Koszty jakie poniesiesz są praktycznie zerowe, bo taka książka nie składa się z papieru, nie trzeba tu żadnych pośredników, a procent jest bodaj większy niż w przypadku zwykłej książki.
 

Animando

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Pomysłów na biznes może być wiele. Trzeba się określić, co chciałoby się robić. A przynajmniej wybrać branżę. No a potem po prostu wziąć się do pracy. Nic za darmo nie przyjdzie.
 

jedynytaki

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2012
Posty
37
Punkty reakcji
1
Ogólnie - internet jest dużą szansą na w miarę bezstresowe zarobienie pieniędzy. Tylko jak konkrentnie? Macie jakieś pomysły?
Bezstresowe zarobienie pieniedzy ??? Moje doświadczenie opiera się na pracy w internecie i nie poeiwm że jest bezstresowe, praca jak każda, terminy, nawał pracy, problemy zawsze są więc nie powiem że bezstresowa... No chyba że myślisz że odpalisz jakąs stronę i bedziesz zaglądał raz na miesiąc a kasa sama bedzie leciała.... to ja chce myśleć tak samo ;) e
 

Animando

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Niestety w dzisiejszych czasach nie jest łatwo mieć dobrą pracę. A dobrą pracę, bezstresową i dobrze płatną to już właściwie niemożliwe. Ale zawsze można pomyśleć o rozrkęceniu swojego biznesu. Chociaż to wcale nie znaczy mniej stresu...
Najważniejsze to cały czas się szkolić, zdobywac nowe umiejęności.
 
Do góry