Ulubiony Kraj :D

Status
Zamknięty.

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
jaki jest wasz ulubiony kraj do ktorego chcieli byscie w przyszlosci wyjechac :D i dlaczego wlasnie tam :D


Moj Ulubiony Kraj To NIEMCY maja super jezyk :D sa bardzo tolerancyjni i wogole to jest superr kraj mozna by tu bylo duzo o nich pisac :D a jaki jest was ;>
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Hehe, Niemcy tolerancyjni :D
Ja bym chciała wyjechać do Hiszpanii lub do Anglii. Po prostu mam sentyment :) Uwielbiam się uczyć języków ^_^ Może jeszcze Francja...
A na pewno nie chciałabym jechać do USA, bo to po prostu śmietnik :] I ludzie nastawieni tylko na konsumpcję i komfort :p
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Anglia :) Byłam i chce tam wrócić może nawet na zawsze... podoba mi sie ich życie, świat. To że są tacy inni :) Fakt - jak byłam to w nasza grupe rzucali jajkami :lol: ale to słodka młodzież :D Rozumiem ich dokonale. Nie moge przeciez oceniac wszystkich Anglików przez to że paru ludzi chce sie zabawić :p
 

unforgiven

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2007
Posty
246
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gliwice-Sośnica
^^ ah Anglia ... a to ze względu na warunki w tym państwie, łatwy język, ciekawe obyczaje :p :p :p


ukraina^^ super kraj.. serdeczny xDDDDDDDDDDDDDD
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Do Japonii. Zawsze fascynowała mnie ich kultura, obyczaje mieszkańców tego kraju itd itp. Chciałbym na własne oczy zobaczyć Tokio nocą, pospacerować uliczkami Kioto, wejść na szczyt góry Fudzi, być na jakiś targach komputerowych, bo jak wiadomo są bardzo do przodu w porównaniu z innymi krajami i poznać głębiej kulturę. Może jak wygram w lottka to polecę/popłynę.
winkhp7.gif


Znając język angielski dogadasz się wszędzie, bez problemów...
winkhp7.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry