Warszawa - dobra siłownia?

S

Sttark

Guest
U mnie na fejsie ktoś wczoraj podlinkował siłownię Ladies Gym. W styczniu zaczynają działać, także jest jeszcze trochę czasu, żeby się zdecydować. Ja właśnie się zastanawiam czy by się tutaj nie dopisać. Póki co wiadomo, że będzie opieka trenera, mają też opracowaną koncepcję żywieniową, a treningi mają trwać tylko 30 minut, ale za to intensywnie, tak żeby po miesiącu już były rezultaty.
 

milcia88

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
60
Punkty reakcji
1
A obiła wam się o uszy nazwa Cityfit? W skrzynce znalazłam ich ulotkę, ciekawie się prezentują.
 
K

KamilKA01

Guest
Ja zauważyłam, że sporo znajomych chodzi do Saturn Fitness na Kuflewskiej, siłownia+fitness, opinie bardzo dobre, sama chyba w końcu się też zapisze, bo szukałam czegoś fajnego, dużo nie ryzykuje, bo z legitką zapłacę za karnet 69zł.
 

KatiWilk

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2015
Posty
52
Punkty reakcji
0
A mnie wkurza to że wszędzie- (praktycznie) trzeba podpisać umowę 12miesięczną :/ Znacie takie, które nie zmuszają do zobowiązania na rok?
 

magdalenka82

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2015
Posty
98
Punkty reakcji
0
dużo jest takich małych siłowni w Warszawie na Grochowie :) gdzie masz abonament na miesiąc albo maks na 3 ;) ale to zależy od tego co Cię interesuje ;p
 

katarynka18

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Siłownie plenerowe są najlepsze teraz w tak ładną pogodę. Jeśli nie wiesz co to odsłyam do poczytania na ich stronę silownieplenerowe pl Ćwiczysz na świeżym powietrzu, oszczędzasz ponieważ są one udostępnione za darmo. Bardzo fajny jak dla mnie sposob spedzenia wolnego czasu. W Warszawie koło Wisły jest jeden taki punkt.
 

Pan Waler

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Mnie się trafiła niedaleko mnie dobra siłownia Saturn Fitness na Targówku nawet jak jest dla kogoś daleko na Targówek to dla dobrej siłowni warto przejechać pół miasta bo szkoda zdrowia i pieniędzy na te kiepskie "pakernie". Ważne by sprzęt był dobry i przyjemna atmosfera a tutaj mam jeszcze różne zajęcia i okolicznościowe eventy.
 

Albert Komider

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
IronfighterXXX napisał:
Polecam nową siłownię nowofit znajdującą się w centrum Warszawy przy ulicy Nowowiejskiej 37B. Karnet open (nieograniczona ilość wejść w godzinach otwarcia pn-pt 6.30 - 22.30 sob,ndz 9.00 - 19.00) tylko 129zł/miesiąc (brak wpisowego). W cenie opieka trenerska i rozpisanie planu treningowego. Osoby z kartami Benefit - Multisport wejście za darmo.
Ja również polecam daną siłownię. Prowadzę tam czasem swoje treningi personalne z podopiecznymi. Co jest na plus: bardzo mili właściciele, przyjemna i spokojna atmosfera wśród ćwiczących. Sprzętu wystarczająco na podstawowe zabawy. Dodatkowo nie ma często tam przepełnienia ilością ćwiczących.
 

Kathlyn

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2015
Posty
53
Punkty reakcji
0
katarynka18 napisał:
Siłownie plenerowe są najlepsze teraz w tak ładną pogodę. Jeśli nie wiesz co to odsłyam do poczytania na ich stronę silownieplenerowe pl Ćwiczysz na świeżym powietrzu, oszczędzasz ponieważ są one udostępnione za darmo. Bardzo fajny jak dla mnie sposob spedzenia wolnego czasu. W Warszawie koło Wisły jest jeden taki punkt.
Zgadzam się z powyższa opnią i sugestia. Ćwiczenia w plenerze są także atrakcyjne i do tego nic nie kosztują. Warto przemyśleć taką opcję :)
 

Wika Ziembicka

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja mogę polecić siłownię Artis Club na Wilanowie ul. Klimczaka 1. Strasznie się na nią nakręciłam, mają ekstra sprzęt i karnety w przedsprzedaży nie były drogie. Na stronie można zobaczyć wirtualny spacer.
 

stefann

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
Siłownie plenerowe są najlepszym rozwiązaniem dla ludzi chcących aktywnie rozpocząć dzień tylko muszą się liczyć z tłokiem w godzinach rannych. Często się zdarzają siłownie wraz z drabinkami na których możemy zaangażować wiele partii mięśni. Każdego dnia rano można spotkać tych samych ćwiczących co umila nam poranne ćwiczenia. Dobrze że idziemy w kierunku zdrowego trybu życia.
 
N

Noc666

Guest
W Energy Fitness Clubie mają nowy i dobry sprzęt, no i dużo go jest. Ja chodzę do oddziału na Białołęce w Marywilskiej44.
 

JustynaCz

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2016
Posty
9
Punkty reakcji
0
Jeśli ktoś trenuje z EMS i jest z Ursynowa to od siebie polecam Hifit, spoko atmosfera i nowy sprzęt robią swoje! Przyjemne miejsce. :)


milcia88 napisał:
A obiła wam się o uszy nazwa Cityfit? W skrzynce znalazłam ich ulotkę, ciekawie się prezentują.
Ja wcześniej chodziłam do CityFit :) Super miejsce i fajnie, że nie ma żadnej umowy na niewiadomo jaki okres :) zrezygnowałam, bo po przeprowadzce na Ursynów za daleko było :(
 

krystynkaQ

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Polecam Ci Centrum Treningowe Gościnna, mają tam super wyposażoną siłownię - zobacz https://goscinna.com/silownia/. Park siłowy jest renomowanej firmy Hammer Strenght, a personel naprawdę pomocny i kompetentny, ogólnie świetna atmosfera :)
 
Do góry