Używałyście kremu do depilacji veet suprem essence?

M

mika20

Guest
witam. Chciałabym się dowiedzieć czy korzystaćie z kremów do depilacji, jeśli tak to czy jesteście zadowolone z efektów czy nie i które kremy są dla was najlepsze szczególnie w depilacji nóg, pach i okolic bikini. Ja do tej pory korzystałam z maszynki do golenia ale ostatnio kupiłam krem veet suprem essence. Jednak nie jestem za bardzo zadowolona z efektów. Na opakowaniu pisze że trzeba trzymać od 3 do góra 6 min. Trzymałam długo na nogach nawet po 8 min i mało co włoskow zniknęło. Po 6 min trzymałam golac pachy i również efekt nie jest idealny, co prawda trochę włoskow znikło jednak nie do końca.skóra jest trochę gladsza niż po maszynce lecz nie tak jakbym tego oczekiwała. I dlatego chciałabym zapytać czy ktoś z was korzystał z kremów tej firmy a może dokładnie z tego i np ile minut czekaliscie i jaki był efekt?
 

pawelde79

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2012
Posty
60
Punkty reakcji
0
Czy kremem do depilacji Joanny, który jest przeznaczony do nóg, moge wydepilowac pachy? czy to ryzykowne?
 

xxmoniax

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
Ja korzystałam z Veet'a ale nie byłam zadowolona tak samo jak ty, z reszta w ogóle te kremy do depilacji są mało skuteczne. Maszynki natomiast podrażniają mi skórę. Od pewnego czasu stosuje plastry do depilacji ciała.
Nie będe ukrywac, że zabieg jest ciut bolesny ale najskuteczniejszy w porównaniu z innymi metodami depilacji. Ważne jest też to, że skóra przez wiele tygodni pozostaje gładziutka. Polecam :)
 
M

mika20

Guest
muszę powiedzieć że trzymałam ten krem na nogach jakieś prawie 20 min i wszystkie włoski zniknęły.a skóra wogóle nie była podrazniona. A jeśli chodzi o miejsca intymne to 5-6 min w zupełności wystarczy żeby pozbyć się włoskow:) więc jednak nie jest ten krem aż taki zły.
 
K

kabol

Guest
Czy taki krem do golenia HB, jak na screenie, może być wykorzystywany również przez kobiety? Mega mi on pasuje, a coś mi się zdaje, że ktoś mi go podkrada.
Jak zniechęcić złodziejaszka? ;-)
xl_rasier_creme__1290600050.jpg
 

jarzynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
132
Punkty reakcji
0
a używała któraś z was tego avonowego kremu do depilacji? http://sprzedajemy.pl/krem-do-depilacji-ciala-dla-skory-wrazliwej-avon-skin-so-soft-soft-smooth-nowy,223539 jestem bardzo ciekawa opinii
 
G

gocha1234

Guest
Ja również już jakiś czas temu odstawiłam maszynki do golenia. Strasznie podrazniały mi skórę, a do tego ścinane przez nie włoski mają ostre zakończenia co kończyło się u mnie tym, ze zawsze spora ich ilość wrastała mi pod skórę. Zdecydowałam się na krem do depilacji, gdyz wydaje mi się najlepszą opcją i w moim przypadku jest zadowalająco skuteczny. Jeśli chodzi o depilacje delikatniejszych miejsc to w ostatnim czasie przestawiłam się na ten produkt: http://www.revitolhairremoval.pl/. Nie podraznia on tak mojej skóry jak inne kremy, a nie zdecydowałam sie na stosowanie go na całym ciele, gdyż jest dość drogi i trzymam go na specjalne okazje.
 

jarzynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
132
Punkty reakcji
0
Ech, a nikt nie używał tego avonowego? Bo jestem bardzo ciekawa. Ten Revitol ciekawy, nie powiem. Tylko strasznie drogi :/
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
jarzynka napisał:
Ech, a nikt nie używał tego avonowego? Bo jestem bardzo ciekawa. Ten Revitol ciekawy, nie powiem. Tylko strasznie drogi :/
Nie używałam tego z Avonu. Z kremów do depilacji ogólnie jestem niezadowolona i nie kupię już więcej.
 
B

bajderman

Guest
Krem do golenia HB, w zasadzie jedyny produkt, który mi faktycznie nie wpływa negatywnie na skórę, a tak jest bardzo wrażliwa. Przy HB chyba chodzi głównie o skład, bo to kosmetyk naturalny. Jak dotąd wszystko jest ok, zarost schodzi bardzo łatwo. I chyba tak powinno być.
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
ja uzywam juz dluzszy czas dax cosmetics. fajny niebieski zel ktory potem zamienia sie w pianke. fajny, nie podraznia i nie smierdzi ;))
 
J

Jula92

Guest
candice90 napisał:
ja uzywam juz dluzszy czas dax cosmetics. fajny niebieski zel ktory potem zamienia sie w pianke. fajny, nie podraznia i nie smierdzi ;))
Ale to jest krem do depilacji, czy żel do golenia do którego potrzeba też maszynki? Ja mam średnie wspomnienia z kremami do depilacji, na moje włoski nie pomagały, do tego miałam lekki podrażnienia od nich... A jak szybko wam odrastaja włoski po użyciu kremu?
 
Do góry