Wasz ulubiony piłkarz

kamil_os

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
warszawa
jaki jest wasz ulubiony pilkarz moj oczywiscie ronaldinho

Kazik: Sonda została usunięta, ponieważ jest nie potrzebna
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
Otóz kamilu , po pierwsze ta sonda jest do du... do kitu :)) Bo nie uwzgledniłes bardzo wielu piłkarzy :p bo np. dla mnie najlepszymi piłkarzami sa badz byli :
- Garincha
- Beckham
- Buffon
- Dunga
- oraz fenomenalny atak Dwight Yorke i Andy Cole :p

A swoj głos oddaje na C. Ronaldo ale lepiej zlikwidowac ta sonde :p


Acha i bym zapomniał :)) jescze jedno to ze Ronaldinho jest napisane w całosci z duzych liter to chyba jest specjalne zrobione :p ale ja sie nie znam :p
 

kamil_os

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
warszawa
Otóz kamilu , po pierwsze ta sonda jest do du... do kitu :)) Bo nie uwzgledniłes bardzo wielu piłkarzy :p bo np. dla mnie najlepszymi piłkarzami sa badz byli :
- Garincha
- Beckham
- Buffon
- Dunga
- oraz fenomenalny atak Dwight Yorke i Andy Cole :p

A swoj głos oddaje na C. Ronaldo ale lepiej zlikwidowac ta sonde :p
Acha i bym zapomniał :))
[/quote

david beckaham nie nalezy do dobrych zawodnikow ale niech ci bedzie i chodzi mi o tych co graj obecnie
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
Beckham jest dobry :p tzn jak grał w ManU był dobry :p i mi tu nie pitol :p ale i tak wywyzszasz ronaldinho :/ jest wielu innych swietnych piłkarzy takich jak Petr Cech , Gerard , Torres, Owen , Tevez, i wielu wielu innych :p

I sonda mi sie nie podoba :p i to bardzo :p
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
david beckaham nie nalezy do dobrych zawodnikow ale niech ci bedzie i chodzi mi o tych co graj obecnie
heh ? W temacie jest "ulubiony zawodnik/piłkarz", a nie dobry <_<

Ankieta oczywiście powala ... Szacunek do tych piłkarzy także widze, że jest ... Twoje nazwisko także piszesz z małej litery ?

Żeby nie robić OT to moim ulubionym piłkarzem jest Alessandro Del Piero do paru (jak nie parunastu) ładnych lat :D Mam wielki szacunek za to, ze jest z Juventusem na dobre i na złe (nie kojarzyć z telenowelą :D) Taka postawa wymaga od piłkarza czegoś więcej niż umiejętności. :)
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
no coz mi sonda tez sie nie podoba...
ja bym zagłosowala na Szewczenke bo wlasnie on jest moim ulubionym pilkarzem od wielu lat,ale oczywiscie nie ma go na tej liscie wiec glosowac wogole nie bede...
 

lol69

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Miasto
stąd
za bardzo sie na pilce nie znam wiec nie moge porownac zbyt wielu pilkarskich tylkow :x ale Smolarek, Boruc i chyba Balah ( czy jakos tak :D) są całkiem całkiem ;)
 

kamil_os

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
warszawa
ale wy macie zaznaczyc z tych pilkarzy co sa wymienieni nie koniecznie musze wymieniec dobrych zawodnikow :phi: jak chcecie to se sami robcie z tymi pilkarzami ja podalem tych i ztych sobie wybierac!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
ale wy macie zaznaczyc z tych pilkarzy co sa wymienieni nie koniecznie musze wymieniec dobrych zawodnikow :phi: jak chcecie to se sami robcie z tymi pilkarzami ja podalem tych i ztych sobie wybierac!!!!!!!!!!!!!!!!


No to powinienes napis " ulubiony piłkarz z tych ktorych wymieniłem" a ijescze ze faworyzujesz pana Gaucho czy jakos tak :) to juz bez komentarza :p
A i masz dopiero kilka postow wiec sie tak nie rzadz :p i nie obrazaj sie odrazu :p bo to ty dyskryminujesz upodobania innych :p
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
RONALDINHO (napisałeś to tak specjalnie rozumiem? Drukowanymi bo to Twój typ?)
No trudno z tych wszystkich napisanych zagłosowałam na Ronaldinho bo na kogo innego z tej grupki?
Ale i tak moim ulubionym piłkarzem jest Ebi Smolarek :p
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Raul - co go nie ma?? To jeden z najlepszych piłkarzy na świecie! Od paru lat kapitan Realu Madrty, zdobył już tyle tytułów co Zidane i jest niezastąpiony w ekipie królewskich Galacticos!
 

Michas89

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
411
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z otchłani...
Wydaje mi się, że ankieta tutaj jest nie na miejscu... nie lepiej było założyć temat z samym pytaniem? Jest tylu znakomitych piłkarzy i pewnie każdy ma jakiegos swojego idola :D
Ale z tego co było do wyboru to wybrałem Thierry'ego Henry :phi:
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Pewnie jestes Kamilku jeszcze młody i mało piłki w zyciu widziales..wielu nieobecnych..chociazby Raul, Del Piero, Gerrard i cała masa innych..ponadto nie ma zadnego gracza defensywnego..

Z tej grupy zdecydowanie najlepszym piłkarzem jest Thierry Henry..juz teraz mozna powiedziec, ze to jeden z najlepszych i najbardziej kompletnych piłkarzy w historii piłki..

Jednak w ogóle..moim ulubionym piłkarzem grajacym obecnie jeste Alessandro Del Piero..wielki piłkarz..
 

Lady_B

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie na pierwszym miejscu Thierry Henry:) Lubię też Deco,Trezeguet,Zidane'a,Fabregasa i Robina van Persie.
 
Do góry