Urlop jesienią - co polecacie?

Pancake

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Ja dużo zwiedziłem pięknych miejsc w Polsce czy Europie. Postanowiłem teraz podbić Azję :D Bo jak nie teraz, to kiedy mam się wybrać na takie egzotyczne wakacje? Przeglądałem ofertę na 2020 rok z biura podróży CT POLAND i pomyślałem o wyprawie na Filipiny. Pewnie bym się skusił na takie zorganizowane wakacje, bo za stary jestem na podróż na własną rękę, z plecakiem. A tak, biuro podróży oferuje mi i noclegi, i wyżywienie, ubezpieczenie, polskiego pilota, przeloty etc. Co sądzicie?

Susa22

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Bardzo ciekawą i oryginalną opcją są morskie podróże. Polecam, ja korzystałam z usług https://morskie.pl/ zorganizowali mi podróż życia po Oceanie Indyjskim. W pakiecie nie tylko rejs, ale właśnie też zwiedzanie poszczególnych punktów wartych odwiedzenia. Pracownicy idealnie wsłuchali się w mój głos i potrzeby, zaproponowali naprawdę świetną wycieczkę i statek, który odpowiadał moim oczekiwaniom i standardom. Ani jednego dnia się nie nudziłam, do tego niezapomniane wrażenia z żeglugi i obserwowania świata z morskiej strony. Polecam :)

Valdek

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
witam, rejsy to świetna sprawa, wolność i wiatr we włosach....prawdziwa przygoda.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Gressil

Administrator
Członek Załogi
Administrator
Moderator
VIP
Punkty reakcji
494
Chyba nie ma piękniejszego miejsca jesienią w Polsce niż Bieszczady.

Do góry