Ups! Wpadka!

Justynnaa

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja miałam gorszą wpadkę. Napisałam w esie(miał być do mamy) cos w tym stylu: mamo mam juz dosc tej glupiej ..... itd no i zamiast wyslac to do mamy to wyslalam to wlasnie do tej kumpeli! O masakra! Ona jeszcze na dodatek chodzi ze mna do klasy i siedzimy razem w ławce. Poprostu kosmos :/ ale no coz przezyje :D
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
a ja wczoraj miałam pomyłkę... Neferet mi napisała ze On jest na forum i czyta pewien temat a ja odpisałam "dzięki, zaraz bede na gg" no i wysłałam do Niego...

co tęsknota robi z ludźmi :p
 

Questra

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2006
Posty
203
Punkty reakcji
0
Miasto
My do Unii pryszli, Otwierajtie!
<Korzen>ty ej czemu magda taka uwzięta na ciebie chodzi jakbyś ja pobił ;o

<lupa|:cenzura:> no wlasnie w tym rzecz wyslalem jej esa : "przyjdż na moje urodziny, zrób mi w końcu te łaskę"

<korzen> ? i co o to taka wkurzona jest? ;|

<lupa|:cenzura:> nie do konca... ja mam ericsona cos mi sie nie chca robic polskie litery...

- no comment...

http://bash.org.pl
 

idi_wof

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
hehe mi się jeszcze żadna fajna :p wpadka nie zdarzyła ale wasze są świetne :D
 

michaloz

[...]
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 399
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
ptb.
ja na GG mam wpadki, np. zamiast karta dźwiękowa napisałem karta dziwkowa, albo mój kolega napisałał za miast zahipnotyzowało mnie to napisał zacipnotyzowało mnie.
 

nayti

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd...
No, ja miałam kika takich wpadek, ale dobrze ich juz nie pamiętam.
Raz zamiast do mamy wysłałam sms do mojej kumpeli....
A nastepnym razem zamiast do mojego chłopaka to wysłałam sms do jego mamy. A w tym sms napisałam mu, że go kocham...też był przypał.... :niepewny:
 
G

gusiek

Guest
Hehehe...a miał ktoś może taką sytuacje, że np. pisałał do kogoś o jakiejś osobie złe rzeczy albo coś i wysłała to niechcący do tej osoby, o której to pisała złe rzeczy ??
Ja tak mialem :/ W sumie to bylo dobrze o kims niby ale lepiej zeby nie widzial tego. Pisalem o dziewczynie z ktora krecilem do kolezanki jednej ktora sie strasznie wypytywala co i jak i przez pomylke poszlo do tej dziewczyny a nie do kolezanik :)
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
a ja znowu wysłałam esa co miał być do koleżanki do NIEGO... :/

a co ja poradze, że o nim myśle 23,5 h na dobe :D

całe szczęście nic nie odp, uf uf <_< :D
 

mysza87

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
... daleeeeko :)
a ja pisałam do qzyny smsa ze widzimy sie o 17 na miescie i zeby mi załatwiła te fajki,bo ja nie mam jak kupić ... i niestety poszło do qmpeli :/ ktora ma tak samo na imie jak moja qzyna :/ nie byłoby w tym nic złego,gdyby nie to ze ta kolezanka to straszna gaduła... nie musze mówić co później w domu miałam ... :/ :/ :/ ale jakoś wybrnełam :)
 

Dżaga

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kartuzy
Największa wpadka to była jak kręciłam z chłopakami na dwa fronty i do nie tego chłopaka napisałam "ja też za tobą bardzo tęsknie i zobaczymy się jutro" coś takiego... dokłądnie nie pamiętam i wtedy sie wydało wszystko bo ten do którego to napisałam był na obozie i wogóle ... porażka :)
 
B

blooz

Guest
ja raczej nie mam takich wpadej to do mnie wysylaja przez pomylke ale to i tak rzadko sie zdarza ;]
 

Katasza

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
Kiedys pisałam z moim chłopakiem(aktualnie byłym) no i on nie miał kasy na koncie i pisał z tel.swojej mamy no i z przyzwyczajenia wziełam"ODPISZ" no i poszlo do jego mamusi Kocham Cie,tęsknie itp.... :sexy: hehe Na szczęscie nie przeczytała tego:) Chlopak gdy uslyszał tel.domyslil sie ze to moge byc ja i wzia pierwszy tel. :p ale i tak mi sie goraco zrobilo jak zczailam sie ze to do jego mamuski

Pozdro.
 

rynek8

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2005
Posty
141
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok
Ja pamietam jak miałem dla kumpla nagrać płytke. Ale odwlekałem z tym pare dni i wkońcu zapomniałem co miałem nagrać n to chcialem napisac do niego sms-a "Elo kochanie bo my tak sobie gnijemy :D co mam ci nagrac na ta PYTKE? i co bede za to miał?" ale zamiast do niego to wysłałem to do mojej kolezanki z która nadodatek byłem pokłucony :p Potem zaczeła pisac jakieś smutki że z tego nic niebedzie i wogule no to ja pomyslałem że zagram w ta gre. Zaczołem jej wkrecać że niemoge bez niej zyć i ciagle o niej myśle. Ona że musisz zapomniec o mnie bo ja kocham kogoś innego i tak se gniłem :D :p na koniec jej wszystko wyjasnilem i sama gniła. ALe jest tego dobra strona... juz niejest na mnie obrazona i jestesmy dobrymi znajomymi :D :p
 

krajstof

Bohater Danteiski... ;)
Dołączył
20 Grudzień 2006
Posty
552
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Świdnica
Kiedyś, mój koleś starał się dobrać do pewnej panienki .. i tak próbował, próbował.. aż wreszcie mu się udało ... po części :D Włożył łapska tam gdzie chciał no i się chłopak tak podjarał że postanowił się podzielić ze mną tym faktem.. więc napisał mi esa: (do tej pory go mam :D )

"Yo, wreszcie się do niej dobrałem.. łapki powędrowały tam gdzie mnie instynkt erotomana zawiódł :D , ale trzeba przyznać, że niezłe ma ciałko, a cycki to już nie powiem. Może jutro dostanę więcej :D " .... No i wysłał.... ale na tyle był podjarany, że wysłał tego SmSa nie do mnie, ale do niej :D :D :D :D :D :D :D ... No i już nic więcej nie dostał :p :p :p
 

confused

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
205
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja sie stale myle, poniewaz wiekszosc SMSow wysylam wpisujac numer z pamieci. Kiedys kolega upiekl dla mnie ciasto i jak tylko rozstalam sie z nim na przystanku i wsiadlam do autobusu to chcialam sie pochwalic kolezance, ale zamiast do niej, wyslalam smsa do tego wlasnie kolegi: "on naprawde upiekl dla mnie ciasto! <lol>" Heh, a przy nim udawalam, ze nie zrobilo to na mnie takiego wrazania... Odpisal, ze ma nadzieje, ze bedzie smaczne...
 
K

Kolorowe Kredki

Guest
Ja pamiętam zraz taką moją okropną wpadke... Pisałam z eks... Nio i ja wymyśliłam sobie że znowu go rozkocham a później zostawie... i zaproponowałam mu sptkanie i on się zgodził... Nio i jak skończyłam z nim pisać to napisałm do Psiapsióły sms o treści: "haha jak ci powiem co zrobiłam to padniesz... umówiłam się z R... rozkocham go i znowu porzuce... hihi będzie śmiesznie" nio i nie wiem jakim cudem wysłałam to do niego... nio i niestety już się nie spotkaliśmy i ja swojego genialnego planu w życie nie wdroczyłam:/
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
Kumepla miałą mi wysłać w liście naszywke...
Pare dni później dostałam list i cała ucieszona pisze jej esa że list doszedł.
Podekscytowana nie mogałm koperty otworzyć więc pod światło zobaczyłam że jest tam coś na krztałt naszywki i list. To jej napisałam już wtedy że naszywka śliczna.
Wyjmuje, czytam list , mina mi rzednie, patrze- a to nie naszywka tylko zdjęcie XD
I wysyłam kolejnego esa z przeprosinami XD
hehe okazało się że list był od kogoś innego a zdjęcie z przystanku woodstock ;)

Albo dzisiaj wysłałam do koleżanki esa czy z nią wszystko okej. nie do tej koleżanki do której chciałam XD. i napisałam że jesli nie moze gadać to ma mi głuchnąć.i mi głuchnęła XD.
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
lookajcie motyw z pewnym z:cenzura:em z mojej klasy z liceum...
kolo wysyla smsa do laski: "kocham cię, tesknię, nie mogę się doczekać aż się spotkamy.." (i takie tam, sami wiecie co się wypisuje) ale pomylił numer i wysłał tego eska do mamy. Za chwilę się zorientował o pomyłce i dzwoni do mamy: "Mamo przepraszam za pomyłkę, to nie miało być do ciebie, tylko do... kolegi..." Ze znajomymi jak to słyszeliśmy to brechtalismy całą przerwę :D biedna mamusia :D
 
Do góry