Ulubiona rasa

Ulubiona rasa

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Ooo, dopatrzyłem się błędu. Drow a mroczny Elf to nie to samo. Drow nie ma długich uszów! Ehh :D

Muszę przyznać, że zasmakowałem gry człowiekiem. Miło się gra. Ale gra hobbitem to porażka. Nie umiesz walczyć, jesteś zdany na ucieczkę... Bez sensu. Nie umiem się w niego wczuć.
 

Kaj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
294
Punkty reakcji
28
Muszę przyznać, że zasmakowałem gry człowiekiem. Miło się gra. Ale gra hobbitem to porażka. Nie umiesz walczyć, jesteś zdany na ucieczkę... Bez sensu. Nie umiem się w niego wczuć.
Różnie bywa. Ja tam lubię przerobić hobbita na łotrzyka. Iść przodem i sprawdzać czy nie ma pułapek, a jak dojdzie do walki to wycofuję się na tył. Dobrze jest naszego niziołka uzbroić w procę|kuszę, to może sobie z tyłu atakować ;)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ale gra hobbitem to porażka. Nie umiesz walczyć, jesteś zdany na ucieczkę... Bez sensu. Nie umiem się w niego wczuć.
Wszystko zależy od tego jak stworzysz postać. Poza tym duża w tym rola systemu i MG. Ja jedną kampanię DnD (albo WH, nie pamiętam) grałem niziołkiem barbarzyńcą i bynajmniej od walki nie uciekałem. Poza tym niziołek przeznaczony jest raczej do klas typu łotrzyk. Każda rasa ma plusy i minusy.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Wszystko zależy od tego jak stworzysz postać. Poza tym duża w tym rola systemu i MG. Ja jedną kampanię DnD (albo WH, nie pamiętam) grałem niziołkiem barbarzyńcą i bynajmniej od walki nie uciekałem. Poza tym niziołek przeznaczony jest raczej do klas typu łotrzyk. Każda rasa ma plusy i minusy.
zawsze można jeszcze magiem jako tako wyrobić, tyłek Ci reszta osłania, chyba, że jak się graczy rozproszy :D (co mi się nie udało, znaczy się, nie miałem ochoty już pozostałych graczy dręczyć po tym jak nieumarlakami ułatwiłem kapłanowi drogę - kapłanowi o złych mocach xD)
 

igor89

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam Grałem wieloma przedstawicielami ras w rożnych systemach najbardziej uniwersalna rasa są ludzie przez twórców gier ta rasa kreowana jest jako pewien standard, Jednak nie można nim cały czas grac :)czami to staje się nudne zachęcam was do grania wieloma rożnymi profesjami i rasami każda postać dobrze odgrywana przez gracza jest klimatyczna i ma swój urok :) oczywiście tez trzeba miedz dobrego mistrza gry :p
 

kreoss

Miłościwie Wam Panujący
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
535
Punkty reakcji
4
Miasto
Gliwice
Mroczny elf. lubię grać postaciami gdzie w większości miejsc jestem niemile widziany '^^
 

Cezar_Borgia

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Krasnolud. Lubię wczuwać się w rolę półtorametrowego, brodatego bydlaka, żłopiącego piwo i biegającego z toporem za orkami.
 

sbnwp

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Planeta Ziemia
Na początek zawsze wybieram człowieka/elfa i lecę na walkę dystansową. Po lepszym zapoznani się z całą grą - fabuła, czary, bronie ect. ustawiam poziom na hard wybieram czarodzieja z których najlepszy dla mnie to nekromanta.
 

Karmelowa

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2010
Posty
47
Punkty reakcji
0
Drowy są świetne, ale to rasa zbyt często wybierana przez graczy, ze względu na ich mroczną naturę, co pozwala czuć się bezkarnym w grze ;)
Ja natomiast uwielbiam krasnoludy za poczucie humoru i elfy. Z tymi ostatnimi jest o tyle dziwnie, że niektórzy traktują tą rase jako słodką i cukierkową, a przecież jest zupełnie inaczej.

a czy wilkolak to osobna rasa? moim zdaniem to nadal predstawiciel rasy do ktorej nalezal przed ugryzieniem, tylko posiadajacy specjalne umiejetnosci i podatnosci.

A to chyba zależy o jakim systemie mówimy, bo jeśli chodzi o grę Wilkołak Apokalipsa to tam jest traktowany jak rasa główna dzieląca się na trzy gatunki.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Drowy są świetne, ale to rasa zbyt często wybierana przez graczy, ze względu na ich mroczną naturę, co pozwala czuć się bezkarnym w grze ;)
Ja natomiast uwielbiam krasnoludy za poczucie humoru i elfy. Z tymi ostatnimi jest o tyle dziwnie, że niektórzy traktują tą rase jako słodką i cukierkową, a przecież jest zupełnie inaczej.
o wypraszam sobie, ja olewam mrok i gram Drowem podającym się za wyznawcę Eilistraee, w zasadzie olewającym wszystko, który chce tylko ćwiczyć i się bogacić. Głównie to ostatnie. Drowa zrobiłem sobie, bo chciałem raz zagrać inną rasą niż ludzie, krasnalem nie miałem ochoty grać, a resztę elfów uważam za marne popierdółki.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
a resztę elfów uważam za marne popierdółki.
W ogóle zaobserwowałem, że mało osób lubi typowe elfy. Drowy zdobyły popularność m.in. dzięki postaci Drizzt'a stworzonej przez Salvadore (nie jestem tu wyjątkiem). Sam jeślki już mam grać długouchym, to już jakimś pochodnym (Blood Elf w WoW'ie).
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Blood Elfów nienawidzę, ale się wkurzałem jak mnie znajomi w hordę wciągnęli (u keków znieść mogłem tylko krowiego druida, chciałem zabójce ale te przeklęte elfy mnie do nerwicy doprowadzały xD )Nie lubię wysokich elfów, to podziękuję wszystkim pisarzom fantasy za opisanie ich jako kiczowatych wyniosłych bubków, Leśne nie lepsze, banda dzikusów jak dla mnie nie zdolna do logicznego myślenia, do tych innych wszelkich rodzajów to po prostu nie zawracam sobie nimi głowy, jedynie drowy stworzyły interesującą grupę, podstępną, nieobliczalną. Tego Salvadore niestety nie czytałem, ale chyba poszukam jak tylko sagę skończę :)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Blood Elfów nienawidzę, ale się wkurzałem jak mnie znajomi w hordę wciągnęli (u keków znieść mogłem tylko krowiego druida, chciałem zabójce ale te przeklęte elfy mnie do nerwicy doprowadzały xD )Nie lubię wysokich elfów, to podziękuję wszystkim pisarzom fantasy za opisanie ich jako kiczowatych wyniosłych bubków, Leśne nie lepsze, banda dzikusów jak dla mnie nie zdolna do logicznego myślenia, do tych innych wszelkich rodzajów to po prostu nie zawracam sobie nimi głowy, jedynie drowy stworzyły interesującą grupę, podstępną, nieobliczalną. Tego Salvadore niestety nie czytałem, ale chyba poszukam jak tylko sagę skończę :)
Przeczytaj, polecam. Z resztą Salvatore to podstawa książek w Forgotten Realms.
Horda jest dla mnie o wiele klimatyczniejsza od ally. Szczególnie postać łotrzyka undead, którym grałem namiętnie. Blood Elfy mają za to świetne miasto, Silvermoon. No i podobało mi się jak zostały przedstawione we Frozen Throne, nie jako pedałki ale honorowa rasa.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
A są jakieś książki zahaczające o planescape? albo cokolwiek o podróżach planarnych? Chętnie też bym inne światy z DnD poznał, Grayhawk i Dragonlance znam tylko ze słyszenia.
mi się akurat u hordy podobało tylko miasto undead. To jedyne. Moje ulubine w WoWie w sumie to Ironforge. Poza tym mam jeszcze jeden minus dla hordy - gra tam zawsze więcej graczy, no i więcej lepszych graczy. temu gra w ally jest ciekawa dla mnie. Choć jak się gra druidem to i tak większość wrogów dla mnie to dzieciaki, nie wyrabiam jako feral w większości pvp, ale za to podchody są świetne, potrafię godzinami krążyć po mieście wroga wybijać NPC i drażnić ludzi (Druidzi w wowie to mistrzowie ucieczek na krótkim dystansie). Za to polubiłem wowa, w tej grze jako jednej z niewielu można na tyle sposobów grać z ludźmi. Gdyby wywalić bandę nolife'ów robiących postacie po obu stronach w celu dywersji i chamskiego robienia death knightów to można by to prawie do rpg porównać, bo możliwości jak na mmo daje wiele.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Z Planescape coś było, kiedyś nawet kawałek czytałem. A WoWa grasz na privie czy oficjalnym serwerze?
 
Do góry