Wakacje nad Jeziorem Solińskim

enigmatyczna1

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Witam :)

W tym roku wraz z niewielką grupą znajomych postanowiliśmy wybrać się na wakacje nad Jezioro Solińskie. Przyznam szczerze, że nigdy mnie tam nie było stąd pojawia sie moje zapytanie:

-czy polecacie to miejsce na wakacyjny urlop?
-czy możecie polecić jakieś ciekawe miejsca, które warto zwiedzić w okolicy?
-może znacie jakieś tanie kwatery, restauracje ?
-co można tam robić oprócz wylegiwania sie na brzegu jeziora?

Mam nadzieję, że Wasze odpwiedzi okażą się dla mnie pomocne, bardzo na to licze i z góry dziekuję za komentarze ; )

Pozdrawiam serdecznie ;)
 

alafix

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
Witam ;)

Ostatnio byłem tam miesiąc temu i nie żałuję spędzonego czasu. Także bardzo polecam to miejsce na wakacyjny urlop Na pewno warto tam zwiedzić "zaporę solińską", połazić po górach (spotkać jakiegoś niedźwiedzia), popływać po jeziorze kajakami, rowerkami a nawet jachtem. Jest tam bardzo fajny park linowy. Ogólnie nie da się tam nudzić, no chyba że jesteś leniwa i nic Ci się nie chce tylko leżeć na brzegu A przede wszystkim polecam tam taką atrakcję (nie pamiętam nazwy) w której skaczesz z wysoka na taki duży balon i lecisz w górę wprost do jeziora (z kamizelką) oraz można się spuscic z takiej liny nad jeziorem. Tez mrożące krew w żyłach przeżycie.

Jedyny minus to ceny - jest tam stosunkowo za drogo.

Pozdrawiam serdecznie ;)
 

marekk111

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
enigmatyczna1 napisał:
Witam :)

W tym roku wraz z niewielką grupą znajomych postanowiliśmy wybrać się na wakacje nad Jezioro Solińskie. Przyznam szczerze, że nigdy mnie tam nie było stąd pojawia sie moje zapytanie:

-czy polecacie to miejsce na wakacyjny urlop?
-czy możecie polecić jakieś ciekawe miejsca, które warto zwiedzić w okolicy?
-może znacie jakieś tanie kwatery, restauracje ?
-co można tam robić oprócz wylegiwania sie na brzegu jeziora?

Mam nadzieję, że Wasze odpwiedzi okażą się dla mnie pomocne, bardzo na to licze i z góry dziekuję za komentarze ; )

Pozdrawiam serdecznie ;)
Witam !
Byłem niestety tylko raz w Solinie, ale powiem Ci, że chętnie tam wrócę. Mam super wspomnienia z tamtych wakacji, tak więc śmiało możesz tam się wybrać ze znajomymi. A co możecie robić ciekawego? Koniecznie powędrować po górach, a później wskoczyć do jeziorka:) Aaaa no i co ciekawego możecie zaliczyć zjazd najdłuższą tyrolką w Bieszczadach. Fajna sprawa! Jeśli chodzi o nocleg to znalazłem na tej stronce nocowo.pl, tylko wypełniasz formularz i dostajesz maile z ofertami, fajnie to działa. Pozdrawiam :)
 

Moniawil86

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Bieszczady są wspaniałe! Ok. 20 minut autobusem od Soliny jest Polańczyk - byłam kilka razy w Bieszczadach za każdym razem nocowałam w innej miejscowości i Polańczyk pod tym względem jest najlepszy ;) Nie ma tłumów jak w Solinie, więc jest spokojnie.
 
Do góry