W co inwestujecie?

salos

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Zagłosowałem - wybrałem lokata - ale widze że sporo osób siedzi jeszcze w funduszach oraz giełdzie, ciekawe kiedy te pieniądze były zainwestowane?? Bo jak dla mnie to giełda najwcześniej w przyszłym roku będzie dobrym miejscem na inwestycje, a na razie trzeba przeczekać..
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
zainwestowalem splacajac wszytkie kredyty
lokat w bankach nie mam zamiaru robic, podobnie jak inwestowac w jakiekolwiek instrumenty finansowe
 

Mikuch

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
h3lix napisał:
lokaty to w ogóle w dzisiejszych czasach porażka ;) Chyba, że do przechowania pieniędzy przez miesiąc czy dwa.
Za nasza zachodnia granica rynek instrumentow finansowych jest duzo bardziej rozwiniety nic u nas.
Ludzie maja duzo wieksze mozliwosci powiekszania swoich oszczednosci.


Jezeli chce sie ktos dowiedziec jak bezpiecznie powielac zarobione pieniadze zapraszam do kontaktu.

MMichalski@ironfx.com
Account Manager
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio zastanawiam się nad towarzystwem inwestycyjnym IDEA TFI. Sama jeszcze nigdy nie inwestowałam w nic z tych rzeczy, ale dobry znajomy rodziny poleca spróbować i myślę intensywnie.
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Dla mnie też podstawą jest konto oszczędnościowe i lokata bankowa. Kiedyś miałam jeszcze fundusz, ale zlikwidowałam, bo nagle potrzebowałam pieniędzy.
 

agati866

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2016
Posty
25
Punkty reakcji
0
Mnie ostatnio zainspirowała firma ONICO S.A. Podobno w tym roku zanotowali najwyższy wynik finansowy w historii. To oznacza dla mnie, że właśnie rynek paliw, biopaliw, LPG, gaz ziemny, asfalty, oleje przemysłowe, metale i rudy metali to dobry kierunek do inwestowania :)
 

tassiek

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2015
Posty
80
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Polska
Ja mam fundusze inwestycyjne w bgż, ale to z myślą o emeryturze już. Nie, wcale nie uważam, że to za wcześnie na takie myślenie.
 

szot

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2017
Posty
6
Punkty reakcji
0
A te obligacje można kupić tylko jako pracownik korporacji czy też osoba z zewnątrz? Mnie póki co interesują normalne fundusze inwestycyjne do założenia przez bank.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
W kryptowaluty. Póki co zaczynam się wdrażać, więc inwestuję tyle, ile mogę stracić., niemniej jednak przy skokach, do których niektóre krypto nas przyzwyczaiły jest możliwość, że przy takim wkładzie finansowym kupię samochód, czy wybuduję dom. Oczywiście to tylko naiwne życzenia, napisałem to, by pokazać, jak wielkie skoki zaliczały niegdyś taki BTC ( skok od niecałego dolara do 2,5 tysięcy dolarów), czy choćby eth, które jeszcze w styczniu tego roku kosztowało 10$, a dziś kosztuje 270$.
 

agati866

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2016
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ja w nieruchomości. Niestety z początku się na tym nie znałam, ale doradzała mi firma agge.pl, dzięki której nabyłam praktyczna wiedzę i dzisiaj na tym zarabiam.
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Obecnie nic, chciałem w BTC, ale boję się, ze mnie ktoś złapie bo to przecież nie jest normalna waluta no i wiecie, jak jakiś Mirek z wojewódzkiej zobaczy w logach, że ja handluję tym BTC to może być nieciekawie.
 

Nihilus

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
Mr Papuga napisał:
Obecnie nic, chciałem w BTC, ale boję się, ze mnie ktoś złapie bo to przecież nie jest normalna waluta no i wiecie, jak jakiś Mirek z wojewódzkiej zobaczy w logach, że ja handluję tym BTC to może być nieciekawie.

Jakbyś chciał zainwestować w BTC to pisz śmiało jakoś Cię tam nakieruje na właściwe tory. NIe wierz ludziom którzy mówią że kryptowaluty to wyłącznie spekulacje i nic nie wiadomo. Tacy ludzie nie mają o tym zielonego pojęcia. A czemu miało być nieciekawie jak ktoś zobaczy że handlujesz BTC ? ;p
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Jeśli posiada się szczęście ;)

Na forexie można stracić fortunę, ale można i fortunę zyskać.

JA do kryptowalut już dopisałem złoto. W niedalekiej przyszłości mam zamiar dopisać giełdę, ewentualnie inne metale szlachetne ( platyna jest na rekordowo niskim poziomie... ).
 

AgaO

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2016
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio znalazłam na stronie bardzo ciekawe artykuł dotyczący inwestowania w mieszkanie oraz lokatę. Myślę, że może on otworzyć nieco Wasze oczy, bo ja po zapoznaniu się z treścią doszłam do wniosku, że blogi finansowe to naprawdę świetna rzecz do zdobywania i poszerzania wiedzy w tym zakresie, a niewątpliwie jest to dziedzina, która w dzisiejszym świecie otacza nas na każdym kroku ;)
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Serio? W deweloperce płacą takie pieniądze za tak bezmyślne promowanie? To forum to trup, poza tym nikt się nie nabierze na taki post ;)
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Dobrze zarobić? A Ty wiesz, że po podwyżkach prądu inflacja w 2019 osiągnie okolice 3%?

4%- inflacja- podatek belki = super hiper wielki zarobek. Powodzenia xD
 
Do góry