Wakacyjne Spamowanie 2012

Status
Zamknięty.

a3z4

Grandmaster
Punkty reakcji
449
Miasto
Środek świata
Niedawno zaczął się kolejny rok, zaczęły się ferie, kolejne półrocza itp. Ale może czas pomyśleć o czymś bardziej... ciepłym? Tak, dokładnie tak samo jak rok i dwa lata temu mam zamiar przedstawić wam kolejną odsłonę akcji:​

O co w tym biega?

Użytkownicy udzielający się od pewnego czasu w Grach Forumowiczów zapewne już będą wiedzieć o co chodzi. Dla wszystkich nie obieganych w temacie wyjaśnienie: Od dwóch lat na Forumowisku - a konkretniej w Grach Forumowiczów - co wakacje zbieramy się grupą kilku osób i... spamujemy. Nie jest to jednak typowy spam reklamami, linkami itp. a po prostu uczestniczenie w różnych tematach które polegają najczęściej na biciu rekordów w ilości napisanych postów. W ich skład wchodzą m.in. takie gry jak:
  • Wojna na spam
  • 100/1000/10000 postów
  • 24 godziny
  • głuchy telefon
  • zagadka
i wiele innych. Dodatkowo osoba która napisze przez całe wakacje największą ilość postów w konkursowych tematach wygrywa główną nagrodę.

Nagroda.

Zwycięzcy Wakacyjnego Spamowania przyznawana jest nagroda. Zazwyczaj jest to ranga VIP na forum na okres jednego miesiąca. Jednak... co wy na to żeby w tym roku nagrody były rzeczowe? Nie chodzi mi tu a jakieś super cenne rzeczy, ale np. jakiś kubek z Forumowiskowym nadrukiem? Oczywiście wiązało by się to z podaniem mi danych do wysyłki, dlatego wybór zostawiam Wam.

No i to by było właściwie tyle jeśli chodzi o temat Wakacyjnego Spamowania. Do osób które w akcji uczestniczyły rok temu roześlę PW. Innych zapraszam do wpisywania się pod tym tematem.

I na sam koniec ważna informacja: Zwycięzcą Wakacyjnego Spamowania może zostać jedynie osoba która wpisała się w tym temacie. Koniec zapisów planowany jest na Czerwiec, więc myślę że wszyscy zdążą.

seba211

Active Member
Punkty reakcji
219
To może ja też, zawsze coś tam napiszę jeśli będzie czas.

Jendrula402

Haps!
Punkty reakcji
532
Miasto
Dolny Śląsk
Jak mogłeś popełnić tak rażący błąd!!!???!!!???!!! :przestraszony: Czy jako regularny uczestnik mojego tematu nie zauważyłeś że nosi on tytuł "Zagadka" a nie "Zagadki"?!

Igrys

Well-Known Member
Punkty reakcji
167
Miasto
.
Jezdem z Wami i kofam Was.

Kiedy start?

:p

S

Spamerski

Guest
Szukałem tego tematu, ale dopiero teraz udało mi się go znaleźć :D

Trololo

Member
Punkty reakcji
1
Jeżeli nadal są miejsca, to również się zapisuje.
Siedzę tutaj i nie mam osobiście co robić - więc czemu by nie spróbować swoich sił.

:piwosze:

Status
Zamknięty.
Do góry