Urządzanie mieszkania - kilka pytań

raudex

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2012
Posty
176
Punkty reakcji
0
jest to dla mnie całkiem nowy temat ale jeżeli przeszła testy to pozostaje chyba zobaczyć ją na żywo i dalej kwestia gustu czy ci sie podoba
 
J

jadwinia

Guest
Ciekawe rozwiązanie, ale czy faktycznie potrzeba w domu coś co ma mieć sto lat i się utrzymywać cały czas... czy to nie zwykłe przepłacanie, za niepotrzebną jakość, której nie wykorzystamy do końca? :)
 

Magda.Mała.Mi

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Warto się przejść na targi, zobaczyć jakie są trendy, pogadać ze specjalistami. Na pewno coś podpowiedzą.
 
S

Spinor24_pl

Guest
Trochę własnej kreatywności i artyzmu i efekty są naprawdę znakomite. Podpowiedzi innych osób też są bardzo przydatne.
 

tejskower

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej
Ja szukam pomocy w wyborze fototapet. Generalnie chcę wybrać coś stąd: //decorations.pl/pl/c/Swiat-dziecka/107 do pokoju dziecka ale nie wiem za bardzo co. Może Wy coś doradzicie??
 
J

jadwinia

Guest
Fajne są te tapety dla dzieci, ale najbardziej przydałoby się dziecka zapytać czy i co mu się podoba ;) nie chcesz chyba, żeby nie lubiło swojego pokoju? ;p mi podobają się bardziej delikatnie ozdoby ale żeby to był klimat dziecięcego pokoju ;)
 
E

Ejan87

Guest
Też tak myślę, i coś takiego wydaje mi się też nie głupim rozwiązaniem: //www.facebook.com/photo.php?fbid=290818344290325&set=pb.101682149870613.-2207520000.1352932314&type=3&theater a i dziecku się spodoba i gdy będzie starsze nie będzie wołać o przemalowanie pokoju, z racji, że ma dziecinne ozdoby ;)
 

Ola.Ola

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
Pytanie ile dziecko ma lat? Chłopczyk, dziewczynka? Bo fototapety z bajkowym motywem niewątpliwie spodobają się maluchom, ale starsze dziecko to pewnie zaraz zmieni zdanie i uzna, że jest za dziecinna :D więc wtedy propozycje jadwini i Ejan87 pewnie będą bardziej trafione
 
K

kabol

Guest
Na meble.pl macie masę fajnych inspiracji - to chyba największy tego typu portal, więc chyba warto popatrzeć.
Generalnie ciężko jest cały taki projekt zaplanować samodzielnie, całkowicie od ręki. Nie sądzicie?
 

LovelyCreature

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
Fajne meblościanki widziałam w brw i wydaje mi się, że cenowo dość przystępne.

Samej bardzo mi się podobają drzwi przesuwane do pokoi, ale nie wiem czy źle szukam czy nie umiem sobie tego jakoś sensownie wycenić, ale wszystkie opcje wychodzą mi ok. 3000 zł za jedne drzwi. To masakrycznie dużo. Macie jakieś linki do czegoś tańszego?

Jeśli przedpokój jest długi i masz w nim trochę miejsca, dużo daje zabudowana szafa.

Co do fototapet: ja ostatnio postawiłam na naklejki ścienne naklejane na farbę. Kupiłam na allegro, wygląda to bosko, tylko nie wiem czy oferują jakieś dziecięce modele :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Mi tez się podobają przesuwane ale dobre faktycznie kosztują sporo ;/ to tak jak z zabudową wnęk czy szfkami kuchennymi pod wymiar, tanio nie jest niestety ;/
 
K

kabol

Guest
BRW ma raczej średniej jakości meble. Przynajmniej to co mam w swoim domu nie jest najwyższych lotów. Niby tanie, ale bardzo szybko się niszczy. Za to wyłącznie pozytywnie mogę ocenić mebelki od meble.pl Też nie były jakoś wybitnie drogie, a jakoś cały czas utrzymują naprawdę dobry stan - na tym głównie mi zależało.
 
R

rabunia89

Guest
Teraz meblościanki to ciekawy styl, nowoczesne projekty. One nie są już nudne. Najważniejsze jest to, aby znaleźć coś pasującego do swojej koncepcji, a projektów jest naprawdę cała masa.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Ten zestaw ze zdjęcia mi się podoba lubię takie kolorystyczne zestawienia :) i cyba jeszcze są jakieś diody led podświetlające wnętrze szafek :)
 
K

kabol

Guest
Po prostu teraz meblościanki wyglądają genialnie, nie są to już nudne projekty, a tym bardziej masywne meble. Te sprzedawane aktualnie zajmują minimum miejsca, ale jednocześniej można w nie naładować wiele rzeczy. I takie powinny być właśnie meble, nie sądzicie?
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Minimalizm generalnie lubię, meble nie powinny zastawiać miszkania, tylko czasem jest problem gdzie wszystko pomieścić, szczególnie jak się przechodzi z takich pojemnych mebli w pomieszczeniu w takie minimum :))
 

joaja2

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
Zainwestuj w dobry, nowoczesny okap, ja niestety tego nie zrobiłam i tego żałuję.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Dobry okap fajna rzecz, tylko często albo nie ma miejsca albo kosztują majątek ;/ mi się podobają te takie duże ale trzeba miejsca sporo, z drugiej strony proraktyczne są te małe wysuwane.
 

kubanczyk20

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2013
Posty
11
Punkty reakcji
0
to czy polozysz panele samodzielnie zalezy od siebie jesli czujesz sie na silach i nie masz dwoch lewych rak to smialo bo to nic trudnego a nawet powiedzialbym mila i przyjemna praca chyba najlepsza jesli chodzi o wykonczenia, ale jesli nie czujesz sie na silach to zostaw to ekipie bo niektorzy nie poprostu nie nadaja :)
 
Do góry