Wampiryzm Energetyczny

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Czy spotkaliście kiedyś się z tym zjawiskiem? Czy wiecie na czym polega? Ja miałam kiedyś (nie)szczęście spotkać takiego jednego wampira :p
 

butterfly5

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2005
Posty
302
Punkty reakcji
0
ja też miałam okazję spotkać wampira energetyczego, na szczęscie całkowicie uwalniam się od tej znajkomości...
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Wampi energetyczny to osoba, która energię czerpie z drugiej osoby z która przebywa. Zwłaszcza podczas złości czy kłotni wydzielamy ogromną ilośc energii, którą wampir czerpie. W towarzystwie tej osoby czujemy się przybici, zdołowani, zniechęceni, zmęczeni, dosłownie czujemy, że energia z nas odpływa. Czasami wapmit energetyczny nie zdaje sobie sprawy kim jest. Wampiry energetyczny mają większe zapotrzebowanie energetyczne od zwykłych ludzi, dlatego potrzebują uzupełniać niedobór energetyczny kosztem innych ludzi.
 

Eman_77

Komendant
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
470
Punkty reakcji
2
Ehe... juz nie raz.... ale wszystkim takim ludziom powiedzialem dowidzenia...
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Mnie kiedys siostra nazwala wampirem energetycznym... ale bo ja tam wiem czy nim jestem :p. Wizualnie raczej nie pasuje... ale za to humor popsuc umiem doskonale :D
 

kaaska6

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
39
a to spotykam sie z takimi wampirami dzien w dzien w szkole, zwłaszcza gdy jestem przy tablicy i muszę odpowiadać! :D >:[
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
AAA wreszcie sie dowiedziałem co to :p hYH
no pewnie ze sie spotkałem Moj kolega jest taki :p hyh
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Traumatic :D Wampir energetyczny nie ma kiełków trumny itp. To może być każdy z nas :)

Ponury murzyn: wątpię, żeby się dało tego nauczyć. To zależy od poziomu energii danego cżłowieka.
 

NiKe

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
208
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Poznań
Nietsety miałam doczynienia z taką osobą. Przez 6 lat musiałam znosić jej towarzystko- dopiero w tym roku się od niej uwolniłam :)
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Traumatic :D Wampir energetyczny nie ma kiełków trumny itp. To może być każdy z nas :)

Ponury murzyn: wątpię, żeby się dało tego nauczyć. To zależy od poziomu energii danego cżłowieka.

Dlatego tesh napisalem ze wizualnie raczej nie pasuje... natomiast to co kryje sie w glebi mojej tajemniczej duszy... kto to wieeeee :p :p :p
 

holi

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2005
Posty
288
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z Batona Krymskiego
temat jest dość ciekawy...
czy mógłby ktoś napisać co dokładniej robi taki wampir? czy zawsze w jego obecności traci się energię tudzież dobry humor, jak przekłada się pobór energii na zmianę nastroju czy wyglądu wampira?
 

First_Sirius_Lady

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2005
Posty
765
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jestem stąd ... i dotąd
Miałam również możliwość spotkania wampira energetycznego.
Była to dziewczyna, która zwróciła się do mnie po pomoc.
Ale było tak, że im więcej jej pomagałam, im więcej czasu jej poświęcałam, tym jej kłopoty stawały się większe.
W końcu widząc, że nie umiem sobie poradzić, zwrócilam się po pomoc do jednego z księży z mojej parafii o od tego księdza dowiedziałam się, że dziewczybna ta jest wampirem energetycznym.
Nie byłam pierwszą osobą, którą uwikłała w swoje kłopoty, znało ją już pół parafii od tej strony.
Dzięki temu księdzu udało mi się uwolnić od jej złego na mnie wpływu.
 
Do góry