Wasze pierwsze anime

Zwyciezca92

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
6
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Rybnik
Kapitan Tsubasa ;)
Później Dragon Ball
Naruto , po Naruto stałem się maniakiem anime i zacząlem oglądać inne serie ;)
 

Jellyday

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2013
Posty
15
Punkty reakcji
1
Wiek
24
Miasto
Warszawa
Pierwsze anime jakie kiedykolwiek obejrzałam, to Spirited Away: W krainie bogów. Miałam wtedy 6/7 lat i dla takiej małej dziewczynki było przerażające. Nie chcę spojlerować, ale ugh... Cóż, wtedy nawet nie wiedziałam, że to anime. :)

Pozdrawiam.
 

AO MAITO

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2013
Posty
42
Punkty reakcji
3
U mnie na początku był Bleach :D Potem One Piece itd... Z resztą to są nadal moje 2 ulubione anime :) Jedyne do których wracałem kilkukrotnie. Całego One Piece chyba oglądałem z 5 razy ale teraz wroce dopiero gdy sie caly zakonczy... wiec to moze troche potrwac ;) A z Bleachem było podobnie ale mam nadzieję że wyjdzie druga seria...
 
R

Righteousness

Guest
Pokemon i Dragon Ball, nie pamiętam co pierwsze :p
Swoją drogą zacząłem kilka dni temu oglądać Dragon Ball i zdążyłem się wciągnąć :p
 

Luka Wars

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2013
Posty
159
Punkty reakcji
11
Wiek
34
Miasto
Lublin
Legendarna Polonia 1:
-Tiger Mask
-Kaiketsu Zorro
-Yatterman

(pominąłem coś?)

Następnie stary Polsat, czyli Sailor Moon. W międzyczasie w telewizji polskiej puszczano quasi-anime pokroju Mai i Muminków, ale nie warto o nich wspominać. Swoją przygodę z anime na dobre rozpocząłem od oglądania Naruto.
 

Katalinek

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2013
Posty
27
Punkty reakcji
0
Kapitan Daimos, Yattaman, Sailor Moon, Dragon Ball, Pokemon. Dragon Balla nawet moi rodzice oglądali ;)
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
moje pierwsze anime było jakąś nie do końca spójną historią o wampirach, ale nie ważne to było, ponieważ właśnie wtedy zachwyciłam się tym, jakiego uroku dodają wszystkie rzeczy, których nie można pokazać na zwykłym filmie, oczy, włosy, nastój, to wszystko rozbudziło we mnie chęć, aby obejrzeć więcej, potem to już leciało po kolei co mi wpadło w oko^^
 

Tagila

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
Pierwsze to Czarodziejka z Księżyca;) do dzisiaj mam sentyment do tego anime;)
 

Leonardo7

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2015
Posty
84
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Płock
Oczywiście był to kapitan tsubasa za dzieciaka. Tyle że wtedy nawet nie wiedział że to nie zwykła bajka, a właśnie anime :D Później w liceum wróciłem do Anime i obejrzałem kilka świetnych. Niestety z czasem człowiek ma więcej na głowie i musi rezygnować z niektórych rzeczy. Dlatego obecnie nie oglądam nic od ładnych paru latek
 

amelia181

Bywalec
Dołączył
13 Marzec 2016
Posty
157
Punkty reakcji
63
Naruto Shippuuden nie jest to moje pierwsze ale spodobało mi się jest super ... :tongue:
 

Szprot

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
neon genesis Evangelion w pierwszej klasie liceum, aż się łezka kręci , z perspektywy czasu mocno przaśne ale wtedy (byłem zaraz po przeprowadzce do obcego miasta sam jak palec) zrobiło na mnie niesamowite wrażenie.
 
Do góry