USG

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
Robię raz w roku od kiedy skończyłam 30 lat, na mammografię chyba jeszcze nie czas, a po drugie jak coś wyjdzie nie tak w usg to na pewno na takie badanie zostanę skierowana. Badam się w mojej przychodni KEN w Warszawie (Ursynów), tam też chodzę do ginekologa. USG to podstawa profilaktyki raka piersi, trzeba się badać. Należę do tych osób które wolą wiedzieć wszystko wcześniej niż później, jeśli mam zachorować to chce sobie dać szanse na wyleczenie.
 

alwayshappy

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wlasciwie sama dziwie sie, ze ani razu lekarz nie zlecil mi USG piersi. Na mamografie jestem za mloda wiec nawet na to nie liczylam. Ja zawsze ogladam swoje cialo i piersi, zawsze konsultuje z lekarzem jesli wykrywam jakies zmiany.
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
[SIZE=80%]Ogólnie bardzo fajnie, że robisz usg, ale wydaje mi się, że raz na rok to trochę mało, doliczając kolejki do badań pewnie wyjdzie rzadziej jeszcze. A samobadanie piesi? Potrafisz? Wykonujesz w domu albo u ginekologa?[/SIZE]
 

karmelowa77

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2017
Posty
4
Punkty reakcji
0
to zależy czy masz problemy zdrowotne. Ja robie usg w Łodzi all-med.pl/gabinety/usg/ i tam stwierdzili, że raz na rok mi wystarczy
 
Do góry