Urlop jesienią - co polecacie?

Pancake

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja dużo zwiedziłem pięknych miejsc w Polsce czy Europie. Postanowiłem teraz podbić Azję :D Bo jak nie teraz, to kiedy mam się wybrać na takie egzotyczne wakacje? Przeglądałem ofertę na 2020 rok z biura podróży CT POLAND i pomyślałem o wyprawie na Filipiny. Pewnie bym się skusił na takie zorganizowane wakacje, bo za stary jestem na podróż na własną rękę, z plecakiem. A tak, biuro podróży oferuje mi i noclegi, i wyżywienie, ubezpieczenie, polskiego pilota, przeloty etc. Co sądzicie?
 

Susa22

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2020
Posty
8
Punkty reakcji
0
Bardzo ciekawą i oryginalną opcją są morskie podróże. Polecam, ja korzystałam z usług https://morskie.pl/ zorganizowali mi podróż życia po Oceanie Indyjskim. W pakiecie nie tylko rejs, ale właśnie też zwiedzanie poszczególnych punktów wartych odwiedzenia. Pracownicy idealnie wsłuchali się w mój głos i potrzeby, zaproponowali naprawdę świetną wycieczkę i statek, który odpowiadał moim oczekiwaniom i standardom. Ani jednego dnia się nie nudziłam, do tego niezapomniane wrażenia z żeglugi i obserwowania świata z morskiej strony. Polecam :)
 

Valdek

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2020
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam, rejsy to świetna sprawa, wolność i wiatr we włosach....prawdziwa przygoda.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Chyba nie ma piękniejszego miejsca jesienią w Polsce niż Bieszczady.
 

mazi07

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
110
Punkty reakcji
2
jesienią byłem na weekend na Kaszubach. Znajoma z pracy poleciła mi Pensjonat Mięta i Woda we Wdzydzach Tucholskich (Trudna nazwa miejscowości :) )Spokojne miejsce. A że w otoczeniu zieleni to można posłuchać np śpiewu ptaków. Pospacerować brzegiem jeziora. Pełen relaks.
 

opalinka

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2021
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja z kolei jestem miłośniczką gór, więc polecam kotlinę kłodzką na Dolnym Śląsku. 😍 Przepiękne, magiczne miejsce – gdzie nie ma tłumu turystów. Znajdziecie tam naprawdę wiele cudów natury i nie tylko. Sprawdzony pensjonat w Stroniu Śląskim, jaki mogę rekomendować to Willa Diana. http://diananoclegi.pl/pokoje-czarna-gora-noclegi Super klimat, duża restauracja dostępna dla gości, wielki teren rekreacyjny, a na nim boiska, leżaki, grzybki rekreacyjne , murowany grill z altaną czy miejsce na ognisko. :cool: Naprawdę super miejsce na kilkudniowy wypad.
 

Aridn

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2023
Posty
89
Punkty reakcji
0
Polecam od siebie ten domek w Okunince nad Jeziorem Białym:
Świetny standard oraz balia z hydromasażem.
 

KalinaFu

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2022
Posty
5
Punkty reakcji
0
To wszystko zależy chyba, gdzie kto chce jechać. Jedni będą woleli jechać gdzieś za granicę. Inni będą woleli jechać w Bieszczady - przyznaję, ze znam tylko z opowieści i z artykułów. Drudzy Tatry - piękne są te góry, wysokie, ale.... jakoś mnie aż tak nie urzekają. Są takie... mega surowe. Bardzo polecam wybrąc się w Góry Sowie. Przepiękne- co prawda niskie, ale mega malownicze góry ;) Warto wejść na Kalenicę, Wielką Sowę, zobaczyć Przełęcz Jugowską, Sokolą czy Walimską. A propos Walimia to warto też wybrać się do tego miejsca i zobaczyć Sztolnie Walimskie- macie fajny artykuł w tym temacie tutaj https://bystrzyca24.pl/ czy zobaczyć np. "Muchołapkę" z którą związane jest mnóstwo legend ;)
 
Do góry