Wasz wymarzony dom!

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Wystarczająco mały, by mieć mniej sprzątania. Podwórko podobnie, żeby się nie wnerwiać za każdym razem gdy trzeba kosić trawę (chyba że trawy w ogóle by nie było, wówczas może być większe). Najlepiej dość daleko od sąsiadów, by w razie czego móc swobodnie pohasać na golasa na zewnątrz - nie żebym chciał, ale zawsze fajnie wiedzieć, że istnieje dana możliwość. A jednocześnie chciałbym mieć wszystkiego pod dostatkiem, i mieć w miarę łatwy dostęp do wszystkiego, przede wszystkim sklepu. Taki dom nazywam utopią.
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
Niezależnie od tego, jak wyobrażamy sobie nasz dom, kiedy już przejdziemy do działania to musimy sięgać po jak najlepsze środki które pozwolą uzyskać wymorzony dom i cieszyć się nim przez lata. W budownictwie najważniejsza jest jakość, dlatego lepiej nie szukać oszczędności w materiałach bo to się może źle skończyć. Zakupu wszelkiego rodzaju lin oraz zamocowań, można szukać w ofertach online i zapewnić sobie wysoką jakość prac oraz spokój na długie lata.
 

Misiak12

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2018
Posty
7
Punkty reakcji
0
moje marzenie to dom w pełni eko. Póki co powolutku do tego dążę, zaczęliśmy od instalacji fotowoltaicznej. Następne kroki mam nadzieje już w tym roku :)

mój! :D do szczęścia brakowało mi tylko instalacji fotowoltaicznej, ale już mam! Znalazłęm w końcu odpowiednią formą (pv projekt), która zrobiła taką instalację, jaką chciałem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Aridn

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2023
Posty
89
Punkty reakcji
0
Z takich wartościowych udoskonaleń, polecam rekuperację: https://ultrawent.pl/ Warto jest w tym celu skontaktować się z firmą, która powinna zamontować odpowiednie urzadzenie oraz dobrać coś co się najlepiej sprawdzi.
Dzięki temu w domu będzie zawsze świeże powietrze.
 
Do góry