Walentynki

don

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2005
Posty
66
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie.
Poznałem ostatnio fajną dziewczynę i raczej Ona wie , że mi się podoba... nie wiem co z tego będzie ponieważ jej zachowanie jest zupełnie nie do rozszyfrowania. Mieszkamy niedaleko siebie, jesteśmy na cześć lecz rozmawialiśmy jak narazie tylko przez gadulca... Do spotkania ma dojść jakoś po walentynkach (o ile w ogóle dojdzie). Dlatego sądzę że wysyłanie kartki na walentynki raczej odpada ... Chciałem za to wysłać smsa najlepiej z ładnym wierszykiem w którym chciałbym delikatnie zaznaczyć , że mi się podoba i ją bardzo lubię... Jeśli natraficie na takowy wierszyk (nic z miłoścą ani przyjaźnią !!! ) to barzo prosiłbym o wklejenie go tutaj... Jeśli macie inne pomysły także chętnie poczytam. Zgóry dzięki ;)
 

olunia_lw

pfffffff.... I am madwoman ^^
Dołączył
28 Grudzień 2005
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z wariatkowa :D
dam ci pare propozycji... :D :D
+++++++++++++++++++++
O kotku,przysyłam Ci całusa lecz tlyko słowami. ekranik przeszkadza by dac ci go ustami:*
+++++++++++++++++++++
chce przy Tobie być... z twojej szklanki pić....robic ci śniadania... mówić ci kochanie....SPać na twoim łóżku.....drapać się po brzuszku... bo cię kocham mój kwiatuszku....
+++++++++++++++++++++
myśle o tobie dniem i nocą.... gdy blade gwiazdy na niebie migoca....z radością słucham dzwięku twego imienia... kocham tęsknie i śle pozdrowienia...
 

Attachments

  • 79.jpg
    79.jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 308

Justyna...

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2005
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
...
Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości,
dużo uścisków, samych radości
spełnienia marzeń, mocy słodyczy,
w Dniu Walentego... życzy!
(taki prosty)


Chciałbym Ci dzisiaj pieśń podarować.
Taką, by zawsze przy Tobie była.
Nuty i słowa cudownie dobrać,
byś jej słuchając swobodniej żyła.
Chciałbym Ci dzisiaj taniec darować,
najcudowniejszy jaki znać mogę.
Byś w takt muzyki wirując śmiało zawsze zgubiła smutki i trwogę.

Na walentynki przesyłam całusów kilka
Delikatnych jak muśnięcie motylka
Myślę, że jak je poczujesz
To mi się zrewanżujesz.

Życzę Ci, abyś Dzień Miłości spędził w radości i pomyślności a te marzenia, co chowasz w ukryciu niech Ci wyznaczą drogę szczęścia w życiu!

może coś się spodoba:)
 

olunia_lw

pfffffff.... I am madwoman ^^
Dołączył
28 Grudzień 2005
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z wariatkowa :D
W dniu świętego Walentego
Nic nie może dziać się złego,
Nikt nie może się dziś złościć,
Bo dziś nadszedł dzień miłości.

Najlepsze życzenia
Na walentynki
od fajnego chłopaka
dla fajnej dziewczynki

Co zdziwiona Twoja minka przecież to jest Walentynka to z okazji tego święta buzia moja uśmiechnięta.
 

don

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2005
Posty
66
Punkty reakcji
0
Dziękuję Wam bardzo , jesteście kochani... lecz nie wiem czy jest sens cokolwiek wysyłać ... Ta dziewczyna zwyczajnie mnie zlewa... A ja wciąż o Niej myślę ... Ehhh cóż robić ..
 
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
452
Punkty reakcji
0
Miasto
..::-Legnica-::..
Mimo iż jestem dziewczyna i jestem z tego dumna, to mysle ze kobiety są dość dziwna
Jesli cie zlewa to moze znaczyć że jej na tobie zalezy, i chce zebys ty sie starał
No ale moze to tez znaczyc ze raczej z tego nic niebedzie
Poprubuj i powiedz jak ci poszło
 

Patusia93:)

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
110
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Lublin
odswierzam temat ..;D
bo zblizaja sie walentynki moga sie komus przydac takie wierszyki..;)
wiec..prosze o dalsze propozycje..;)
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Napiszcie... "Jesteś dla mnie jak chleb za 1.85 z pobliskiej piekarni... nie mogę bez Ciebie żyć"

czemu ludzie mają tylko takie problemy...

odwołajmy walentynki
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Lepiej jedno własne zdanie....Niż cały wierszyk kogoś innego. Trochę twórczości nie zaszkodzi.
 

sziwka

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
Ja wolałabym nie dostać żadnego takiego wierszyka... :bag: Większą przyjemność sprawi mi wyprawa, może w jakieś romantyczne miejsce, albo gdzieś, gdzie można dobrze się zabawić. Na razie jednak nie wiem, dokąd pójdziemy, zdecydujemy jutro [dziś?]
 

szeruga

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
169
Punkty reakcji
0
my zdecydowaliśmy się nie robić nic specjalnego. posiedzimy razem w domu, pooglądamy filmy. a jeśli jednak stwierdzimy że interesuje nas coś bardziej specjalnego, to jesteśmy w tej szczęśliwej sytuacji że parę kroków od domu jest dyskoteka w Hulikuli, ma być jakaś specjalna walentynkowa zabawa. najwyżej przejdziemy się tam.
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Myslę, że pisanie o miłości i wysyłanie kartek miłosnych da efekt odwrotny, dziewczyna może się "spłoszyć" przestarszyć, myślę, że warto byłoby po prostu wysłać do niej informację, że jesteś, że myślisz o niej i wogóle, że wiesz, że ona istnieje... :sexy:
spróbuj wysłać jej nie zobowiązującą kartkę, najlepiej, bez żadnych serduszek i napisów I love you, ale taką, która rozśmieszy ją i postawi Cię w dobrym świetle. Nie warto być nachalnym w uczuciach,,,
Spróbuj wybrać coś z tego: Powodzenia! :papa: http://14luty.com/?src01=6f6a4
 
Do góry