Ulubiona Roslina

eglise

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
745
Punkty reakcji
0
Uwielbiam różyczyki wszelkiego rodzaju.. A jeśli chodzi o doniczkowe to amarylis :)
 

WacekPL

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
464
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Krakow
ja lubie borowki amerykanskie!!!!!
+ nietrzeba sie schylac... (co zmniejsza ryzyko zlamania kregoslupa a co za tym idzie znacznie wydluza dlugosc zycia ludzi jedzacych takowe borowki)
+ nietrzeba wysoko siegac... (co zmniejsza prawdopodobienstwo smierci w wyniku upadku z wysokosci)
+ nie brudza... (potezny + i jestem pewien ze w pewnych okolicznosciach moze uratowac zycie)
+ sa smaczne i sycace... (przez co skutecznie niweluja ryzyko smierci glodowej, zawieraja ponadto wode i sole mineralne dzieki ktorym czlowiek nie umrze z pragnienia)
+ nietrzeba ich obierac, nieposiadaja igiel... (wystarczy zerwac i zjesc nietrzeba wstepnie oczyszczac ich z roznego cialatajstwa... niemaja igiel dzieki czemu niewbije sie zadna drzazga i czlowiek nie zapadnie na bolerjoze, rzezaczke, syfilis, anoreksje lub inne tego typu schorzenie.)
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
kaktusy rządzą xD
ja miałam małą kolekcję ale wszystkie uschły :D
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
tak, uschły mi kaktusy xD

u mnie wszystko jest możliwe :D

nie podlewałam ich z rok chyba ^^
 

kasiak11l

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2007
Posty
283
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Nienacka
Lubiem konwalie,lilie,róże i wiele innych.Pomogam mamie w ogródku bo bardzo lubi kwiaty a ma ich sporo i ładny ogródeczek ^^
 

amy92

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
360
Punkty reakcji
0
Miasto
Bełchatów
Lilie, róże, tulipany. To te ulubione.
A tak pozatym to, np. czereśnia. W końcu też roślinka. :D
 

bluelollipop

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
19
Punkty reakcji
0
Dzbanecznik, kapturnica, aldrowanda pęcherzykowata, muchołówka, trędownik, rosiczka...
cała ta mięsożerna ferajna :p
 

Insomnia

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2007
Posty
143
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Róże, słoneczniki, tulipany, bez (cudowny zapach) no i kaktusy (mam sporą kolekcję).
 

Jejciu

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Zielistki, czyli takie sympatyczne, jasno zielone cosie z długimi liściami :D Kiedy się o nie dba, to wyrastają im pędy z małymi roślinkami. Potem wystarczy tylko odciąć, zasadzić i mamy drugą roślinkę...A potem ta roślinka ma roślinki...I przy odrobinie dobrej woli można wyhodować plantację. Fajna zabawa, jeśli ktoś ma dużo wolnego czasu. :)
 
A

Aqualorn

Guest
Moją ulubioną rośliną jest Amarylis. Przepiękny kwiat. Polecam w bukietach.
 
Do góry