Wasze Cytaty...

kreoss

Miłościwie Wam Panujący
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
535
Punkty reakcji
4
Miasto
Gliwice
Ona miała swój świat. Nie zdziwiłbym się gdyby na pustyni pokazała mi ziarnko piasku i z euforią powiedziała:

Właśnie tego szukałam.
 

cyganka27

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2011
Posty
522
Punkty reakcji
12
Na świecie niemożliwe są tylko trzy rzeczy: schody do nieba, most przez morze i sprawiedliwość.
Irena Matuszkiewicz

Odwiedziłam Twoje Myśli Filozofie...O tak,podobają mi się...bardzo podobają... :)
 

kreoss

Miłościwie Wam Panujący
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
535
Punkty reakcji
4
Miasto
Gliwice
Na świecie niemożliwe są tylko trzy rzeczy: schody do nieba, most przez morze i sprawiedliwość.
Irena Matuszkiewicz

Odwiedziłam Twoje Myśli Filozofie...O tak,podobają mi się...bardzo podobają... :)

"Zawsze będę bardziej cenił ludzi, którzy będą ze mną, mimo iż, nie będą obok mnie.
Od tych którzy będą przy mnie, a nie ze mną."

Miło mi to słyszeć, a raczej miło mi to przeczytać, Cyganko :)
 

cyganka27

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2011
Posty
522
Punkty reakcji
12
Cisza zmusza, abyśmy nasłuchiwali wszystkiego,co nie jest w niej zupełnie ciche. Wtedy ona przez sen przemawia do nas,a my jej też słuchamy jak we śnie.

Tomasz Mann "Zamienione głowy"

:)
 

cyganka27

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2011
Posty
522
Punkty reakcji
12
W szkole kiedyś zadano pytanie Johnowi Lennonowi...

-Kim chcesz być w życiu?
-Chcę być szczęśliwy.
-Nie rozumiesz pytania.
-Nie, to Ty nie rozumiesz życia.

:)
 

cyganka27

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2011
Posty
522
Punkty reakcji
12
Nie wiem, co to poezja,
jest w niej coś z laski Mojżesza:
strumień dobędzie ze skały,
umie zabijać i wskrzeszać

Władysław Broniewski

:)
 

iza96

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2013
Posty
14
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Wszystkie: Muhammad Ali
*To brak wiary w siebie sprawia, że ludzie boją się podejmować wyzwania. Ja w siebie wierzę.
*Aby być wielkim mistrzem, musisz uwierzyć, że jesteś najlepszy. Jeżeli nie jesteś, udawaj, że jesteś.
 
M

Mother Russia

Guest
"W górach lubię obserwować spadek wysokości, ale to morze otwiera przede mną morze możliwości." - Yellow Jester

Genialne.
 
K

kate2

Guest
,,Nikt, kto ma zdrowe poczucie swojej wartości i czuje się wartościowym człowiekiem nie musi tego w kółko powtarzać i o tym innym przypominać. Ci, którzy to robią, tak naprawdę czują pewien niedosyt i brak w sobie. Myślą, że gdy wypowiedzą same pochlebne rzeczy na swój temat to automatycznie inni przyjmą to za prawdę.'' Kate2


,,Skromność jest cnotą, która ukazuje piękno wszystkich innych cnót. Pycha i wyniosłość jest wadą, która podkresla masę innych wad''. Kate2
 

annapos1

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2015
Posty
24
Punkty reakcji
0
Inteligencja nie polega na nie popełnianiu błędów,
lecz na szybkim ich poprawianiu.
 
K

kate2

Guest
,,Czasem jedynym sposobem by chronić siebie, swoich bliskich i swoje prawa jest zachować kamienną twarz i zdrowy dystans by nie pozwolić sparaliżować i osłabić siebie przez nieszczere uśmiechy, głaskanie i złudę życzliwości'' Kate2.
 
Do góry