Volvo Xc70

astro007

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
302
Punkty reakcji
0
Co myslicie o tym samochodize , chodzi mi tutaj raczej o wlasne opinie. A może ktos ma ten samochodzik, bo za rok trzeba bedzie cos kupic jako pierwszy samochod w zyciu. Czy uważacie ,ze nadaje się jako pierwszy samochod dla 18-latka. dodaje ze kupie najprawdopodobniej uzywanego.
 

NieMaLekko

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
biorą się dzieci?
Już bardziej polecał bym Ci Subaru Forestera - o wiele większa frajda z jazdy i permanętny napęd na 4y koła a nie dołączany tył.
Tylko renoma w temacie bezpieczeństwa trochę mniejsza.
Poza tym volvo to bardzo średnio młodzieżowe auto :]

Jeśli natomiast chesz znac moje prywatne zdanie co się nadaje dla 18 latka to: aygo, yaris, punto, ibiza i wszystkie inne wozidełka w wersji co nie ma więcej niż 70 koni żeby pokory nauczyc na drodze.
 

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
W życiu nie Forester , mam znjomego ktory ma Forestera i podobno pali to jak smok ile chce i jak chce. Wolalbym już to XC 70 jkabym miał brać. A co do samochodu mlodziezowego to on wogóle się nie nadaje a Forester to wogółe.Może na początek kupiłbyś sobie Ibize Sport jesli masz juz wyrzucić na to 60000zł? bo od tylu zaczynaja sie Volva XC70 w nowszej generacji. Bo jesli chodzi o starsze wersje to nie polecam ani starego V70 ani starego XC70.Wszystkie inne są wporzatku ale tamte nieudane modele.
 

Adaspiano

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2005
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łomża
Jeśli zaczynasz od takich bryk jak xc70 to co będzie później :D
Osobiście to ten samochód bardzo mi się podoba, ale dla 18sto latka lepszy byłby sedan, ewentualnie sportowy hatchback
czyli tak: Audi A3, A4, BMW serii 3, Alfa Romeo 147

no a poźniej to już... co tylko jest :D :D :D
 

KLos

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
Bierz i sie nie zastanawiaj, jak masz tyle kasy to kupuj.bo jesli nie masz tyle pieniedzy to radze sprowadzic z USA albo kupic Forestera. Co do Volva to mialem przyjemnośc jeździc i jest kilka razy lepszy od Forestera.
 

fst

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2006
Posty
236
Punkty reakcji
0
Przychylam się do opinii kolegi niemalekko - na początek mocne auto z kupą elektroniki to kiepski pomysł. Najpierw trochę pokory i umiejętności by się przydało zdobyć.

A może jak już masz szaleć to sobie kup V70 - ale z taką znaczącą literką "R" na końcu :p
 

KLos

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
Nie no XC70 jest bardziej konfortowa od V70 i bezpieczniejsza. Mówie tutaj o uzywanym bo za taka kase cięzko kupic dobra terenówke , bo jak nowego chceszkupic to lepiej kup se uzywanego Land Cruisera albo Pajero. A z tym oznaczeniemn R nigdy się nie spotkałem , co ono oznacza?
 

astro007

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
302
Punkty reakcji
0
Nie wiem skoro to jest za mocny samochod to moze A6 w najnowszej wersji? nie lubie malych aut , xle mi sie wnich siedzi.
 

astro007

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
302
Punkty reakcji
0
Chyba za bardzo sie wypuściłem troszkę życie się skomplikowało ojciec nie chce dac mi tyle kasy woli kupic sobie znowu jakąs super fure niz mi kupic jakies fajny pierwszy wozik.Dziadkowie z nowu zrobili remont i nie maja tyle kasy a jakbym wziol kredyt to by mnie z domu wyrzucili. Sam ma odłozone blisko 9000zl więc na volvo nie wystarczyt nawet jakbym wziol dodatkowa pracę.U mnie to zawsze jest tak Że jak sobie coś w głowie uradze to do skutku niedoprowadze.
 
Do góry