ulubiony sprzęt do układania włosów

imbirowska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2018
Posty
74
Punkty reakcji
3
Czym najczęsciej układacie włosy? Używacie na co dzień suszarki, prostownicy, lokówki?
 

marcydarcy

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2017
Posty
83
Punkty reakcji
2
Widać, ze sami faceci odpowiadali ;) czesto używam lokosuszarki, mam z babyliss taką złotą. Rano jak umyję włosy, to szybko nią podsuszam a potem układam włosy można ładnie wygładzić, podneść od nasady żeby nie były takie przyklapnięte
 

imbirowska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2018
Posty
74
Punkty reakcji
3
To ta z serii creative babyliss? Bo tylko w tej serii mają takie złote urządzenia. Układasz nia włosy włącznie z suszeniem? Nie wciąga włosów? Mam półdługie i myślę czym najlepiej by było je układać, nie lubię zestawu suszarka plus szczotka
 

WandaKamecka

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
115
Punkty reakcji
11
imbirowska napisał:
To ta z serii creative babyliss? Bo tylko w tej serii mają takie złote urządzenia. Układasz nia włosy włącznie z suszeniem? Nie wciąga włosów? Mam półdługie i myślę czym najlepiej by było je układać, nie lubię zestawu suszarka plus szczotka
Ja mam właśnie taką automatyczną z babyliss i nie mowy o zadnym wciąganiu włosów :) Co więcej jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się poparzyć, a bywam roztrzepana. Fajny sprzęt!
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
Ja po prostu szczotką i suszarką. Mam taką fajny też zresztą z babyliss, z czujnikiem temperatury. Sprawdza włosy przez cały czas podczas suszenia i nie przesusza ich, więc się nie niszczą. Poza tym ma bardzo silny strumień powietrza, więc nawet jak suszy w niższej temperaturze to nie trwa to wieki.
 

WandaKamecka

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
115
Punkty reakcji
11
No właśnie dlatego uwielbiam te babylisowe sprzęty z czujnikiem temperatury, bo to naprawdę sprawia, że da się odczuć, że włosy są zupełnie inne niż wcześniej.
 

Emanuela31

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2018
Posty
19
Punkty reakcji
0
Staram się nie niszczyć włosów ponieważ wystarczy to że często je farbuje :/ Dlatego tylko szczotka ;)
 

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
U mnie to samo. Zwłaszcza teraz po ciąży musze moje jakos wskrzesić, bo przerzedziły się i ewidentnie potrzebują wzmocnienia. A na jakieś wieksze imprezy jak ostatnio na wesele brata najzwyczajniej w swiecie zakreciłam je na wałki. Tylko zeby jeszcze bardziej ich nie drażnić maja postać siateczki z szydełkiem dzieki czemu włosy sie nie niszcza i nie wyrawają sie podczas zdejmowania wałków
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

lissica

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2015
Posty
89
Punkty reakcji
4
ja myślę o zainwestowaniu w lokosuszarke, co polecacie? Moje włosy bez ułożenia nie wyglądają za atrakcyjnie, każdy zyje swoim życiem, puszą się, teraz działam zestawem szczotka plus suszarka ale jest to na dłuższą metę średnio wygodne. Znacie jakiś fajny model z jonizacją?
 

niedzwiedzica

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2017
Posty
89
Punkty reakcji
2
Mgę ci polecić babyliss exclusive, super jest. Mój model ma jonizację, szczotkę obrotową, regulację temperatury. Bardzo jestem zadowolona z niej, ułatwia codzienne układanie włosów,dużo rzadziej też korzystam z prostownicy bo tą szcoztką tez można włosy wyprostować.
 
Do góry