W świecie zbliżonym do Shadowrun'a

Status
Zamknięty.

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Dlaczego świąteczna?
Bo z okazji świat mam więcej czasu i będę mogła poprowadzić jedną sesje więcej. Do końca świąt sesja musi się skończyć, więc rekrutacja jest adresowana bardziej do tych którzy częściej bywają na forumowisku.

Dlaczego w zbliżonym do Shadowrun’a świecie?
Bo zapomniałam jakie były klasy postaci w Shadowrun’ie xP

Jaki jest świat Shadowrun‘a?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Shadowrun

Polecam przeczytanie “Świata gry” resztę rozdziałów można pominąć bo i tak nie będę korzystać.

Klasy postaci - z powodu sklerozy mistrza gry proszę grać szarymi obywatelami typu student historii ^^

Karta postaci:

Imię
Zawód

Umiejętności : tu wpisujesz jakieś gigasuperekstrachoreawie umiejętności sam sobie wymyślasz - 3.
Obsługiwane bronie:
Ekwipunek:
Opis postaci:
tu charakter + wygląd


Zastrzegam sobie możliwość w ingerowanie w kartę postaci gracza.

Przyjmę dwóch graczy. Więcej nie ma bata xP Jak się nikt do jutra nie zgłosi to sesji nie ma xP

Jakieś pytania? :)
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Hmm, zastanowię się, miałbym ochotę na zagranie jakimś riggerem (yyy, tak to się chyba jakoś nazywało...), ale nie wiem czy znajdę czas :p
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
ten co jeździł autami to był no nie? ^^ jak tak to wiemy oboje ocb a to najważniejsze :p
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Dobziu

Buuu nikt nie chce u mnie grać.. ;( phi! To ja Was już nie lubię :phi:
 

gumas

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
21
Miasto
z łona matki
a jak często bym musiał pisać ? około 10 postów na dzień ? czy coś koło tego. Bo jak tak to ja bym chciał Hakerem być ! ^_^
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Nie wiem ile na dzień ^^ po prostu żeby szybko szło bo po świętach nie dam rady prowadzić 2 sesji. :)
Czyli Ty i Qon gralibyście?
 

gumas

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
21
Miasto
z łona matki
no to ja moge grać


Imię: Yamosu

Zawód: Haker, dawniej webmaster w "Renraku Computer Systems"

Umiejętności : - Włamywanie się do komputerów; - skradanie się; - akrobatyka

Obsługiwane bronie: nóż, pistolet 7mm,

Ekwipunek: Flary, laptop, 2 bomby zegarowe, 3 paczki środków przeciwbólowych, apteczka.

Opis postaci: Niski japonczyk, dawniej pracował w "Renraku Computer Systems". Z powodu małej pensji i niewygodnego stanowiska pracy włamał sie do systemu komputerowego firmy i narobił totalne zamieszanie. Jest poszukiwany przez firme, szkody jakie wywołał są równe około 500.000 $. Spokojny i opanowany, z natury pacyfista. Małomówny. Długie ciemne włosy, wzrost około 160 cm. Dobrze zbudowane ciało.

( czy moge dodać Katane do obsługiwanych broni xD ? )
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Ja ogólnie jak mówią, jestem za a nawet przeciw. Niby mogę zagrać, pytanie tylko, czy jeśli sprawy wagi państwowej oderwą mnie od rozgrywki Kath tylko urwie mi łeb, czy również rzuci klątwę na moją rodzinę na 7 pokoleń naprzód?

W każdym razie jeśli chodzi o postać:

Imię: Butch

Klasa/zawód: rigger, pracuję jako inżynier w firmie zajmującej się napędami antygrawitacyjnymi (Kaczyński Industries :D )

Umięjętności: prowadzenie i naprawa pojazdów, strzelectwo, walka wręcz, implantacja i diagnostyka cyberwszczepów

Obsługiwane bronie: dubeltówka plazmowa, kij (złożony mieści się w kieszeni)

Ekwipunek: gravitank (ciężko opancerzony pojazd latający), zestaw narzędzi, palmtop.

Opis postaci: dobrze zbudowany, średniego wzrostu Murzyn z dredami. Nosi czarne dżinsy, bluzę i ciemny skórzany płaszcz. Trochę wybuchowy, nie cierpi żółtków.
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Gumas, Chyba do dłubania w nosie Ci ta katana..
Qon, ja urwę Ci głowę i rzucę klątwę na 10 pokoleń na przód :]

Umc.. No to mi się koncept zepsił bo mieliście się kumplować x) no trudno.

Gramy bez wprowadzeń od razu sesja.

Odpowiadamy w kolejności czyli ja Gumas Qon :)
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Peszeczek… wiedziałam że tak będzie. =P No nic po prostu sesja będzie dalej ciągła się żółwim tempem =P W listach jak dobrze pójdzie to niedługo 2 graczy skończy wprowadzenia. Jakoś będzie! ;)
Poza tym polubiłam BN’a - Smith’a i nie mogłabym go tak zostawić xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry