W jakich konkursach chętnie bierzecie udział?

pola1983

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam,
właśnie będę ruszała z portalem randkowym i chcę na rozkręcenie zorganizować fajny konkurs. Chciałabym znać Waszą opinię na ten temat. Najlepiej żeby był związany tematycznie z działalnością - portal randkowy ale wszystkie pomysły i sugestie będą dla mnie bardzo pomocne.
Pozdrawiam :)
 

lapko

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
To zależy czy Twój portal będzie w pełni płatny czy raczej darmowy, czy będzie możliwość kupienia tak zwanego konta premium. Jeśli tak to osoba, która wygra może otrzymać np. 4 miesiące (okres już zależy od Ciebie) konta za darmo :)
 

pola1983

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Portal będzie posiadał zarówno konto bezpłatne jak i płatne. I dziękuje za pomysł LAPKO bo wydaje się być całkiem niezły :)
 

Bezowa

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2012
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Wolę szybkie i proste konkursy, np. odpowiedz na pytanie, zrób zdjęcie, ułuż układankę. Nie lubię konkursów gdzie trzeba się rozpisywać i poświęcać na nie za dużo czasu.
 

WierAnna

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Tez sugerowałbym szybko i prosto, im bardziej dostępny tym więcej bedziesz miec zainteresowanych
 

pola1983

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ok to juz mam wiele wskazówek. Zadanie proste i szybkie do wykonania. A czy np. bardziej widzielibyście się w konkursie graficznym - dodawanie zdjęć na dany temat waszego autorstwa czy konkursie tekstowym - wymyśl hasło reklamowe, slogan do danej marki, produktu?
 

midsummer

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2012
Posty
76
Punkty reakcji
0
Ja też wole generalnie szybkie i łatwe konkursy, ale zdarza się, że biorę udział i w bardziej zaawansowanych, kiedy np. trzeba coś napisać i temat mi akurat przypasuje.
 

rozsypany

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2011
Posty
23
Punkty reakcji
0
zależy jakie chcesz nagrody dawać za udział w konkursach. Te bardziej wartościowe nagrody dobrze by było jeśli wymagałyby większego zaangażowania niż zapisanie się na portal, dobrze jeśli np. pomoże to w dalszych działaniach promocyjnych strony. Zanim jakiś zrobisz zapoznaj sie ze zmianami w prawie jakie teraz obowiązują jeśli chodzi o konkursy.
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Ja najbradziej lubię, takie, gdzie trzeba wykazać się odrobiną fantazji, coś napisać, wymyślić hasło reklamowe ect.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
A ja uważam, że dobrym pomysłem było by też stworzenie fanpejdża na FB i zrobienie prostego konkursu, polubienia zdjęcia i udostępnienia strony jako warunek no i jakieś ciekawe nagrody nie tylko dla chcących korzystać z portalu.
A taki konkurs po to, aby rozreklamować sam portal ;)
 

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Blissful napisał:
A ja uważam, że dobrym pomysłem było by też stworzenie fanpejdża na FB i zrobienie prostego konkursu, polubienia zdjęcia i udostępnienia strony jako warunek no i jakieś ciekawe nagrody nie tylko dla chcących korzystać z portalu.
A taki konkurs po to, aby rozreklamować sam portal ;)
Według mnie to najlepsza opcja. Sama biorę udział w takich konkursach na facebooku- obecnie chociażby z Ecolines. Konkurs banalnie prosty- podeślij ciekawą fotkę z wakacji, a jeśli wygrasz- zabieramy cię do Wilna ;) Uwielbiam podróże, a do Wilna chetnie wracam, wiec trzymajcie kciuki ;)
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Udział biorę w różnych, teraz na przykład wziąłem udział w konkursie gdzie do wygrania są żarówki Osram.
 
Do góry