Ups! Wpadka!

Yuki

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
ja napisałam koledze z klasy (miało być do siostry) " hey baranie kup mi tampony" :mlotkiemgo: :crazy:
 

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
ja mialam tak ze pisalam do przyjacioly esa o takim jednym kumplu ktory sie nam podobal i myslalam onim i wyslalam do niego.. a co najsmieszniejsze skapnelam sie dopiero wtedy jak poszlam do niej i sie spytalam czemu mi nie odpisala a ona ze nic nie dostala sprawdzilam w wysylanych i nadawca byl ten chlopak... ale sie lalysmy a pozniej lipnie mi bylo mu w oczy spojrzec;pp a co gorsza ten chlopak jest kumplem mojego brata...... :/
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Moja przyjaciółka wczoraj po randce miała wysłać do mnie smsa z oceną jak było itp. I z przyzwyczajenia wysłała do niego... : D
 

Victoriia

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Z mojego pokoiku ;)
hehe no wiec i ja cos napisze... :p Moja kumpela kupiła sobie swoj pierwszy tel..a ze nie miala mojego numeru to postanowilam zrobic jej małego psikusa ;) Wysłałam jej sms-a o tresci: Hejka. Nie wiem jak Ci to wyznac,ale kocham Cie... Mecze sie z tym od dłuzszego czasu..mam jakies szanse?? :D Ni i jakos z przyzwyczajenia wysłałam to do mojego ukochanego :p Pozniej był zły i myslal, ze podoba mi sie ktos inny ale powiedzialam mu o wszystkim i pozniej razem smialismy sie z tego ;)..na szczescie :p
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
<_< <_< To było w wakacje...byłam jak zawsze na wsi, a że mój facet tam mieszka, widywaliśmy się dość często.Ale do rzeczy...
Był wtorek i miał wracać o 21:15 z treningu pociągiem...wpadłam na pomysł, że zrobię mu niespodzianke i pójde na peron...
No i poszłam...przyszłam troche za wcześnie i z braku zajęcia wysłałam eska do kumpeli (tak przynajmniej myślałam na początku) o treści "hejka.ja wlasnie siedze sobie na peronie czekam na ... ale sie zdziwi jak mnie zobaczy, hehe"
I oczywiście, z przezwyczajenia, zamiast do kumpeli wysłałam to do mojego faceta!!! :dugnij: :dugnij:

To jeszcze nie koniec... i poszło... nie zdązyłam tego odkręcić... no cóż..trudno...

Przyjeżdza pociąg, a że to juz późno było to i mało osób wysiadło ((jakieś 3 <_< ))
Czekam, czekam, nie ma go?!

Dobra, i taka wkurzona troche ide w kierunku domu (a to jakieś 15min.sie idzie do mnie) a tu mój facet "wyrasta".... zatkało mnie...

Okazało się, że zabrał się z kumplem z treningu i był wcześniej (o wiele wcześniej) w domu... całe szczęście przeczytał tego mojego nieszczęsnego esa...

Ale skończyło się...hmm..całkiem miło :sexy: :sexy: :sexy:
 

Baba Jaga :)

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
114
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
nie powiem ;)
pare razy mialam glupie "wpadki" z eskami...
przeważnie było to że wysyłałam głupie eski
koleżanką, ale nie swoim tylko mamy... :D
ale najgorsze było chyba to jak wieczorkiem...
już zasypiałam leżac w łóżku..
i napisałam eska:
"Kochanie życzę Ci kolorowych i niezbyt grzecznych snów z moim udziałem kocham Cie"-->przynajmniej coś w tym rodzaju...
i wysłałam...
ale nie do mojego faceta..
tylko do kolesia którego nie nawidzę a on mnie "kocha"...
niestety...
i dostałam odpowiedz...
"Aniu ja Ciebie też Kocham... szkoda że teraz Ciebie nie ma przymnie, dlaczego tak długo zwlekałaś z tym aby mi powiedzieć o swoich uczuciach? Dobranoc kochanie! PS. od kiedy Ty piszesz do mnie Kochanie"
miałam nie mały problem aby to odkręcić...
ale jakoś rano mi się udało... :D
 

AAnnggeelliikkAA

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2006
Posty
336
Punkty reakcji
0
Ja to jak inni z przyzwyczajenia wysyłam wszystkie eski do chłopaka :)
Oj a tak ogólnie to już nie raz miałam z tym problemy;)
 
P

paulincia=)

Guest
moja ostatnia wtopa to pislama do kolegi es ' co chciales ode mnie baranie? jak nie dobieram to pewnie mam powod, mogles mi wlasnie przerwac stosunek. nastepnym razem to spobie z moja poczta pogadasz :pP ' no i es poszedl do mamy :/ ale nie bylo az tak ze :D
a czasami to wysylam tak przypadkowo esa do kogos :p no i mam znajomych z zielonej gory, bialej podlaski, gdanska...itp:D
 

JVC

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2006
Posty
71
Punkty reakcji
0
Mnie też zdarzyło się parę razy napisać esa zamiast do chłopaka to do kolegi/koleżanki lub odwrotnie. A ostatnio zrobiłam coś jeszcze gorszego-zamiast do chłopaka mój sms poszedł do ... mechanika :bag:
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Raz pisałem o pewnej dziewczynie, do koleżanki z prośbą o radę. Sms poszedł do tej pewnej dziewczyny - pewnie dlatego że psząc myślałem o niej i też do niej wysłałem nieświadomie...
 

Krisoziom

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja to kiedys zrobilem... poszedlem do liceum i 1 dziewczyna mi sie bardzo podobala.. no w sumie to sie w niej zakochalem (teraz jestem z nia ;) ) no i... pisalem smsa do kumpeli z gimnazju z ktora ona do klasy chodzi, a ze to byl juz czas kiedy wysylalem smsy ciagle do owej pieknej osobki to przez przypadek wyslalem do niej... a bylo tak sporo o niej ;) sporo dobrego oczywiscie :) no i poszedl szybko sms ze to przez przypadek... ale kilka dni wykorzystalem to i wyslalem specjalnie tylko ze juz szerzej :p pozdro fof all ;) i oczywiscie dla Mojej Ksiezniczki :*
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
heh, też miałam taką wtopę...
nie miałam jeszcze komorki i miałam numery zapisywane na różnych karteczkach. podobał mi się pewien chłopak. chciałam to obgadać z przyjaciółką i wysłałam esa do niej [byłam o tym święcie przekonana] "spotkajmy sie dzisiaj w kawiarni o 16.30 mam do obgadania sprawę z Krzyśkiem/ mucha."[bo tak wszyscy na mnie mówią] No i o 16.30 przyszedł Krzysiek :lol: niezły ubaw był. przysiadł się do stolika, zamówił dwa pucharki lodowe i spytał się co chciałam obgadać w jego sprawie :hyhy:

ale buraka strzeliłam... :D
 

Kasia!!

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2006
Posty
207
Punkty reakcji
0
Miasto
z domku:)
Ja niestety miałam wpadke że wysłałam koledze(który mi się podobał) zamiast
przyjaciółce eska że pewien chłopak wymieniając jego imie sytasznie
mi się podoba...pare tygodni później spotykałam się z tym kolesiem...
chyba czasami warto się pomylić :D
 
Do góry