W co zainwestować?

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
widzę, że jest sporo pomysłów w co inwestować. Fajnie też jest prowadzić własny biznes, ale jeśli się za to zabieramy to warto pamiętać o różnych formach promocji, żeby nie zniknąć gdzieś w gąszczu innych firm, jednym z lepszych sposobów na to, żeby się wybić jest pozycjonowanie, ale z tym najlepiej byłoby się zgłosić do jakiejś dobrej i zaufanej firmy jak Advanced Art, żeby to pozycjonowanie było skuteczne.
 
V

Vislea

Guest
inwestuj w złoto , ale nie tak jak te jelenie tylko kup i czekaj aż ceny pójdą w góre.
 

JaGuru

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2012
Posty
60
Punkty reakcji
0
Może w Amber Gold ??? tak właśnie kończą ludzie który ze chciwości nie dostrzegają zagrożeń.

Jeśli inwestować to w obligacje - może zysk niewielki ale pewny i bezpieczny.
 

kociokwik

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
Zostań handlarzem domen
zainwestuj w siebie zapisz się na jakiś kurs podnoszący kwalifikacje
 
W

Wolowitz

Guest
Na handlowaniu domenami trzeba się znać dość mocno, jeżeli chcemy cokolwiek zarobić, a nie stracić
 

kociokwik

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
Po pierwsze trzeba mieć kasę na zakup dobrych domen, możesz też rejestrować domeny z palca tylko jest problem czy na takie domeny znajdziesz chętnych
 

monk7

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zostań handlarzem domen
Wez tylko pod uwage, ze te najlepsze domeny sa juz zajete. Wez tez pod uwage, ze aby byc handlarzem, to trzeba cos zainwestowac + miec na tyle kasy, aby czesc z tych domen utrzymac przez dluzszy czas. Oczywiscie to nie jest jakis duzy koszt jesli chodzi o pojedyncze domeny. Ale jesli takich domen masz 100 a musisz je utrzymac przez np. 2 lata, to juz sie troche kasy zbierze. I to jeszcze bez gwarancji ze ktos od Ciebie kupi taka domene.

Wiem, jak u mnie w firmie dodawali nowa domene. Szukali, dopoki nie trafili na nowa nie zajeta i o zblizonej nazwie. Czyli czesc z tych domen musisz na starcie spisac na straty. To juz nie jest dobry pomysl, byl pare ladnych lat temu...

A wiesz ile kosztuje ziemia obecnie? Osoby ktore na to stac, nie szukaja po necie pomyslow, tylko maja doradcow. A kupic ziemie tylko po to, aby stala i sprzedac za 20 lat to taki marny sposob na zarobek, choc jeden z najpewniejszych. Przynajmniej dopoki nie wejdzie podatek kastralny. Moze sie okazac, ze bedziesz musial sprzedac ziemie, aby splacic zobowiazania...
 

piotr olaw

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Złoto i tylko złoto! Oczywiście fizyczne – sztabki w porządnej mennicy. To jedyna lokata, która sukcesywnie zyskuje na wartości, nawet jeśli są jakieś wahania w ciągu roku i tak w końcu wychodzi się na plus. O ile rzecz jasna planuje się inwestycję długoterminową.
 
S

Sylwia1234

Guest
A słyszał ktoś może o PayTrade? Dostałem już prowizje 200 euro, wygląda to na ciekawy i bezpieczny temat. W końcu system, w którym wszyscy partnerzy zarabiają bez wyjątków.
 

dalmacja

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
33
Punkty reakcji
0
o Pay Trade nie słyszałam.
Moim zdaniem, obecnie dobrym pomysłem jest inwestowanie w nieruchomości.
Ceny mieszkań są teraz bardzo okazjonalne i mówię tu o mieszkaniach na rynku wtórnym.
Jeśli miałabym większą ilość gotówki, na pewno zainwestowałabym w ten sektor.
 

Kamci0o

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sztuką jest zainwestować mało a wyciągać z tego krocie w krótkim czasie. Programy partnerskie są tego najlepszym przykładem! Zainwestujcie w turystyke, jest ona jedną z wiodących branż gospodarki światowej. E-biznes jest czymś wspaniałym i niedawno sam o tym sie przekonałem :)
 

Maychiash

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
he Indianapolis Colts are on the border of being too sure of a bet to even be included here Carefully, he explains the concept of a taxi meter The league is restricted by basic privacy laws Thomas DeCoud Jersey
they told him that even then he was the only one to whom they could relate I definitely give credit to the things I put into my off-season "
żPre-snap we see Hayward lined up inside, giving Matthew Stafford a few looks "We did talk about finishing this game (Monday) night He said he held "everyone responsiblell be able to return to the field This might be the rookie QBs biggest test of his young career as he must take down a division-leading powerhouse for a chance at cracking
 
M

MacaN

Guest
Moim zdaniem, obecnie dobrym pomysłem jest inwestowanie w nieruchomości.
Ceny mieszkań są teraz bardzo okazjonalne i mówię tu o mieszkaniach na rynku wtórnym.
Jeśli miałabym większą ilość gotówki, na pewno zainwestowałabym w ten sektor.

No i byś straciła. Ceny mieszkań w następnym roku będą spadać i to mocno.

Kasę trzeba inwestować w biznes, nie w jedną rzecz jak mieszkanie, złoto czy waluty, chyba, że masz jej pełno i rzeczywiście się na tym znasz.


Jeśli nieruchomości to dziś na zasadzi - kupię domek z działką za 200 tys, wyremontuję, przebuduję i sprzedam za 400 tys.

Jeśli biznes i średnia ilość kasy, to np. założenie sklepu, kawiarni, obiektu turystycznego, no ogólnie w ten sektor walić jak w dym, bo turyści to kupa złota, trzeba ją tylko zwabić.

Nie chciałbym tu zdradza pomysłów konkretnych, tylko naprowadzić.

Dziś jest ta tendencja do tego, żeby się nie narobić, ale dorobić. Na skupie sprzedaży mieszkań mogą zarobić milionerzy, nie ludzie z jakimś tam marnym kapitałem, bo to pieniądz nędzny wyjdzie.

Mając nawet 500-600 tys.trzeb się narobić trochu i kas na nas na pewno nie zarobi sama.
 
M

moneymaker913

Guest
Mnie kusi od jakiego czasu, zeby wrzucic troche oszczednosci w zloto. Z tego co czytalem http://www.forum.pieniadz.pl/inwestycja,w,zloto,t18711.html duzo osob mowi ze dobre czasu zlota juz sie skonczyly. Co o tym myslicie ?
 

dalmacja

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
33
Punkty reakcji
0
No i byś straciła. Ceny mieszkań w następnym roku będą spadać i to mocno.

Kasę trzeba inwestować w biznes, nie w jedną rzecz jak mieszkanie, złoto czy waluty, chyba, że masz jej pełno i rzeczywiście się na tym znasz.


Jeśli nieruchomości to dziś na zasadzi - kupię domek z działką za 200 tys, wyremontuję, przebuduję i sprzedam za 400 tys.

Niekoniecznie. Moja dobra koleżanka ma biuro nieruchomości i całkiem nieźle prosperuje.
Prowadzi je od dwóch lat i wcale nie narzeka.
A czy ceny mieszkań będą spadać? Tego nie wiem ale moim zdaniem taka inwestycja jest jak lokata kapitału.
Prędzej czy później zarobisz.

Jeśli chodzi o inwestowanie mniejszej ilości gotówki to obstawiłabym zdecydowanie inwestycję w siebie i w branże internetowe.
 

Prusak

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
48
Punkty reakcji
6
Domeny bym odpuscil, czasy sie troche zmienily i nikt nie powiedzial, ze nigdy juz nie bedzie mozna utwozyc nowych rozszerzen,ktore z automatu beda obnizac wartosc potencjalnej Twojej.
Jelsi nie masz za duzej wiedzy - poprostu nieruchomosc bym radzil w DOBREJ lokalizacji ... w dluzszej perspektywie na pewno sie oplaci.

pzdr
 
Do góry