W co wierzycie w Piątek 13-tego?

amelia181

Bywalec
Dołączył
13 Marzec 2016
Posty
157
Punkty reakcji
63
Dziś jest Piątek 13-tego chciałabym abyście napisali parę zdań co sądzicie o owym dniu no i czy wierzycie że to pechowy dzień ?
Ja na przykład wcześniej owszem uważałam ten dzień za pechowy ale z biegiem czasu zaczęłam myśleć o tym dniu na odwrót :)
Od tamtej pory stał się moim dniem szczęśliwym i nie przynosi mi już pecha a zdarzało się że w 13 Piątek nic mi nie wychodziło tak jak sobie to zaplanowałam i działy się w moim życiu różne nie dobre rzeczy....
Uważam że dużo zależy od nastawienia psychicznego
.Jeśli myślimy o pechu to go poprostu przyciągamy w pewien sposób do swej osoby i na odwrót. :)
 
M

MacaN

Guest
Dzień jak dzień.

Choć z drugiej strony w piątek 13-go oblałem egzamin na prawko jakieś 3 lata temu :( No a dzisiaj mam kolokwium to zobaczymy czy podtrzymam passę :D
 

grzesio_89

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2008
Posty
228
Punkty reakcji
7
To wszystko to gusła i zabobony. Ja w nic takiego nie wierzę i nikt mnie do tego nie przekona, że jest inaczej. Nie rozumiem jaki to może mieć związek, piątek 13-tego i nieszczęście człowiek ? Człowiekowi czasem się powiedzie czasem nie i nie ważna jaki jest dzień w kalendarzu.
 
T

TomaszTomasz

Guest
Nie ważne że trzynasty, ważne że piątek i wolne jest :)
 

Anwalar

Bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2015
Posty
159
Punkty reakcji
33
Pechowy piątek 13 to mieli Templariusze, zresztą od tego wydarzenia, mówi się o pechu tego dnia.
 

grabka

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2016
Posty
27
Punkty reakcji
4
Ja zawsze myślałam na odwrót. Mówiłam, że to mój szczęśliwy dzień i nic mi się złego nie przydarzyło :)
 

bania1

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
58
nie wierzę za cholerę, ani w koty ani w inne takie głupoty
 
M

MacaN

Guest
bania1 napisał:
nie wierzę za cholerę, ani w koty ani w inne takie głupoty
Ja to zawsze klnę pod nosem, jak mi czarny kot przebiegnie przez drogę... Od razu noga z gazu i człowiek uważniej patrzy na trasę.
 
T

TomaszTomasz

Guest
Będąc w gościach czarny kot strasznie na mnie syczał, potem dowiedziałem się że on nie lubi ludzi, pod wpływem alkoholu. Dodatkowo jeszcze narobił mi do butów.
 
Do góry