Wakacje Bułgaria2006

D

Dakota

Guest
W VII byłam z rodzinką na 3 samochody w 10 osób w Bułgarii , było superowo cieplutkie morze ,fajny piasek , dużo muszelek i pełno sloneczka . Byliśmy w Kraniewie to jest miedzy Albeną a Złotymi Piaskami jest to małe miasteczko i w porównaniu z innymi kurortami dość tanie . Kadarka lała się litrami i ichnie piwko Kamienitza. Z dogadaniem się też nie było problemu języki do wyboru rosyski ,angielski i nawet w niektórych knajpkach po polsku .

Jedzonko mniam mniam i nikt się nie zatruł . Codziennie wieczorami przesiadywaliśmy w róznych knajpkach i naprawde zamawiając obiado kolacje i pijac piwko , winko , i rózne napoje na 10 osób płacilismy od 80 do 120 zł oczywiście w przeliczniku . Tequila taniocha 100 za 1 lewa czyli 2 zł. zwiedziliśmy Balchik i piękne ogród królowej rumunii Marii, oczywiscie Kalliakre i skały , Nessebar to poprostu coś przepięknego i oczywiscie letnią stolice Varne razem z delfinkami .Byłam tam po raz 2 i znowu pojade poprostu Bułgaria nas oczarowała mimo tego że to raczej biedny kraj ,ale bardzo gościnny. Polecam wszystkim mieścinke Kranievo i uroki pięknego Morza Czarnego :eek:k:
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Mmmm... Jakieś szczegóły odnośnie Złotych Piasków? Bo w lipcu właśnie się tam wybieram ;)
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
nie byłam w Bułgarii, ale mam koleżankę, która już była 2 razy w Bułgarii na obozie i w tym roku znowu jedzie, bo na prawdę super ;) A i była w Złotych Piaskach. Jedzenie mieli tragiczne, zatruła się aż, no ale to był obóz, a na obozach żarcie zazwyczaj jest blee :p
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
O, to mnie przestraszyłaś. Ja jadę na obóz/kolonię ;>
A ta Twoja koleżanka jedzie z jakiegoś bióra podróży? :)
 

empatia

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z miasteczka takiego ;)
A do jakiego hotelu jedziesz? Ja byłam w Zorze i co prawda luksusów nie było ale jak dla mnie super. To zalezy na co sie nastawiasz...Mi sie np bardzo podobało. Ciepło, fajna, plaża, ładna miejscowość, baseny, przystojni kelnerzy :p. A z jedzeniem to wszędzie jest tak że można sie zatruć. Ja w tamtym roku sie zatrułam w Tunezji ale jakoś pomęczyłam sie i przeszło.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Hmmm... O hotel się pytasz?
Już szukam...




O. Mam!

Hotel Diana ***

Położony w centralnej części Złotych Piasków, ok. 250, od plazy. Hotel pięciopiętrowy (jest winda), wśród zieleni, przy ulicy. Do dyspozycji gości: basen z brodzikiem, bar przy basenie, restauracja, grill, sklep, stół do ping-ponga.
 

Bishou

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2006
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wysoka
Ja jade do Zory pod koniec czerwca xD Do Złotych Piasków :D
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
A daleko te dwa hotele? :D Bo może się spotkamy? :p
 

Bishou

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2006
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wysoka
Zora i Diana?? nie wiem, nigdy tam nie byłam :D lecz mój ok. 400 metrów od plaży :]
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Mój 250 :D Może akurat na siebie trafimy? ;) Albo na plaży? :D
 
Do góry