Wakacje w górach

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Cześć :) Razem z chłopakiem chcemy ruszyc na wakacje w nasze polskie gory ;) nie mamy zbyt duzego budzetu, wiec szukamy fajnej miejscowosci z dobrą w miare tania baza noclegową :) mozecie cos polecic? Zakopane odpada- bylismy tam rok temu :p
 
M

MacaN

Guest
To zależy, co rozumiesz poprzez " tania bazę noclegową ". Bardzo tania to schroniska ;)

Ze swojej strony mogę polecić Góry Sowie ;) Moc atrakcji, zamki, jezioro, podziemia i wiele innych. Ponadto cisza i spokój, wiele tras górskich. Zarówno na rower, jak i na piesze wędrówki.
 

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Tzn. szukamy bardziej jakiegoś pensjonatu, hoteliku w dobrym standardzie, ale zeby ceny byly w miare znośne :) tak 150 za dwie osoby to mysle, ze bedzie dla nas ok :) bierzemy pod uwage to, ze jest sezon wakacyjny i stawki ida w gore :)
 
M

MacaN

Guest
150 za dobę za 2 osoby to spokojnie znajdziecie. Chyba, że jednak na tatry się nastawiacie, nie znam cen w tamtych okolicach.
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
Mogę zaproponować Świeradów Zdrój BB) Nocowałam tam w domu wypoczynkowym- Kaja :) I nie placilismy duzo jak na typowo turystcyzną miejscowosc :) w 150 zl/doba na pewno sie wyrobicie :wink:
 

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
sunkiss napisał:
Mogę zaproponować Świeradów Zdrój BB) Nocowałam tam w domu wypoczynkowym- Kaja :) I nie placilismy duzo jak na typowo turystcyzną miejscowosc :) w 150 zl/doba na pewno sie wyrobicie :wink:
o dzieki ;) a jak tam standard sie ksztaltuje? mają jakas strone internetowa, zeby oblukac zdjecia?
 
M

michasia90

Guest
Kaja w Świeradowie- nie no, dla mnie to jest po prostu idealne miejsce, żeby uciec od zgiełku, hałasu i pracy :).
 

Piniata

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2016
Posty
9
Punkty reakcji
0
Trafiłam tu szukając pomysłów. Wakacje co prawda niedługo się kończą, ale myślałam, by zrobić sobie jakiś weekend zrobić dłuższy i skoczyć do Zakopanego i okolic. Dawno nie byłam, a marzy mi się znowu Kasprowy Wierch. Poza tym słyszałam o aplikacji dzięki której można go łatwiej zwiedzać - podpowiada trasy, pokazuje ciekawostki, pozwala się dzielić wrażeniami. Coś idealnego dla takiego laika jak ja. Co polecacie poza samym Zakopanem? Co jest ładnego w jego okolicach?
 
Do góry