Status
Zamknięty.

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Niedawno zaczął się kolejny rok, zaczęły się ferie, kolejne półrocza itp. Ale może czas pomyśleć o czymś bardziej... ciepłym? Tak, dokładnie tak samo jak rok i dwa lata temu mam zamiar przedstawić wam kolejną odsłonę akcji:​

spamowanie.png

O co w tym biega?

Użytkownicy udzielający się od pewnego czasu w Grach Forumowiczów zapewne już będą wiedzieć o co chodzi. Dla wszystkich nie obieganych w temacie wyjaśnienie: Od dwóch lat na Forumowisku - a konkretniej w Grach Forumowiczów - co wakacje zbieramy się grupą kilku osób i... spamujemy. Nie jest to jednak typowy spam reklamami, linkami itp. a po prostu uczestniczenie w różnych tematach które polegają najczęściej na biciu rekordów w ilości napisanych postów. W ich skład wchodzą m.in. takie gry jak:
  • Wojna na spam
  • 100/1000/10000 postów
  • 24 godziny
  • głuchy telefon
  • zagadka
i wiele innych. Dodatkowo osoba która napisze przez całe wakacje największą ilość postów w konkursowych tematach wygrywa główną nagrodę.

Nagroda.

Zwycięzcy Wakacyjnego Spamowania przyznawana jest nagroda. Zazwyczaj jest to ranga VIP na forum na okres jednego miesiąca. Jednak... co wy na to żeby w tym roku nagrody były rzeczowe? Nie chodzi mi tu a jakieś super cenne rzeczy, ale np. jakiś kubek z Forumowiskowym nadrukiem? Oczywiście wiązało by się to z podaniem mi danych do wysyłki, dlatego wybór zostawiam Wam.

No i to by było właściwie tyle jeśli chodzi o temat Wakacyjnego Spamowania. Do osób które w akcji uczestniczyły rok temu roześlę PW. Innych zapraszam do wpisywania się pod tym tematem.

I na sam koniec ważna informacja: Zwycięzcą Wakacyjnego Spamowania może zostać jedynie osoba która wpisała się w tym temacie. Koniec zapisów planowany jest na Czerwiec, więc myślę że wszyscy zdążą.
 

seba211

Stały bywalec
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
331
Punkty reakcji
219
To może ja też, zawsze coś tam napiszę jeśli będzie czas.
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Ja też chcę łoczywiście :D PS. Czemu przy tematach które ja prowadzę są gwiazdki, a nie ma żadnego odnośnika? :p
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Jak mogłeś popełnić tak rażący błąd!!!???!!!???!!! :przestraszony: Czy jako regularny uczestnik mojego tematu nie zauważyłeś że nosi on tytuł "Zagadka" a nie "Zagadki"?!
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
Jezdem z Wami i kofam Was.


Kiedy start?

:p
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Ja już raz miałem sylwestra :niepewny: A to jego sie obchodzi co roku? :eek:h:
 
S

Spamerski

Guest
Szukałem tego tematu, ale dopiero teraz udało mi się go znaleźć :D
 

Trololo

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2011
Posty
37
Punkty reakcji
1
Jeżeli nadal są miejsca, to również się zapisuje.
Siedzę tutaj i nie mam osobiście co robić - więc czemu by nie spróbować swoich sił.

:piwosze:
 
Status
Zamknięty.
Do góry