Ulubiony aktor i aktorka

sophie.

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2010
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Warszawa i okolice
Aktorki
O tym, że uwielbiam je za talent, nie będę pisać, bo to oczywiste, ale poza tym mają też coś w sobie:
*Cate Blanchet - za niesamowitą urodę, charyzmę i poczucie humoru.
*Keira Knightley - za świetny styl i brytyjski akcent.
*Kate Winslet - za to, że jest bardzo zmysłowa i jak dla mnie jest ucieleśnieniem kobiecego piękna i seksapilu [szczególnie z rudymi włosami].
*Audrey Tatou - za to, że jest taka śliczna i delikatna i mówi po francusku.

Aktorzy
*Ewan McGregor - za to, że jest znakomity właściwie w każdym filmie jaki widziałam z jego udziałem i ma mnóstwo osobistego uroku.
*Jesse Spencer - za to, że jest idealny w roli dr Roberta Chase'a, za cudny akcent i za to, że wygląda jak anioł <3
*Kevin Spacey - za to, że świetnie mu wychodzi granie niezrównoważonych gości :D
*Haley Joel Osment - za jego role gdy był mały [chciałabym mieć takiego synka ^^].
*Gary Oldman - za to, że jego kreacje czarnych charakterów są genialne i za to, że poza talentem aktorskim facet ma intelekt i ogromną wrażliwość. No i oczywiście za londyński akcent.
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
No cóż, nie będę oryginalna ;)
Aktor: Johnny Depp (za całokształt) i oczywiście Hugh Laurie (nie tylko jako House)
Aktorka: Penelope Cruz (najbardziej chyba podobała mi się w "Vicky Cristina Barcelona"), Helena Bohnam Carter - moim zdaniem świetnie zagrała jako Bellatrix Lestrange (Harry Potter), mimo że dużo jej tam nie było ;)
 

szalejowa

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Bruce Willis, Borys Szyc, Janusz Gajos, Jerzy Stuhr, Keanu Reeves, Johnny Depp (świetni aktorzy)

Angelina Jolie - bo mnie pociąga :sexy: (wrzuciłabym tu jeszcze wtedy A. Dereszowską, L. Tyler)
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Aktorki: przede wszystkim Julia Roberts =]

Aktorzy: Ed Westwick, Johny Depp i Patric Swayze, Keanu Reeves za rolę w filmie Na fali, bo tak to go nie bardzo lubię.
 

dyzio890

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Z polskich to Paweł Małaszyński i Aga Dygant
z zagranicznych to Ben Afleck i Julia Roberts
 

paulus23

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
JA najbardziej lubię Demi Lovato gra m.in. w Camp Rock tak na marginesie to 18 września będzie premiera drugiej części :) Mam nadzieję, że będzie warta obejrzenia :)
 

ollka44

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jestem fanką Nataszy Urbańskiej ostatnio dołączyła do portalu gwiazdyonline pl można sie wiele rzeczy ciekawych dowiedzieć np o jej aktualnych spektaklach z jej udziałem !
 

Rafał.Józefiak

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
26
Punkty reakcji
1
Miasto
Śląsk
Bardzo lubię aktorkę Angelina Jolie :sexy: naprawdę super laska, i Jacki Chana
z Polskich aktorów Cezary Pazura, Maciej Stuhr.
 

Przemasboss

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
2
Jeśli chodzi o polskich aktorów to ma trzech swoich ulubionych. Mianowicie Borysz Szyc, Tomasz Karolak i Paweł Małaszyński. Jeśli chodzi o aktorki to lubię Annę Muchę, Małgorzatę Sochę i Annę Przybylską.
Co do aktorów zagranicznych to Bruce Willis i Danzel Washington wymiatają. Aktorki to chyba tylko Cameron Diaz.
 

shocked

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
no cóż, nie będę oryginalna jak powiem Al Pacino i Anthony Hopkins - oby żyli wiecznie! Z nieco młodszego pokolenia uwielbiam Edwarda Northona. To chyba podobna klasa aktorów. :eek:k:
Co do polskich aktorów to na pewno Gajos i Zamachowski no i tak zastanawiam się nad Kotem. Długa droga jeszcze przed nim, żeby dojść do takiej formy jak poprzednicy, ale nabieram ostatnio do niego przekonania po Erratum. Chyba wolę go właśnie w tego typu rolach, choć w komediach też dawał radę :silacz:
 

chochołka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
To wprawdzie świeża fascynacja, ale czuję, że to niedługo będzie mega gwiazda na naszym polskim firmamencie. Nazywa się Olga Serebryakova i nie tylko zachwyca urodą, ale przede wszystkim talentem. Uwielbiam aktorki, które mają w sobie jakąś tajemnicę, a ona właśnie taka jest. I tylko teraz powinien się znaleźć ktoś, kto pozna się na jej talencie i zaangażuje ją do produkcji kinowych na przykład. Ale też chętnie obejrzałabym ją w teatrze.
 

matrioszka

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
177
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Mazury
Johnny Depp, Leonardo Di Caprio, Anthony Hopkins, Bill Murray, Al Pacino, Robert De Niro, Roberto Benigni, Daniel Day-Lewis, Sean Penn, Benicio Del Toro, Edward Norton.
Samantha Morton, Cate Blanchett, Juliette Binoche, Helena Bohnam Carter, Natalie Portman, Christina Ricci, Scarlett Johansson.
 

mique

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz
No 1: Jake Gyllenhaal, potem: Adrien Brody, Hugh Grant, Ben Affleck, Heath Ledger, z polskich Maciej Stuhr, Żurek (z Los Muneros), Szyc może...
Z pań: Kate Hudson, Julia Roberts, Zosia z M jak, czyli Julka :)
 

lonewined

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Misha Collins - za osobowość, grę aktorską, głos, piękny uśmiech, inicjatywy społeczne... długo by wszystko wymieniać :)
Johnny Depp - za genialne kreacje postaci

Alan Rickman - za nos XD i fajne kreacje postaci... a, i dobrze śpiewa
No, jeszcze paru by się znalazło, ale to są ci najważniejsi.

Ulubionej aktorki nie posiadam, dla mnie wszystkie są do siebie podobne. :p
 
Do góry