Ulubiona rasa

Ulubiona rasa

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Priv, z globala ciężko byłoby mi zrezygnować jakby człowiek płacił na konto, a ja mogę grać tylko po parę tygodni góra miesięcy, inaczej znowu się uzależnię. Rok temu przez wowa prawie ze studiów wyleciałem. Choć jest inny powód, gram zawsze na tych serwach, co przyjaciele, bez nich to by mi się nie chciało zaczynać gry. A Ty na globie? Tam też połowa graczy to DK? xD
BTW, widziałem raz na necie pbf wowa :)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ja na privach dotychczas, jak kupię nowego kompa to już na offie zacznę od nowa. Co do erpegowej strony Worlda, to faktycznie gra daje ogromne możliwości. Są przecież oddzielne serwy dla zwolenników odgrywania postaci. A DK był wysyp jak tylko wszedł Lich, teraz to nie wiem.
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
Ja lubię małych skubańców, jak koboldy i gnomy BB)
 

Zielony Feniks

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2011
Posty
121
Punkty reakcji
2
Najczęściej gram elfem.:) Właściwie to... Zawsze gram elfem.:D Czasem ze szlacheckiego rodu, czasem zdeprawowanym i pozbawionym uczuć zabijaką, czasem magiem... Raz grałam człowiekiem, niby było normalnie, ale jednak lepiej odnajduję się w roli długoucha.
 

Angellos

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Warszawa
Moją ulubioną rasą jest Anioł. Dlaczego? Sam nie wiem. Kiedyś oglądałem dużo filmów o Aniołach (tj. "Legion" i "Gabriel"). No i oczywiście na drugim miejscu stoi wampir, ale taki z klasą :)
 

Vesemirus

Christopheros
Dołączył
1 Marzec 2010
Posty
1 855
Punkty reakcji
38
Najczęściej drow, zazwyczaj czarodziej. Chociaż, jak graliśmy w LO w DnDki na "powerze" i mogliśmy wybrać kogo chcieliśmy to gra wampirem była czystą przyjemnością - nie tyle chodzi o mechanikę ile o możliwości fabularne i bycie największym badassem spośród możliwych ;)
 

Neefen

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
Zależy;] Ja tam patrzę na klasę :D jak np. Człowiek jest dobry z magi to biore jego a jak night elf to biore night elfa itp;]
 

Phea

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
Drowy. Zwykłe elfy dawno mi się znudziły, a w tych mrocznych zawsze znajdę coś ciekawego. No i ludź ewentualnie.
 

maxim4

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wyszków
Ja lubie grać dhampirem świetnie nadaje się na wojownika skrytobójce lub łowce głów.
 

Griffith

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
50
Punkty reakcji
0
Nie lubię ras przepakowanych. Odrzucają mnie wszelkie dziwolągi. Osobiście jestem fanem ludzi oraz krasnoludów.
 

positive

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
ja zawsze lubialem elfy, ale coraz bardziej przekonuje sie tez do krasnokudów :D
 

Monika Domaska

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2014
Posty
18
Punkty reakcji
0
jak każda szanująca się dama - gram KRASNOLUDAMI - dzięki temu można niszczyć wszystkich elfich cieniasów i mieć z tego pociechę ;)
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 441
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Ludzie. Zawsze Paladynem lub Rycerzem. Te postacie mogą używać magii i mogą używać podstawowych czarów np Mogą używać magii do leczenia i to pomaga podczas walki z wrogiem który musi używać zwykłego leczenia. Te postacie mogą posiadać broń magiczną np Polanie 2 Rycerz może posiadać miecz który razi piorunami. Mag , Włócznik , Łucznik i inne postacie magiczne muszą uciekać bo tylko z daleka są silne i muszą kupować amunicję lub czekać na uzupełnienie mocy i tymi postaciami trzeba dużo biegać i trzeba sporo doświadczenia i złota by postać była silna. Jedyny plus postaci które walczą z daleka jest taki że jeśli walczą razem z jednostką która walczy mieczem to łatwiej jest im zdobyć doświadczenie i przeżyć . Rycerz podlatuje do wroga i niszczy go. Krasnoludy to samo co ludzie i różni je tylko wzrost. Demony , Nieumarłe , Orki i inne stwory nie gram bo są dziwne i tych nacjach występują elementy okultystyczne dlatego zawsze gram ludźmi by zniszczyć te okultystyczne elementy . Elfy wyglądają zbyt kobieco i gejowsko. Posiadają dobrych łuczników i magów. Posiadają śmieszne uszy i satyryczny głos. Te nacja jest dla dzieci i kobiet.
 

chrumcio

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2017
Posty
51
Punkty reakcji
10
Którymi lubię grać - Krasnoludy
Również lubię - Skaven :D
Oczywiście mowa tu o warhammer 1ed :)
 
Do góry