W jakim miejscu u kobiety podoba się wam tatuaż?

Bezpretensjonalna

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
woj. lubelskie
Ja mam świra na punkcie tatuaży!!

Osobiście mam jeden na plecach -- napis, aczkolwiek nie na łopatce, tylko niżej, pod stanikiem (gdyż nie chciałabym żeby kiedyś, biorąc ślub, był on widoczny nad suknią ślubną) :D

I za miesiąc robię drugi, na lewym biodrze, również napis, ale już znacznie mniejszy.

Za każdym razem moje decyzje odnośnie tatuaży są głęboko przemyślane. Miejsca jakie wybieram, są widoczne jedynie na plaży, w bikini. Nikt, kto się ma o tym nie dowiedzieć (np przyszły pracodawca) o tym się nie dowie, bo są to miejsca zupełnie niewidoczne. A napisy jakie wybieram są moimi dewizami życiowymi.

Ktoś tu wspomniał o tym że na starość to strasznie wygląda? Wybrałam miejsca które przy mojej budowie raczej mocno nie powinny sie rozciągnąć. Wiadomo że trochę jakość się popsuje, ale f u c k it, życie ma się jedno i zdecydowanie za krótkie, dlaczego mam nie realizować swoich marzeń! :) Zresztą, kto mnie tam na starość będzie oglądał! :D

Jest to dla mnie forma wyrażenia siebie, przekroczenia pewnych granic, pokonania pewnych konwenansów. A to że Polska ciągle, jeśli chodzi o kwestie tatuaży,jest zacofanym krajem, i ciągle tatuaże tutaj źle się kojarzą, i ciągle w społeczeństwie jest mało miejsca na tolerancję w tej sprawie, to może mi być tylko bardzo przykro z tego powodu. Ale nie zamierzam zmieniać swoich poglądów, dla poglądów innych. Nie zamierzam zmieniać siebie dla obcych ludzi. Żyje po to żeby samemu być szczęśliwym a nie po to żeby uszczęśliwiać innych ;) :tongue:
 
W

wiki9969

Guest
Ja słyszałam, że tatuaże
z czasem się deformują, szczególnie te mniejsze.

Ja osobiście myślałam o tatuażu, ale jak na razie na rozmyślaniu się skończyło. Może kiedyś się odważe i zrobię sobie. :) Jeśli miałabym wybrać miejsce, to byłby on nad kostką. Strasznie mi się podobają tatuaże nad kostką. :p
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
za uchem:) naprawde uroczo to wyglada :D
co do deformacji tatuazy...zawsze mozna je pozniej poprawic - tak zrobila moja kolezanka. Ma kod kreskowy na karku, po pewnym czasie dziwnie jej sie rozszedl (schudla dobre pare kilo). ale tatuazystka naprawila to co trzeba i teraz jest naprawde super.
 

kasienia00

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
bc56bd2d75c7783523e6865b706c4ac1_247103-194x.jpeg

Ten wygląda fajnie na obojczyku, tylko ja zdecydowałabym się raczej na nutki może.
 
I

immanentne

Guest
mnie podobają się w zasadzie wszędzie, ale sama nie zrobiłabym sobie
 

Mitka

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2012
Posty
49
Punkty reakcji
0
Podoba mi się tatuaż na karku, mały i delikatny:) Ale sama nie planuję u siebie żadnych tatuaży:)
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Jak bym mogła zrobić na miesiąc i bezboleśnie ... to :
na karku
za uchem
wzdłuż talii
na stopie
Były by to jakieś motywy roślinne.
Totalnie nie ogarniam tatuaży na nogach co się tyczy obu płci.
 

Ania897

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2013
Posty
24
Punkty reakcji
0
@*Madzia* mnie marzą się takie skrzydła
nasze-tatuaze.pl/galeria-tatuazy/na-plecach/tatuaz-rozowe-skrzydla-i347.html
 
D

Dobrawa

Guest
Ja mam na plecach między łopatkami. Ale ogólnie wszystko zależy od tatuażu. Jak jest fajnie dobrany to podobają mi się w każdym miejscu.
 

Descent

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
85
Punkty reakcji
0
Trudne pytanie - nie lubie agresywnych tatuaży u kobiet, ale jesli już koniecznie mialabym wybierac to chyba na stopie
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Pomijając, że u kobiet w ogóle mi się tatuaże nie podobają, to na stopie akurat najmniej. W sensie, że najmniej podoba, a nie najmniej nie podoba.
 

kisia_12

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
Mi się podobają, ale u siebie nigdy bym nie zrobila
Igły - zło...
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Na podeszwie, żeby można było rozpoznać w razie utraty pamięci
 
Do góry