Wakacje w Polsce.

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 365
Punkty reakcji
84
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Ja to ostatni raz byłem na jakichś wczasach ponad pięć lat temu, nad Morzem z ciotką.
Nie miałbym z kim gdzieś wyjeżdżać, ponieważ ciotka też bardzo rzadko gdzieś na wczasy wyjeżdża, a poza tym ją nie stać na częste wczasy, bo żyje ze skromnej emerytury. Ona jeszcze musi uzbierać marne parę złotych, żeby w ogóle mogła gdzieś pojechać, chociaż na parę dni.
W mojej sytuacji było podobnie. Jak ja gdzieś wyjeżdżałem, to też musiałem coś odłożyć z kasy, bo nie miałem od razu, w gotówce na tyle, żebym sobie mógł zapłacić.

Tak to wyglądało.
 

Karpatie

Zbanowany
Dołączył
28 Maj 2021
Posty
57
Punkty reakcji
1
My co roku gdzieś jedziemy. Raz zwykle w Polske, drugi raz za granicę. Mam nadzieję, ze w tym roku nie będzie wielu obostrzeń dla wyjazdów zagranicznych i uda się wyjechać bez konieczności pokazywania certyfikatów.

Pewnie zarezerwujemy sobie weekend w hotelu Hanza, konkretnie w tamtejszym spa ( polecam poczytać sobie o tym co to jest spa - moim zdaniem jest to wypoczynek pierwszej klasy). Na który każdy powinien sobie pozwolić ;)
01_31a7714-hdr_auto_1496322845.jpg
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Rok i dwa lata temu w Polsce właśnie w hotelach (i domku) ze SPA i sauną bywałem, bardzo fajnie, wcześniej jakoś mnie to odrzucało. W tym roku na pewno wyjazd do hotelu do Gdańska na weekend, hotel fajny, 4 gwiazdki, jakaś sauna jest, miejscówka tuż przy żurawiu, więc spacerki po długim targu, piwo wieczorkiem na Czarnej Perle wjadą, ale spa niestety nie będzie... Cóż, kiedy indziej.

No a na dłuższy wyjazd oczywiście zagranica.

Co ciekawe z moich doświadczeń wynika, że hotele w Polsce mają dużo lepszą jakość, niż zagraniczne. No, może Niemcy oferują lepszą jakość.
 

RafaCoralowa

Zbanowany
Dołączył
18 Maj 2022
Posty
31
Punkty reakcji
3
My co roku gdzieś jedziemy. Raz zwykle w Polske, drugi raz za granicę. Mam nadzieję, ze w tym roku nie będzie wielu obostrzeń dla wyjazdów zagranicznych i uda się wyjechać bez konieczności pokazywania certyfikatów.

Pewnie zarezerwujemy sobie weekend w hotelu Hanza, konkretnie w tamtejszym spa ( polecam poczytać sobie o tym co to jest spa - moim zdaniem jest to wypoczynek pierwszej klasy). Na który każdy powinien sobie pozwolić ;)
01_31a7714-hdr_auto_1496322845.jpg
Ale pięknie tu wygląda. Ja uważam, ze mamy mnóstwo pięknych miejsc w Polsce, tylko prawda jest taka, ze nie zawsze pogoda dopisuje. Kocham nasze 4 pory roku, aczkolwiek lubię też ciepło/gorąc, powiew wiatru, błękit morza, który widzę za granicą, którego tutaj raczej nie uraczę :( Zastanawiam się nad wyjazdem, może do Turcji, tym bardziej, że teraz w grudniu troszkę są tańsze noclegi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Aridn

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2023
Posty
89
Punkty reakcji
0
Od siebie polecam mój domek w Okunince :) Domek wybudwaliśmy dla siebie ale równeiż i na wynajem. Jest w dobrym standardzie, przy domku jest również balia z hydromasażem :)
 

nateczka

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2023
Posty
10
Punkty reakcji
0
Polecam Odwiedzić ośrodek Bajkowy Zakątek w Rusinowie. Mega miejsce. Plaża kilka minut spacerkiem. Piękna okolica. 10 super wyposażonych domków. Mnóstwo atrakcji dla rodzin z dziećmi, ja tez tam jadę w następne wakacje https://adam.jaroslawiec.pl/
 

KalinaFu

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2022
Posty
5
Punkty reakcji
0
Jak ktoś szuka dobrego hotelu w Polsce, to jesli chodzi o góry to bardzo polecam tak: Crystal Mountain - 5* hotel z aquaparkiem oraz strefą wellness. Noclegi na termach " Gorący Potok" Megaa polecam ;) Hotel Arłamów. Jesli chodzi o zagranice, to bardzo fajne hotele ma Turcja. Zreszta chodzi mi po głowie taka Turcja last minute ale to gdzieś na maj dopiero ;)
 
Do góry