Ulubione bajki z dzieciństwa

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
moje ulubione bajk iz dziecinstwa??

GUMISIE!!!!
SCOOBY DOO!!!!
KUBUS PUCHATEK!!!!
BRYGADA RR!!!!

a mniej ulubione..

pszczolka maja
smurfy
muminki
krecik
kot filemon czy jakos tak;)
reksio
czarodziejka z ksiezyca(pamieam jaki szal na to byll;)

niektore do dzis ogladam ;)
 

sara90

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz
Ja gdy byłam mała uwielbiałam:
1.Smerfy
2.Muminki
3.Gumisie
Nawet teraz czasami lubię sobie je obejżeć...- przy tych bajkach przypomina mi się moje dzieciństwo ;)
 

BoSS_ka Paulina

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2006
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
między pierwszą a kwietniem
" Smurfy " [ bo takie małe i niebieskie, i maja fajne przyspiewki , i zawsze sie cieszyłam jak naje** Gargusiowi :D]

" Muminki " [ale zawsze bałam sie tej muzyczki, ona jest przerażająca, i jeszcze bałam sie hatopflifów, tych ludków od barometru z " nibyrączkami " ]

" Scooby doo " [ bo lubie sie bać i podobał mi sie wątek kryminalny :D ]

" Z archiwum X " [ Kiedyś (w wieku 5 lat) schowałam sie za fotel, kiedy pokazali dostawce pizzy z czerwonymi ślepiami, oczywiście archiwum x bylo emitowane wieczorami i przez to balam sie jeszcze bardziej, ale za razem to kochałam :D ]

" Kubus Puchatek " [ Imponował mi tym, ze był jeszcze głupszy od mojego qmpla, Puchatek moze był głupi, ale i słodziutki. Jednak z "Puchatka" i tak najbardziej lubie Tygryska :D ]
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
" Z archiwum X " [ Kiedyś (w wieku 5 lat) schowałam sie za fotel, kiedy pokazali dostawce pizzy z czerwonymi ślepiami, oczywiście archiwum x bylo emitowane wieczorami i przez to balam sie jeszcze bardziej, ale za razem to kochałam :D ]

Ja oglądałem rpzez uchylone drzwi (5-6 lat nie pamiętam :p ) bo mama mi nie pozwalała...albo rpzez dziurkę od klucza (cierpliwy byłem ^_^ )...a potem spać niue mogłem ^_^

Olotowe ścigacze i energia zenoligatyczna ^)^ Dziś przełaczając TV zobaczyłem coś podobnego -_- ludzie upadli na głowę robiąc takie "bajki"...
ANIME ROX!! DB, NAruto, Love China,
Hentai też ^_^
 

Alis

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
336
Punkty reakcji
0
Miasto
z brzuszka mamusi ;]
Hehe. W przedszkolu zawsze po śniadaniu puszczali nam krecika albo kota i psa. Normalnie wszystkie odcinki znałam na pamiec. A takto jeszcze smurfy i muminki. No nie zapomne o Tomie i Jerrym :D :D :D
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Kielce
Gumisie(uwielbiam te stworki) tak samo Smerfy i jeszcze Kaczora Donalda
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
__PodHale!!__
Z dziecinstwa to bardzo lubialam
Krecika
A teraz :) ogladam z bratem Chojraka,Mroczni i źli,Dom dla zmyslonych przyjaciol
:)
a propo krecika!! mam kuzynke ma 4lata i nie przeklina wogole- ostatnio ogladala krecika i lezy przed tv na lozku. wszyscy wiedza jaki krecik cenzurowany i wogole zadnych takich akcji jak na nowych bajkach- a tu odcinek krecika nad woda w pewnym momencie moja kuzynka ze smiechem:

-"ale mosz ch-uju kudły!!!!"


hahah rzeczywiscie krecik byl pokazany bez majtusi i taki zarosniety!!! :lol: :lol: :lol: zlewalam tydzien jak i pol rodziny
 

Moonfang

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2006
Posty
156
Punkty reakcji
0
Miasto
wiesz?
Jata Man ( czy jakos tak ) :p no i Dragon Ball ktorego juz nie puszczaja <.< narazie musi mi wystarczyc Johny Bravo i Shin Chan =P
 

sieja

Wesoła pesymistka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
664
Punkty reakcji
1
Miasto
Tam gdzie się błękit splata z betonem
Gumisie najlepsze:) ale lubiłam tez oglądać

muminki
Smurfy
Pszczółkę Maję
Jataman
Beniamin chyba takki tytul był, w każdym razie była to bajka o sloniu Beniaminie i jego przyjacielu Otto :D UUwielbialam te bajki.
 

sylwia2006

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja tez uwielbiam Gumisie tylko nie moge nigdzie znaleśc :( jakby ktos mial to prosze o przesłanie na meila :)bubcia12@interia.pl
 
Do góry