Wasze pierwsze anime

Kerad

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
109
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Aoki Densetsu Shoot. Polski tytuł 'Piłka w Grze'. Leciało parę dobrych lat temu w tv. Kochałem ten serial. Od tego zaczęła się moja fascynacja piłką nożną. Kreska może nie była piękna (1993 rok), ale fabuła jak i genialni bohaterowie to zrekompensowali. POLECAM wszystkim.
 

merdenoms

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
W dzieciństwie to podobnie jak reszta, Sailor Moon, Dragon Ball, Pokemony, Muminki, Yattaman, takie tam...

Pierwszym moim świadomym anime było Chrno Crusade, do dzisiaj jest jednym z ulubionych :)
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Dargon Ball później pokemony, a dopiero gdy dowiedziałem się co to anime zaistniał u mnie Naruto
 
T

tumekXD

Guest
Ja wczoraj obejrzałem moje pierwsze anime.. "green grenn" ;) Jestem pod wrażeniem.. tak mi się ten film wgryzł w psychike że czuje się cały czas jak bym miał kaca...
Nigdy nie oglądałem anime i jestem pod dużym wrażeniem. Myślałem że są to poprostu jakieś głupie bajki dla dzieci... myliłem się ;) Coś czuje że jeszcze nie raz urządzę sobie taki nocny maraton jak wczoraj ;)
 

doomi_12

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
W dzieciństwie, nie mając pojecia, że to anime oglądałam Pokemony i Shaman King zaś moja przygoda z mangą i anime na całego zaczęła się od Naruto.. Pamiętam jak potrafiłam fziennie spędzić kilka godzin na oglądaniu tego anime.. a teraz raptem co tydzień rozdział mangi.. :)
 

Life

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2010
Posty
94
Punkty reakcji
27
W dzieciństwie, tak jak wszyscy, gdy nie wiedziałam co to anime oglądałam również pokemon, dragon ball itp., później w gimnazjum koleżanka zainteresowała mnie m&a i zaczęłam od anime typu: peach girl (brzoskwinia), ouran high school host club, death note itd.
 

Kaitlyn

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Hmmm, chyba Muminki i Pszczółka Maja xD
A tak na serio, to Naruto i Bleach :)
 

Zatori

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
101
Punkty reakcji
0
Obowiązkowo Czarodziejki z Księżyca a na Dragon Balla mam jakoś alergię do dzisiaj, ale oglądałam z konieczności bo nie było zbyt dużego wyboru.
 

Xatu89

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2012
Posty
75
Punkty reakcji
1
DragonBall jak lecial kolo 2000roku w tv. Rycerze Zodiaku (saint seiya) bylo zaraz po db
NGE i Akira (film i komiks) troche pozniej.
 
Do góry