Wakacje w polsce dla młodych ludzi

snake1

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
Chcemy wybrać się ze znajomymi na wakcje, lecz nie mamy pomysłu gdzie.
Jesteśmy w wieku 18-19 lat.
Poszukujemy najlepiej domku letniskowego, w jakiejś miejscowości, gdzie można spotkać rówieśników w podobnym wieku.
Najlepiej jak było by to blisko jeziora, zalewu, a także aby nie daleko było dużo barów. Szukamy jakiegoś większego miasteczka. Z góry mówie że nasz Bałtyk odpada.
Bardzo proszę o podpowiedź.
 
B

bajderman

Guest
My zabieramy młodsze dzieci do ośrodka Zielona Polana w Łączkach. Miejsce dobraliśmy tak, aby wszyscy byli zadowoleni. To Bieszczady. Mamy mieć basen, prywatną plażę, kort, boiska sportowe, spa, opcja zwiedzenia okolicy - a wszystko dosyć tanio. Najważniejsze jest dla mnie to, że bez względu na pogodę, na pewno będziemy się dobrze bawić.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
A nie lepiej na jakiś fajny obóz? BUT ma naprawdę mega campy dla ludzi 18+ :) Poczytałam sobie ostatnio oferty i aż żałuję, że taka stara jestem :D
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Ewentualnie możecie wybrać się do Promenady nad Zalewem Zegrzyńskim pod Warszawą .Bardzo fajne miejsce, bawi się tam na wakacjach wiele młodych osób ponieważ cały ośrodek zapewnia wiele fajnych atrakcji. Szczególnie jesli lubicie aktywne spędzanie wolnego czasu ponieważ możliwości uprawiania sportów jest tam bez liku. Można również wynająć sobie jeepy na wycieczkę po okolicy.
Noclegi są w dobrych cenach. Za to musze pochwalić jedzenie : świetna kuchnia amerykańska (burgery pycha !). No i jeszcze mają fajny bar na plaży gdzie można sobie wypić drinka ;)
Wieczorami również możecie wyskoczyć sobie na imprezę do samej Wawy bo to zaledwie pół godzinki samochodem.
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
samba_mamba napisał:
A nie lepiej na jakiś fajny obóz? BUT ma naprawdę mega campy dla ludzi 18+ :) Poczytałam sobie ostatnio oferty i aż żałuję, że taka stara jestem :D
No jak 18+ to się przecież nadajesz, wtedy to nawet ja się łapię :p Ja myślałam, że oni bardziej kierują się w stronę wycieczek szkolnych, kolonii itp. Kumpela coś kiedyś wspominała, a potem o nich zapomniałam w sumie, niedługo sama będę mogła dzieci wysyłać na kolonie. Ciekawe jaka jest ta dolna granica wiekowa.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
madziulek1985 napisał:
A nie lepiej na jakiś fajny obóz? BUT ma naprawdę mega campy dla ludzi 18+ :) Poczytałam sobie ostatnio oferty i aż żałuję, że taka stara jestem :D
No jak 18+ to się przecież nadajesz, wtedy to nawet ja się łapię :p Ja myślałam, że oni bardziej kierują się w stronę wycieczek szkolnych, kolonii itp. Kumpela coś kiedyś wspominała, a potem o nich zapomniałam w sumie, niedługo sama będę mogła dzieci wysyłać na kolonie. Ciekawe jaka jest ta dolna granica wiekowa.
Oni mają w ofercie i wycieczki szkolne i zielone szkoły i kolonie nawet dla 5 latków.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
madziulek nadawać się pewnie nadaję, ale studentką już nie jestem, a to chyba jest wymóg. Świetne mają oferty dla studentów, naprawdę. O maluchach nie wiedziałam. :)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ja bym miała problem z wyborem pierwszej kolonii dla malucha bo sa naprawdę fajne tematy do wyboru. Takie tematyczne kolonie są super atrakcją dla dzieci.
 

Wioletta Bober

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Myślę, że spodoba się Wam w Parchowie. Tam jest taki domek wypoczynkowy Jaśkowy Młyn. Niedaleko jest las, Jezioro Mausz (można łowić ryby ), jest miejsce na ognisko. Ja najbardziej jednaj lubię chodzić do lasu i zbierać jagody (jest też mnóstwo grzybów, ale ja wolę nie zbierać, bo za bardzo się na nich nie znam niestety...). Jeśli chodzi o atrakcje to jest ich mnóstwo, mnóstwo barów, wielu młodych ludzi również jest. Więcej poczytajcie sobie tutaj noclegowo.pl/parchowo/13116 ale ja na prawdę z całego serca mogę Wam go polecić .
 
Do góry