Urządzanie mieszkania - kilka pytań

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
Eh przede mną też remont..i już się boję co mnie czeka :p
 

mimikra

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2016
Posty
102
Punkty reakcji
3
Mi się bardzo spodobalo własnoręczne robienie rzeczy do domu. Niedawno zrobiłam taka pufę do siedzenia do pokoju synka, przydały się narzędzia od ryobi, bo jednak wkrętarka czy wyrzynarka mocno przyspieszyły pracę, mąż się śmieje że częściej majsterkuję od niego ale sprawia mi to ogromną frajdę, a tego typu narzędzia zawsze się przydadzą w domu. Ja jestem z nich zadowolona
 

klaudia771

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2016
Posty
22
Punkty reakcji
0
Nie ma sie co tak obawiac tego calego remontu. Przeciez sa osoby jak moj znajomy potrafiace sobie samemu z tym poradzic. Wlasciwie nie ma w tym nic wielce trudnego .. jak sie ma glowe na karku i troche umiejetnosci manualnych. Zreszta w sieci jest cala masa materialow gdzie jest pokazane przez prawdziwych zawodowcow .. jak to wszystko wyglada od kuchni. Ja lubie sobie poogladac w wolnym czasie .. podziwiam tych ludzi bardzo :) Jesli chodzi o wykonczenie wnetrzna to na wielu stronach sa gotowe projekty. W przypadku lazienki bardzo mi wpadl w oko ten z bloga Paradyz - paradyz.com/blog/kategoria/lazienka/ Musze przyznac, autor tego ma naprawde swietny gust. Napewno wezme kilka pomyslow dla siebie gdy bede kolejny raz robila remont generalny lazienki.
 

beatalisek

Zbanowany
Dołączył
14 Sierpień 2018
Posty
2
Punkty reakcji
0
Potrzebuję zakupić tkaniny tapicerskie, gdyż chciałam zrobić dekoracyjne poduszki i narzuty. Jaki sklep online polecacie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry