wakacje 2011

Status
Zamknięty.

ukrytyszept

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2010
Posty
193
Punkty reakcji
0
Jedzie ktoś do Rimini z biura JAWORZYNA TOUR ? :) Hotel Tamanco 2.07-12.07 ? :)
 

carlos44

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
a może wybierzecie się do Sopotu. może pogoda mniej pewna, ale cenowo taniej, a przeżycia niesamowite :) wiele atrakcji czeka na Was w całym Trójmieście. jak chcecie poszukać noclegów to tu jest ciekawa strona - sopot noclegi
 

martkaa333

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Ładnie jest w Sopocie - podoba mi się to miasto ale w tym roku raczej się tam nie wybiorę. Myślę, że Bałkany albo Grecja to realne miejsca z tym, że może też w Polsce gdzieś się wybiorę jeszcze na kilka dni. Myślałam, że może jakaś miejscowość w okolicach lub na Mazurach - jak ten ośrodek tutaj - ale bardziej zależałoby nam na aktywniejszym wypoczynku. Trochę też na pewno sobie odpoczniemy ale zobaczymy - jest jeszcze trochę czasu.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ja jednak wolę wybierać w ofertach wczasowych biur podróży. jakieś cieplejsze kraje, bo tutaj pogoda przynajmniej jest pewna i wiem, że jak polecę to skorzystam ze słońca.. nad polskim morzem nie mam takiej pewności.
teraz przeglądam ofertę wakacyjną ITaki.. a może uda mi się wygrać w ich konkursach :D ja się nie obrażę,..;)
 

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
Sopot i Trójmiasto są cudowne. Jak dla mnie idealne na weekend!

Dla tych którzy szukają towarzystwa na obóz młodzieżowy za granicą -> http://www.facebook.com/kochamwakacjepl tu się inni umawiają.
 
R

Redyk

Guest
Na weekend warto pomyśleć również o wypadzie w góry,to bardzo fajne miejsce,szczególnie Tatry. Z noclegiem też nie powinno być żadnego problemu,w końcu miejsc nie brakuje.


Pozdrawiam www.Redyk.pl
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Tatry uwielbiam.. ale jednak na prawdziwe wakacje to bym wybierała tylko dalsze miejsca, kurorty. Często można znaleźć super oferty cenowe w last minute. albo z wyprzedaży wakacyjnej jak w itace teraz.
 

ArekZed

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Dla tych którzy nie chcą się wykosztować, polecam Ustronie Morskie i pole kempingowe "Pod brzozami". Ja jestem tam często i zawsze jest fantastycznie.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ustronie piekne ale pogoda nad naszym polskim morzem nie zawsze taka piękna.
ja po 2 latach nieudanych, deszczowych wakacji nad Bałtykiem wolę dołożyć niewiele więcej i wyjechać na wakacje życia, w ciepłe kraje z dobrym biurem podróży :)
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
Zgodzę się z osobami, które lubią Sopot i generalnie Trójmiasto, ale nie wiem czy akurat w tym roku będzie się tam gdzie podziać bo przeciez Sopot zostanie opanowany przez urzedników unijnych wiec na pewno te lepsze "lokalizacje" będą przez dłuższy czas zajęte...
 

Inessa

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Gdańsk.
Dokładnie, Ibiza jest wyspą, która słynie właśnie z imprez. Aczkolwiek polecam także wyjazd do Egiptu.. Jest tam naprawdę bardzo pięknie Imprezy także są organizowane.
 

andzias76

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
te wakacje spędzę w Polsce, konkretnie w Wiśle, w ośrodku Geovita. Znam to miejsce, jeżdżę tam już paru sezonów. Dlaczego tam ? Ponieważ kocham góry, mam dzieciaki, a w ośrodku jest i plac zabaw i bawialnia, więc maluchy mają atrakcje, a dla mnie zostaje odnowa biologiczna... i wszyscy są zadowoleni ;)
 

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
Jeśli jedzie się na wyjazd zorganizowany zagranice, to faktycznie warto zwrócić uwagę na biuro podróży. Kiepski organizator może zniszczyć wyjazd ;/
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
A jak się zaopatrujecie na Skandynawię? Dania.. Kopenhaga? rejs promem ze Świnoujścia? czy ktoś z Was był?
 

raga79

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Skandynawia brzmi całkiem nieźle, chociaż kiedy myślę o wakacjach to marzy mi się miejsc gdzie będzie ciepło i słońce. Zastanawiam się na Turcją, dzisiaj sprawdzałam tam oferty i na allinclusive.com.pl można już pojechać za niecałe 1600zł to w sumie za wycieczkę , która ma wszystko jest całkiem nieźle :)
 
Z

zypek84

Guest
W tym roku tania zapowiada się Chorwacja i najwięcej ludzi deklaruje wyjazd właśnie tam.
Zobaczcie: http://szukajeksperta.com/blogs/view/632/gdzie_na_wakacje__odpowiadaja_forumowicze
W sumie to nie ma co się dziwić. Przecież jest tam tanio i atrakcyjnie, więc tylko wyjeżdżać ;-)
 

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
Nie do końca jest tak tanio. Jest tak jak w Polsce :) Tanio teraz jest tanio w Grecji :)
 

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wyjazd na 2 tygodnie nad Polskie Morze kosztuje mniej więcej tyle co 2 tygodnie w Egipcie. Podobnie jest z wyjazdami dla dzieci: kolonie dla dzieci w Polsce, są w podobnych cenach co obozy młodzieżowe zagraniczne.
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
potwierdzam, rozglądałam się za takimi ofertami nad polskie morze co by jeszcze coś pozwuiedzać z tymi zagranicznymi - Grecja Efipt czy chozciazby Bułgaria.. w Itace w last minute poznajdywałam na czerwiec ceny ponizej 800 zł. Załamać się można zważając uwagę na tą naszą pogodę która jak zwykle zaskakuje.. warto szukac i wertowac i jak jest mozliwosc zwiedzac inne kraje.
 

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
Ja jestem troszkę patriotką lokalną i mam sentyment do naszego polskiego morza, zwłaszcza do Helu :) Nigdzie tak nie odpocznę, jak tam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry