wakacyjny obóz językowy

kama914

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wojcieszów
Witam! Chciałabym na wakacje pojechać na jakiś obóz językowy (angielski) najlepiej za granicę. Dużo szukałam, ale oferty są strasznie drogie. Czy zna ktoś jakieś dobre i tanie obozy? Może ktoś był na takim obozie i mógłby napisać jak wrażenia. Bardzo mi na tym zależy i będę wdzięczna za odpowiedź.
 

wasap80

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2006
Posty
278
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Lublin
Byłem kiedyś na obozie językowym w Czechach i powiem szczerze, że więcej się bym nauczył w szkole językowej przez 1 dzień niż tam przez 2 tygodnie... Jak już na obóz językowy angielski to tylko do Anglii. Więc jeśli planujesz się czegoś nauczyć to idź do szkoły językowej. Chyba, że chcesz się pobawić/poznać nowych ludzi pozwiedzać to jedź. A na koloniach zagranicznych niezłe jaja są :D
 

martkaa333

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Podbijam temat bo już najwyższy czas zacząć myśleć o rezerwacji czy organizacji wakacyjnych wyjazdów ;) Co prawda luty dopiero się kończy, ale żaby załatwić wszystkie formalności, a wcześniej jeszcze zapoznać się z licznymi ofertami - potrzeba czasu. Jeśli chodzi o kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży to ok-tours organizuje takie. Są dostępne zarówno krajowe, jak i zagraniczne wyjazdy (w tym sportowo-rekreacyjne czy jeździeckie na przykład).
 

maritka96

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
choc post sprzed 2 lat to pewnie i tak aktualny. co tam, pochwale się. jade w lipcu do USA na obóz aktorsko - językowy do Los Angeles. przebieram już nogami...Nie mam ambicji zostania kolejną Muchą, bardziej chodzi o dobra zabawę....
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Naprawdę niezłą ofertę jeśli chodzi o obozy językowe angielskie, niemieckie czy włoskie mają w biurze BUT
http://www.kochamwakacje.pl/obozy/index.php?co=szukaj&kraj=&region=&wiek=&typ=3&transport=&szukaj=szukaj
ceny też wydają się naprawde przystępne. jakie efekty są po takim obozie językowym? warto?
 
D

Dorka123

Guest
Na pewno warto, w końcu najlepiej nauczyć się języka obcując z nim na co dzień... w takich obozach najlepsze chyba jest to, ze mieszka się u rodzin, więc chcąc nie chcąc trzeba się z nimi jakoś porozumieć, wiec język "sam się szkoli" ;)
 

blackgrzywa

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie warto jechać na obóz językowy! Tydzień w Londynie daje znacznie więcej niż kilka lat nauki w Polsce :)
Najlepiej zobaczyć sobie różne programy i wybrać to co najbardziej interesuje. Można zobaczyć szczegóły obozów i poznać uczestników w aplikacji na Facebooku - Agencja Turystyczna ATAS
Zakwaterowanie u rodzin świetna sprawa!
 

zmija85

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2019
Posty
31
Punkty reakcji
0
bardzo fajne obozy są w angielskiej wiosce org przez angloville , dobrze zorganizowane, bardzo dużo można się nauczyć w ciągu całego obozu, przełamałam bariere językową i z dużą łatwością przychodzi mi rozmowa w tym języku.
 
Do góry