W czym śpicie

elizqua

Nowicjusz
Dołączył
29 Luty 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
No w piżamie zazwyczaj. Latem gdy jest gorąco to jakaś koszulka :)
 

catalina22

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
Piżamka, której kolor, długość, grubość materiału i tym samym poziom "seksowności" uzależnione sa ściśle od pory roku :)
 

Sandra76

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja najchętniej śpię w bluzkach typu bokserka i do tego jakieś krótkie spodenki, ale co ciekawe właśnie wyczytałam w jednym z artykułów, że w upalne dni lepiej spać w jakiejś bawełnianej piżamce niż nago, mnie się zawsze wydawało, że nago jednak najlepiej :p
 

AvestiPL

Zbanowany
Dołączył
15 Kwiecień 2013
Posty
48
Punkty reakcji
1
Podczas lata- nie ukrywam,że fajnie jest spać w czymś lekkim i zwiewnym,np sexi koszula nocna będzie w sam raz,a zimą też wybieram koszulkę i bokserki lub czasem nawet spodnie. A to z racji ciepła,są to po prostu ciepłe i wygodne rzeczy.
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
W piżamie z długimi nogawkami i rękawami, bo ma być ciepło i wygodnie.
 

niezdecydowana16

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
to zależy od pory roku ;pp w zimę śpię w pidżamie (długie spodnie, bluzka z długim rękawem, nie raz skarpetki), wiosna i jesień (3/4 spodnie zazwyczaj i bluzka z krótkim rękawem) a w lato to już po całej bandzie i śpię tylko w podkoszulce ;D
 

AvestiPL

Zbanowany
Dołączył
15 Kwiecień 2013
Posty
48
Punkty reakcji
1
W takie chłodniejsze dni jakie przed nami,śpię najczęściej w piżamce,kupiłam w jednym ze sklepów internetowych i jestem z niej bardzo zadowolona. Latem zwykłą koszulka:)
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Piżamy to bardzo ciekawy temat i ostatnio pisałam o tym na moim blogu modowym :) Jak chcecie to zajrzyjcie tam. Osobiście się tylko w piżamie. Ale z tego co niektóre dziewczyny pisały, to niektóre śpią całkiem nago :D
Są gusta i guściki :)
 
Do góry