utwardzenie włosow. mozliwe?

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
jak w temacie... da sie zrobic zeby włosy odrastały twardsze i sztywniejsze? bo moje z lekka mowiac się kręca a to mnie denerwuje strasznie... jak postawie na żel to mam ookropne loczki... masakra da sie zrobic zeby włosy stały prosto?
 

igi

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
Ja mam beznadziejne, długie i proste druty :( A jeśli naprawde chcesz wyprostować swoje to są specjalne szampony prostujące (np Fructis), prostownica( niestety strasznie niszczy i wysusza włosy, wtedy trzeba je jescze bardziej pielęgnować odżywkami ), mój kolega wiąże włosy (jescze jak są mokre) kilkoma gumkami i wtedy one same trochę się prostują :] Ja tam ci jednak trochę zazdroszczę kręconych włosów :p
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
igi napisał:
A jeśli naprawde chcesz wyprostować swoje to są specjalne szampony prostujące (np Fructis)
i nawet jak postawie na zel beda proste?
prostownica( niestety strasznie niszczy i wysusza włosy, wtedy trzeba je jescze bardziej pielęgnować odżywkami )
ale prostownica powoduje ze włosy są suche i dlatego proste bo woda ich nie skręca. a zel przeciez jest ''mokry''
mój kolega wiąże włosy (jescze jak są mokre) kilkoma gumkami i wtedy one same trochę się prostują :]
troche tego nie czaje... ja mam wlosy 2 cm jak ja mam je gumką związac? :x
Ja tam ci jednak trochę zazdroszczę kręconych włosów :p
a ja tobie prostych :p
 

igi

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
ponury_murzyn napisał:
igi napisał/a:
A jeśli naprawde chcesz wyprostować swoje to są specjalne szampony prostujące (np Fructis)
i nawet jak postawie na zel beda proste?
Tego nie mogę ci zagwarantować, a nawet byślę że żel spowoduje skręcenie.
ponury_murzyn napisał:
Cytat:
prostownica( niestety strasznie niszczy i wysusza włosy, wtedy trzeba je jescze bardziej pielęgnować odżywkami )
ale prostownica powoduje ze włosy są suche i dlatego proste bo woda ich nie skręca. a zel przeciez jest ''mokry''
No przeciez to napisałam ! czytaj uważnie :looka:

ponury_murzyn napisał:
Cytat:
mój kolega wiąże włosy (jescze jak są mokre) kilkoma gumkami i wtedy one same trochę się prostują
troche tego nie czaje... ja mam wlosy 2 cm jak ja mam je gumką związac? :x
A skąd niby miałam wiedziec, że masz krótkie włosy ??? :looka: Mój kolega ma włosy prawie do pasa więc wiąże... :looka:

Pozatym nawet jęsli czymś wyprostowałbyś włosy to i tak żel je skręci :/ chyba że użyjesz takiego który prostuje bo są takie (np Shock waves - Wella chyba)albo jakiegoś wosku (chhyba Joanna), który ma własnie takie działanie.
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
mi się strasznie podoba jak chłopak ma takie niesforne loczki na głowie :p hihi naprawde :D :]
No ale ...do prostowania są specjalne chociażby lakiery do włosów lub jak napisała igi szampony.Powodzenia życzę ;)
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
wiesz jak się zgoli włosy całkiem to odrastają ciemniejsze, sztywniejsze i mocniejsze :) przynajmniej na nogach :D :p ja mam bardzo kręcone włosy i nic z tym nie robię, więc innych sposobów nie znam, pozdrowionka
 
Do góry