Walizki podróżne

acidation

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2010
Posty
65
Punkty reakcji
1
Napisz jakimi liniami chcesz lecieć, bo w różnych liniach są różne limity na wymiary bagażu podręcznego. Ja w wakacje leciałem z torbą Hi-Tec trolley Medium i się zmieściłem. W sumie mogę polecić. Ma parę przemyślanych bajerów i przeżyła rzucanie przez bagażowych na lotnisku :p
 
B

basia1227

Guest
Myślę, że ta torba będzie ok: zabierzkoniecznie.pl/product-pol-8813-Torba-meska-na-ramie-na-tablet-13-PACSAFE.html
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
swoja walizke podrozna zamowilam na Globtroterze. Uzylam jej raz jako bagazu podrecznego w samolocie, kiedy jechalam do Hiszpanii i bylam zadowolona. A tak na co dzien to zabieram ja na jakies weekendowe wypady czy na trening. Ogolnie jakosc bardzo fajna, porzadny material, przegrodki dzieki ktorym nie gubie sie w zawartosci :p
 

magda95113

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2018
Posty
18
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Miasto
Katowice
Co do podróży, polecam udać się wcześniej na lotnisko albo chyba nawet drogą elektroniczną, zgłosić, że chcesz naklejki "uwaga szkło", całkowicie inaczej obchodzą się z Twoją walizką. Moją rozwalili, dosłownie. Kupiłam nową, a po wylądowaniu była bez kółek, rączki i cała wykrzywiona, a wcale tania nie była - wiadomo złożyłam skargę i kazano mi wybrać walizkę taką samą albo w podobnej cenie, oni pokryli koszty. Jednak co się wkurzyłam, to moje. Jest to dobra na zabezpieczenie własnej walizki - jest to bezpłatne ;)
 
Do góry