Wasze pierwsze anime

B

BraveNewWorld

Guest
Ja zaczynałam od "Naruto"! :D Kilka lat temu leciało na Jetixie jako bajka. :p Z tym, że byłam wtedy małokumata i tak naprawdę nie rozumiałam o co tam chodzi, chociaż pamiętam, że już wtedy wzruszały mnie niektóre postacie. Gdzieś w połowie ostatniej zimy przypomniałam sobie, że kiedyś coś takiego oglądałam i mi się podobało, więc z nudów stwierdziłam, że obejrzę pierwsze kilka odcinków...I tak jakoś obejrzałam całe dwie serie. :D Większość odcinków od pierwszego do jakoś tak Egzaminu na Chunina już widziałam, ale tym bardziej miło się je oglądało - wspomnienia. :)
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Dragon Ball, Naruto :) Jako dziecko- nie do końca wiedząc, czym jest anime.
 

ScarletL

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
1
Miasto
Radom
Pierwsze nieswiadome: Pokemony, Muminki, Shaman King, Naruto
ach wspomnienia.. pamietam jak czekalam na nowe odcinki naruto i wnerwialam sie gdy byly powtorki, ktore i tak z uwielbieniem ogladalam :D
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Yattaman, Tygrysia maska i takie różne, których tytułów nie pamiętam, ale nadawane na początku lat 90 no i Sailor Moon oczywiście :D
 

32Polak

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2012
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Duisburg, Niemcy
Ja oglądałem parę anime jednocześnie, więc nie wiem dokładnie które było pierwsze. Ja oglądałem Sailor Moon, Digimon i Pokemony.
 

Dante190884

Użytkownik Roku
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
201
Punkty reakcji
7
Miasto
Kraków
Ja trochę starej daty, pierwsze anime które zresztą pokazała telewizja publiczna to była "Czarodziejka z księżyca", byłem dzieckiem a pamiętam do dziś.
 

tapia4554

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Pierwszym moim anime był Capitan Cubasa i Yattaman :p A potem oglądałem już tylko Dragon Balla i Naruto :)
 

Dante190884

Użytkownik Roku
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
201
Punkty reakcji
7
Miasto
Kraków
Do wszystkich, którzy piszą tutaj o "Muminkach": sprawdźcie def. słowa [skrótu] anime i będziecie wiedzieć, że fińskie trolle [czyli te muminki] to bajka z europy [szwedzka bodajże na podst. książki].
 

Dante190884

Użytkownik Roku
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
201
Punkty reakcji
7
Miasto
Kraków
Mhm, mhm...
To że owa bajka została wydana w Japonii to żadna nowość. Została wydana w wielu krajach w tym i w Polsce co nie czyni z niej anime. W Japonii słowo anime [i znowu odnoszę się to wiki] oznacz film animowany - po prostu. Poza Japonią anime oznacza już tylko produkcje wywodzące się z Japonii / kultury japońskiej.
 
Do góry