Washington Wizards

Killer Simon

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2008
Posty
68
Punkty reakcji
0
Miasto
Skątowni
Mam takie pytanie, odnośnie przyszłego sezonu NBA.

Jak oceniacie szansę Washington Wizards jeśli chodzi o walkę o playoffy?

Nie będę przybliżał sytuacji, jaka jest w tej drużynie (drżąc o kości Agenta 0 :p) , liczę na odpowiedzi w miarę zorientowanych. :)

Z dzięki za opinie.
 

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
myślisz że wejdą w ogóle do playoffów? ja wątpię
 

wildsnake92

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
121
Punkty reakcji
0
Uważam,że błędem było wymiana 5th pick,Thomas,Pecherov,Songaila ---> Foye,Miller.
Miller i Foye nie są zawodnikami którzy wniosą coś nowego do zespołu.Lepszym wyjściem byłoby np. wybór Jordana Hilla w drafcie lub też Rickiego Rubio. Wtedy s5 wyglądala by tak : Rubio,Arenas,Butler,Jamison,Haywood
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
bez Arenasa nie maja szans. z Arenasem w formie jak za najlepszych czasow moga powalczyc, ale bedzie ciezko
 

Killer Simon

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2008
Posty
68
Punkty reakcji
0
Miasto
Skątowni
Akurat pozyskanie Rubio teraz by im chyba niewiele dało, bo jak widać, młodzian bardzo wybrzydza, no i wiadomo już, że na razie zostaje w Hiszpanii. Agent 0 wraca do formy, co utwierdza mnie w przekonaniu, że ta drużyna coś namiesza w tym sezonie NBA:). Po Eurobaskecie już nie mogę się doczekać końca października i początku nowego sezonu :p. I mam nadzieję, że znów klasę pokażą Lakersi, mają na to spore szansę. Z resztą zapowiada się genialnie: Lakeshow, Boston, Orlando, Cleveland LeBrons :p, Spurs... oj będzie się działo :D.
 
Do góry