tradergirl

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Możliwości jest bardzo dużo wszystko jednak wymaga pewnego nakładu pracy. Bardzo dużo osób myśli że wystarczy tylko się zapisac do programu partnerskiego i już nie musimy pracowac :tongue: A później załąmka bo nie da sie nic zarobić. Też miałem kiedyś taki problem od kilku lat przerabiam temat zarabiania w internecie i sam nie mogłem tego ogarnąć. Wspólpracowałem z kilkoma lidrami ebiznesu i słuchałem ich porad co jak należy robić. Brałem udział w konferencjach cotygodniowych, kupowałem szkolenia i dalej marne efekty.

Pierwsze owoce mojej pracy zobaczyłem dopiero po roku. NIe był to szał bo zaledwie 246zł z programu partnerskiego który kiedyś reklamowałem w kolejnym 280zl i dalej marne grosze. Ale podbudowałem się bo zobaczyłem że można osiagnąć dochód pasywny. Dzisiaj wypracowałem kilka źródeł dochodu pasywnego i nie wierzę w słowa że można zarabiać w internecie nic nie robiąc.

Czy warto budowac eBiznes?
Moja rada: Jedynie pracując w prężnym zespole i wymieniając sie doświadczeniem można zbudować szybciej swój biznes internetowy i zacząć wkońcu zarabiać konkretne pieniądze lub wybierzesz dłuższą drogę i sam bedziesz wszytko działał i szukał odpowiedzi na własną rekę.

Mając trochę gotówki można też zainwestowac i zarabiać więcej. :023:

cięzka praca , determinacja i cierpliwość to podstawy zarabiania:) a co do stałych dochodów no to na początek praca na etacie i stałe dochody :)
 

dalmacja

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
33
Punkty reakcji
0
Aby zarobić kasę przez net, przede wszystkim trzeba mieć pojęcie w jaki sposób to można zrobić. A sposobów jest wiele... zarówno na większe i mniejsze zarobki.
Dlatego też zachęcam do czytania stron poświęconych tej tematyce.
Druga sprawa, że często aby zarobić, trzeba najpierw zainwestować np w kupno domeny,serwera czy stworzenie bloga e-sklepu.
 

inspiracje

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
reklamy google AdSense, programy partnerskie (np. Złoty Program Partnerski), sprzedaż na Allegro.pl, na facebooku itp.

więcej info znajdziesz tutaj
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Uważnie obejrzeć reklamy firm, wysyłających zamówione zakupy pod wskazany adres.
Wybrać sobie coś, co można wytwarzać samemu, ba przykład jakiś przybóe do ćwiczeń gimnastycznych.
Ulepszyć ten przybór i wytwarzać (najpierw chałupniczo), a potem sprzedawać po cenie dwa razy niższej.

Na przykład mop parowy albo kombiwar były drogie, ale jak pojawiły się w marketach po cenie dwa razy mniejszej, od razu stały się w wysyłce tańsze, lecz nie na tyle, by markety na tym nie zarabiały. No, i producent tych "nowych i innych" urządzeń też zarabiał.
 
M

Mitsuoka

Guest
Z programów partnerskich to najlepszy będzie Profi Credit, w którym polecamy pożyczki pozabankowe w zamian za prowizję. U mnie średnia taka prowizja to prawie 170 złotych i 3-4 umowy co miesiąc. Działam w kilku PP różnych branż, ale na tym wychodzę najlepiej, zatem mogę polecić.
 

no_one_live18

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
41
Punkty reakcji
0
Haha, tak z ciekawości zajżałem czy coś się jeszcze dzieje pod tym moim wątkiem, i widzę że dużo ciekawych postów się pojawiło. Nie mniej jednak większość z tych propozycji znam i wiem jak ciężko jest odnieść w nich sukces.
 

Jacek Szymanski

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja proponuje pisanie bloga !! Jest to opłacalne wtedy, kiedy nawiąze sie współprace z firmami takimi jak np. LeadBullet. Ja tak również zarabiam dodatkowe pieniążk, prócz tego ze prowadze działalność gospodarcza.
 

Monika Wąska

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Współpraca z NextClick jest zarobkowa pod kątem prowadzenia bloga. Ale na zarabianie trzeba poczekać troche czasu ok. 7 miesięcy
 

Dariusz Bogacki

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2015
Posty
26
Punkty reakcji
0
Oczywiście, że można dorobić, ale wymaga to od nas pewnej kreatywności. Sposoby, które przedstawiają strony jak chociażby ta promowana są może dokładnie opisane, ale korzysta z nich masa osób. Zatem trzeba wymyślić coś kreatywnego aby zmodyfikować dany sposób na zarabianie. Chyba, że chcemy dorobić kilka złotych miesięcznie to zbytniej wiedzy ani umiejętności nie potrzeba.
 

Katarzyna Michalak

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2015
Posty
91
Punkty reakcji
1
A ja inwestuje. i tak - dolaczylam do klubu inwestorow, bo wiedzialam ze sama to nie dam rady. fajnie, bo wiesz, jak sa doswiadczeni to idzie duzo latwiej. wiecej mozesz poczytac na inwestpunkt.com (nie wiem jak zrobić odnośnik bez widocznego linku, wybacz), ja od tej strony zaczelam przygode.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Temu klubowi inwestorów przyjrzę się, co to takiego. Odwdzięczę się za to pomysłem, o którym opowiedziała mi księgowa https://programpartnerski.taxcare.pl/. Mają taki program teraz, a w nim dostęp do szkoleń, wsparcia produktowego i - co najważniejsze - można zarobić kasiorkę. Jak jest na forum jakiś księgowy to powinien się zainteresować zdecydowanie.
 
W

winylowy

Guest
Jeśli chodzi o programy partnerskie to zdecydowanie NovaCash. Maja bardzo fajna oferte, duzo da rade zarobic albo w okresie wakacyjnym albo w czasie jakis swiat. Ale ogolnie tez idzie zazwyczaj niezle, plus bywa ze wyplata jest kilka razy w miesiacu. :)
 

borys27

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Jezeli ktos chce zarobic w e biznesie to zarobi,liczy sie cierpliwosc,i upur
W dazeniu do celu,uczyc sie od tych xo juz cos osiagneli,brac z
nich przyklad.
 

guru92

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja cisnę w trafficmonsoonie i nie narzekam+dodatkowo mam reklamę swojego serwisu komputerowego, więc 2w1. :)
 
I

Ika112

Guest
Też skłaniam się w kierunku inwestowaniu w nieruchomości, Wola Invest generuje większy zysk niez na lokacie. Trzeba tylko pamiętać że kupując pod wynajem przede wszystkim tzreba brać pod uwagę lokalizację a Wola jest idealna.
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Uczę się, i nie mam stałej pracy. Jednak czasem sobie dorabiam, między innymi na: wyprowadzaniu psów oraz opiece nad zwierzętami. Pozostałe pracę, które podejmowałam, to było: roznoszenie ulotek, gazet, sprzedaż swoich rzeczy przez internet oraz byłam konsultantką Avon.
 
Do góry