Ukraińcy nie podlegają w Polsce pod Polskie prawo?

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 414
Punkty reakcji
165
Miasto
Polska
Kobiecie tej jakiś czas po zatrzymaniu został postawiony zarzut bodaj z art 139kk(piszę z pamięci może mylę artykuł)
Sorry, ja zrozumiałem że ty sugerujesz że tą kobietę zatrzymano bo inaczej napisałbyś....... kobiecie tej po zatrzymaniu postawiono BY zarzut. Nie zrozumiałem co autor miał na myśli. ALE JĄ NIE ZATRZYMANO! A POLICJANCI KTÓRZY KOLO NIEJ PRZECHODZILI NA FILMIE UDAWALI ŻE JĄ NIE WIDZĄ!
To jest normalne działanie które ma na celu potwierdzić w 100% przebieg zdarzenia. Im więcej świadków tym większe prawdopodobieństwo, że pierwsi przesłuchani mówią prawdę. Nie ma w takich apelach nic niezwykłego.
To oczywiście ja nie twierdzę że TY kłamiesz tylko dla mnie twoi informatorzy są całkowicie niewiarygodni. Są czescią propagandy pro-ukraińskiej.
Tak samo zresztą jak rządowe media. Służą do ogłupiania społeczeństwa. To moja subiektywna opinia pewnie inna od twojej, obaj mamy prawo do swoich.
Dla mnie najważniejsze jest oficjalne informacje a według tych informacji które znam policja nie zna sprawcy bo dała tylko portret mężczyzny z monitoringu. I własnie pyta społeczeństwo czy ktoś go zna.
 

tommy001

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2012
Posty
109
Punkty reakcji
1
No i co z tego, że ją zatrzymano już po fakcie? Jak możnabyło dopuścić aby Ta dzicz napadła na rosyjskiego ambasadora?
Już pare lat temy np. w Berlinie Żydzi Polscy czy Izraelscy robili dziwne rzeczy. Że to niby taka tylko sztuka... Jakiś taki twór polsko ukraiński pod żydowskim zarządem im się majaczył... W ogóle jeden Pan chyba ze środowiska Gazety Wyborczej rozebrałsiędo naga i inni też porozbierani do naga po jakich lochach hasali ...
Taka jakaś izraelka co wygląda jak chłopiec ;-) o nazwisku Bratna a imienia nie pamięam... mogę podkopsać później więcej linków - W Berlinie też coś działają , jakaś taką sztukę robią... jest tam jakieścentrum kultury...


To już wiele lat temu było... Może to taka samospełniająca się przepowiednia...?

Jakieś tam filmy wyprodukowali w takim temacie właśnie...

Jak ktoś wie cośna ten temat to niech napisze...



Instynktowna nienawiść Żydów do Polaków http://blogmedia24.pl/node/79545
NASZ WYWIAD. Prof. Norman Finkelstein: Izrael wykorzystuje zmiany w polskim prawie, aby po raz kolejny zagrać kartą Holokaustu https://wpolityce.pl/polityka/38243...ie-aby-po-raz-kolejny-zagrac-karta-holokaustu

Z Ukrainy Żydzi się co niektórzy już ewakuowali z Dniepropietrowska chyba... Może do Izraela pojechali ale nie wiem czy wszyscy https://www.chabad.org/jewish-centers/117953/Dnipro/Synagogue/Chabad-of-Dnipro Są jakieś filmiki w tym temacie n YT

Przenoszenie odpowiedzialności za zbrodnie na Polskę - 65 miliardów dolarów

Coś Putin kiedyś mówił, że wielka wojna ojczyźniana to bolesna rana na rosyjskim narodzie... bo zgineło wielu Rosjan wtedy.

11 maja 2022 Wielka wojna ojczyźniana https://radiogdansk.pl/audycje/co-z...dyna-religia-ktora-rosjanie-naprawde-wyznaja/

Ta wielka wojna ojczyźniana to chyba jest ta wojna domowa w Rosji? Chociaż może nie bo nie zgłebiałem tego tematu prawdę mówiąc:) Ponoć dziadek Putina był osobistym kucharzem Lenina i Stalina i Stalin miał mieć wyjątkowe zaufanie do tej rodziny Putina. Sam Putin miał tak mówić.
 
Ostatnia edycja:

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 414
Punkty reakcji
165
Miasto
Polska
No i co z tego, że ją zatrzymano już po fakcie? J
Tylko że ją nie zatrzymano odwrotnie, różne organizacje ukrainskie chcą dla niej ochrony policyjnej bo podobno dostaje grożby,
Tak że być może policja ją ochrania zamiast zatrzymać.
Wczesniej ta sama ukrainka organizowała nielegalne blokady tirów na granicy i oczywiscie też bezkarnie.
Ostatnio kazała Polsce zerwac stosunki dyplomatyczne z Rosją. W końcu to ukraińcy rządzą w Polsce poprzez neo-banderowców z PiSu.
 

tommy001

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2012
Posty
109
Punkty reakcji
1
Tu na początku filmu jest troche o niej a potem o Olaszńskim Wojciechu , też warto posłuchać jak kogościekawi jego osoba... Kolejny cyrk w sprawie cywilnej przeciwko Wojciechowi O.! Holocher i Patlewicz NA ŻYWO
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
196
Co takiego ten film ma wspólnego z powyższym tematem?
Zamierzasz tu wrzucać każdy znaleziony szrot?
 

tommy001

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2012
Posty
109
Punkty reakcji
1
A Szanowny Pan co wniósł do tematu swoim wpisem?
Obejrzałeś i nie znalazłeś nic wspólnego z tematem? Pierwsze 15 minut nagranej rozmowy dotyczy ukraińskiej aktywistki co się nazywa Iryna Zemlyana. Takie informacje o niej, które są ogólnie znane komuś kto cokolwiek śledził jej poczynania. "Szrot" został nagrany tego samego dnia kiedy zamieściłem tutaj link do niego więc zawierał chyba aktualne informacje o sprawie:) Szukałem jakiś informacji najaktualniejszych o tej Pani (jakie poniesie konsekwencje za to co zrobiła) ale nic nie znalazłem. Za to piszą że musi uciekać z Warszawy.

Też bym się bał skoro nawet ambasador nie może czuć się bezpiecznie:) Chociaż ambasador akurat mówił że czuje się bezpiecznie.
I działania odwetowe z 11 maja chyba
 
Ostatnia edycja:

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
196
"Szanowny Pan" stara się nie zamieszczać filmów dłuższych niż 15 minut np z szacunku do forumowiczów którzy w końcu nie przyszli do kina.
Jednak nawet w tych stara się wskazać w opisie w której minucie jest interesujący związany z tematem fragment.

Proszę więc takie wskazanie u siebie pokazać.
Pomijam już czas trwania filmu.
 

tommy001

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2012
Posty
109
Punkty reakcji
1
Takie komunikaty są ze strony warszawskiej policji (wg. relacji RMF FM) że będą się prokuratorzy zastanawiać czy można pociągnąć do odpowiedzialności policjantów którzy byli bezpośrednio na miejscu.

No a kto z wyższych rangą funkcjonariuszy był odpowiedzialny za zabezpieczenie tego miejsca?

Kto zapłaci za zniszczenie mienia (poplamienie garderoby) dyplomatów rosyjskich? Ukrainka? W takich sprawach śledztwo jest wszczynane z urzędu a nie na wniosek poszkodowanych. Mnie się wydaje że tam kilka osób brało w tym udział a nie tylko ona jedna. Ktoś chciał ściągnąć okulary amasadorowi - widać to na filmach - jakiś mężczyzna. Powinien on zostać ukarany o ile uda się go zidentyfikować.

Żeby zakazać tej uroczystości złożenia kwiatów to władny był Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Sprzeciwiał się temu ale nie wydał dyspozycji o zakazie:D No to jak to tak?


No to ruskie na 2 dni przed rosyjskim świętem wysyłają pismo? Nie można było na 2 tygodnie przed? Nie wiem jak było rok temu to organizowane. Może teżnie zawsze ambasador osobiście to robił tylko jakiś inny pracownik ambasady? Chyba co roku jakieś kwiotki tam były składane.
------------
09.05.2022 Warszawa. Protesty przed Mauzoleum Żołnierzy Radzieckich. Po incydencie z farbą doszło do bójki mięzy dwiema kobietami. (rzekomo jedna z nich była prorosyjka) https://www.polsatnews.pl/wiadomosc...zoleum-zolnierzy-radzieckich-doszlo-do-bojki/

- zwróćcie uwagę na narrację tej komentatorki która twierdzi że ta kobieta depta po ciłach zabitych na Ukrainie - a ona tylko przeszła między nimi . obok a nie deptała tych ludzi co tam leżeli. W sumie rozumiem że tu chodzi o analogie taką - między teraźniejszym "wyzwalaniem" Ukrainy (jak to ruskie mówią) od ukraińskich "faszystów/nazistów" a wyzwalaniem w przeszłości przez Armie Czerwoną Europy spod nazizmu niemieckiego... jak wyglądało to wyzwalanie europy przez ruskich to też mniej wiecej wiadomo nawet jak ktoś nie specjalizuje sie w takich tematach a cośtam czytał czy oglądał....

marzec 2017r.

Troche zdjęć: https://www.se.pl/warszawa/galeria/...warszawie/gg-FJoe-DKrZ-UqRp/gp-htuD-SVgj-E6HP

Jak chcieliśmy dać Rosjanom prztyczka w nos to trzebabyło zakazać obchodzenia uroczystości i co by wtedy było?
Np. W Niemczech zakazano paradowania z flagami ukraińskimi czy rosyjskimi - podobno. Ale czy można komuś zakazać paradowania z flagą? Kiedyś w PL jak rządził Kwachu to polskim patriotom pozabierano flagi w Jedwabnem.

ps. Nie wiem kiedy to było powiedziane ale przelądając teraz internet to migneła mi przed oczami to co kiedyś powiedział ten rosyjski ambasador: że jakby nie było tylu teori spiskowych odnosnie katastrofy z smoleńsku toi wrak typoleva jużdawno byłby w Polsce. Na początku to ruskie się tłumaczyli że w rosji wciąż trwa śledztwo i dlatego wrak nie może wrócićdo Polski.... a jak to tam potem było to nie wiem albo nie pamiętam. Ja to siętak z doskoku czasem czymnś zainteresuje... Teraz już siękijem Wisły nie zawróci - nie wiem czy tak można było postąpić ale czy Polska nie mogła zakazać obchodzenia tego typu uroczystości do momentu aż wrak typoleva wróci do Polski? Wtedy byśmy ruskim powiedzieli: to jest wasza decyzja że niechcecie obchodzić swoich świąt a nie nasza decyzja- nie oddajecie wraku to wasza sprawa :D Albo niech sobie zrobią ekshyumacje i zabiorą z terenu Polski prochy tych żołnierzy z armi czerwonej bo skoro to cmentarz to chyba tam jakieś szczątki są pochowane? - nie wiem czy tak można.
 
Ostatnia edycja:

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
196
Wewnętrzne postępowanie w policji nie stwierdziło uchybień w działaniach policjantów zabezpieczających ceremonię składania przez delegację rosyjskiej ambasady wieńców na cmentarzu żołnierzy radzieckich w Warszawie - dowiedział się reporter RMF FM. Jak powiedział RMF FM Sylwester Marczak z Komendy Stołecznej Policji, po sprawdzaniu okoliczności incydentu oraz po przeanalizowaniu zachowania interweniujących funkcjonariuszy komplet materiałów trafił do prokuratury


To jest dla mnie dziwne.
Z reguły wewnętrzny by poświęcił tych policjantów.
Nie mam tu na myśli "dyscyplinarki" ale np ostrzeżenie.

Ciekawe jeśli Prokuratura będzie "innego zdania".
 

tommy001

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2012
Posty
109
Punkty reakcji
1
W materiale wyemitowanym w TVP INFO, który zamieściłem na poprzedniej stronie widać mężczyzne, który zciągnał okulary ambasadorowi i wymachiwał jeszcze ręką w strone ambasadora - przed jego twarzą - a może chciał go uderzyć czy co innego jeszcze zrobić? Rysopis sprawcy: czarna kurtka firmy Tommy Hilfiger (biały napis na tylnej części kołnierza), czarna czapka z daszkiem i z białym napisem na przedzie i czarne okulary przeciwsłoneczne, biały T-shirt a na nim z przodu czarnobiały rysunek twarzy prawdopodobnie Putina (i czerwony pasek na jego oczach a na czerwonym pasku jakiś biały napis)

Tam były co najmniej dwie kobiety i jeden mężczyzna - ubrani w białe koszule żeby dobrze było widać czerwony kolor. Mężczyzna z lekką łysiną na czubku głowy. RTE News:

Więc czterech napastników. Ci ubrani na biało co sie sami oblewali krwią i ambasadora zapewne działali w porozumieniu - w śród nich taaktywistka.

Wet za wet - w ramach działań odwetowych

Ciekawe kto miał więcej pieniędzy na koncie?
 
Ostatnia edycja:

tommy001

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2012
Posty
109
Punkty reakcji
1
Ostatnia edycja:

tommy001

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2012
Posty
109
Punkty reakcji
1
Można zwolnić tempo odtwarzania filmów co by móc zaobserwować co się dokładnie dzieje na tych nagraniach (co kto robi) i też powyciągać pojedyńcze klatki filmowe z nagrań (można też na YT ustawić najlepsza jakoś odtwarzania wideo). Napewno śledczy już to dawno zrobili. Rozpracowuje się różne środowiska jak za komuny. Personalia kilku tych osób podobno są znane (takiego 'newsa' widziałem na facebooku...) - tych w białych koszulach lub kto za nimi stoji czy może stać - też podane personalia... lub z jakimi środowiskami się kontaktują itp). Jeżeli te osoby nie przestrzegają obowiązującego w Polsce prawa to pokazuja jaki maja stosunek do państwa polskiego - możnaby tak powiedzieć... ;-) Ja osobiście się roześmiałem czy jakby nawet cieszyłem bo śmiesznie to wyglądało jak oni tacy cali w czerwonym soku ubabrani... No ale czy będziemy podobne rzeczy robić z polskimi politykami jesli np. kłamali w jakiś sprawach ... ? MOżna pisać , mówić różne rzeczy ale czy będziemy posuwać się do rękoczynów i samosądów?
Filmy z facebooka można pobierać za pomocą tej strony https://www.fdown.net/ (są dostępne często pliki z różną jakością wideo/rozdzielczości obrazu). Jeśli pobranie pliku z mediów społęcznościowych wymaga zalogowania na daną strone to są różne dodatki do przeglądarek internetowych umożliwiające pobieranie plików czy jakieś skrypty do pobierania z tvp itp http://miniskrypt.blogspot.com/2012/11/wygodny-sposob-na-tvppl-i-te.html są podobne stronki do twittera czy innych stron
 

Attachments

  • santa cruz.JPG
    santa cruz.JPG
    107,1 KB · Wyświetleń: 17
  • santa cruz2.JPG
    santa cruz2.JPG
    65,2 KB · Wyświetleń: 13
  • 22222.JPG
    22222.JPG
    47,4 KB · Wyświetleń: 13
  • 1111.JPG
    1111.JPG
    44,8 KB · Wyświetleń: 17
Ostatnia edycja:

tommy001

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2012
Posty
109
Punkty reakcji
1
Ten z brodą i z wyłysiałym czołem a resztą włosów na głowie obciętą niemal po skórze psikał sprayem, czerwonym aerozolem (zaraz po incydencie z okularami) ... ma on zapuszczony niezbyt długi ale i nie krótki kilkutygodniowy zarost na twarzy, ubrany w jasno szarą / jasno niebieską marynarkę oraz białą koszulę.

Pan z zarzuconą na ramiona flagą ukraińską ma na sobie plecak firmy The North Face ( https://www.peterglenn.com/product/north-face-recon-backpack-mens ), ciemne okulary i czapke z daszkiem (ma ona z prawej stronyczerwoną kwadratową naszywkę) - on to tylko zagradza drogę i delikatnie się przepycha ciałem... Można sporo informacji wydobyć z tych nagrań co to ich pełno w sieci.
-------------------------
Nie wiem o co chodzi (pierwsza minuta filmu) Policja odprowadza dwuch panów - Jeden to jakiś Sławomir Zakrzewski a drugi to nie wiem... to już było chyba popołudniu po przepychankach z rosyjską delegacją?
rok 2016, Warszawa. Mauzoleum Żołnierzy Radzieckich.

Rozmowa z tym zakrzewskim.... Luty 2016 https://duckduckgo.com/?q=sławomir++zakrzewski&t=palemoon&iax=videos&ia=videos&iai=https://www.youtube.com/watch?v=CNQPpcA_pNg

To jest skomplikowane bo byli też rosyjscy żydzi co kolaborowali z ruskimi czy mogli kolaborować z obydwoma okupantami itp itd i tacy żydzi mogli być likwidowani przez polskie podziemie... podczas 2 wojny światowej... BYło nawet głośno pare lat temu o izraelskim ambasadorze Szewachem Weissem który oskarżał polskie podziemie czy polski rząd na uchodźstwie o mordowanie żydów... to może i takie rzeczy były ale mogły dotyczyć zydowskich kolaborantów...
 

Attachments

  • 280200365_1158959511533636_1653853675284101982_n.mp4_snapshot_00.28_[2022.05.20_14.08.01].jpg
    280200365_1158959511533636_1653853675284101982_n.mp4_snapshot_00.28_[2022.05.20_14.08.01].jpg
    141,7 KB · Wyświetleń: 13
Ostatnia edycja:

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
196
"Śledczy ustalili tożsamość dwóch podejrzanych o zabójstwo na Nowym Świecie. Wydano nakaz tymczasowego aresztowania Sebastiana W. i Łukasza G." - napisał na Twitterze Zbigniew Ziobro.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/kraj/...e=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Jak dla mnie zamyka to kwestię narodowości sprawcy.
Nie wiem o co chodzi (pierwsza minuta filmu) Policja odprowadza dwuch panów - Jeden to jakiś Sławomir Zakrzewski a drugi to nie wiem... to już było chyba popołudniu po przepychankach z rosyjską delegacją?
Dwuch???
Miałeś w szkole język polski?
 

tommy001

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2012
Posty
109
Punkty reakcji
1
DwOje. Może być i trz3ch. Od przybytku głowa nie boli ;-) No a jak myślisz? Pewnie, że miałem. Także język angielski oraz rosyjski (w szkole podstawowej i w liceum). Także umiem też czytać cyrylicę ale ze zrozumieniem tego co czytam to bardzo słabo. Tak, wiem. Powinienem bardziej przykładać się do poprawnej pisowni ale nie zawsze mi się chce....
-----
Te 2 kobiety ubrane na biało; to one obydwie rzucały czerwoną farbą a nie tylko jedna; ten koleś w białej koszuli co był razem z nimi też chyba coś tam pokropywał reką... [0:59 - ....] jedna ma okulary przeciwsłoneczne (raz na oczach a raz na czubku głowy a druga nie ma...
[3:22] - widać tego co psikał sprayem.
Jak ruskie opuszczali plac mauzoleum kierując się do swoich limuzyn w ochronie policji to ktoś rzucił / chlasnął farbą/sokiem (lub rzucił jakimś "opakowaniem" z farbą - taką "bombką z farbą") w tego drugiego Ruska co towarzyszył ambasadorowi [3:32].
Potem widać jeszcze znowu tego gościa co zabrał ambasadorowi okulary [3:42] - jednak kolor jego kurtki to granatowy a nie czarny (spod granatowego mankietu kurtki wystaje mu kawałek białego materiału - jakieś takie wykończenie - nie wiem jak sięto nazywa). Nastepnie jeszcze farbą rzuca inna osoba - widać tylko gołą rękę od łokcia do palców bo zarzuconą ma na siebie flage ukraińską pewnie i widać żółte płótno do łokcia [3:47].

Na YouTUbe, na zapauzowanym filmie można przesuwać film o 1 klatkę do przodu albo do tyłu wciskając na klawiaturze znaki "<" i ">".

Może i słabo znam angielski ale nawet ten ukrainiec pisze że to plotki ze Polska otrzyma te 300 starych Abramsów.
I USA nigdy nic nie dają za darmo. zawsze sprzedają nawet na kredyt.
Ukraina nie ma pieniedzy ale ma złoża ropy, gazu i dużo urodzajnej ziemi.
USA i Wielka Brytania będą po wojnie ich włascicielami a my zostaniemy z długami za pomoc ukrainie.
Polska otrzyma 116 używanych czołgów.
Dostanie je za darmo ,ale zapłaci za rozkonserwowanie ich, dostawę i sprawdzenie stanu technicznego , naprawę usterek. Więc jest to również atrakcyjna cena.

To są względnie nowe czołgi z niskim przebiegiem. Więc jest to atrakcyjna oferta. Tak by na szybko zastąpić ubytki po T-72.

Dla przykładu Niemcy oferowały 20 szt dostarczane po 2 szt. rocznie i to w starej wersji.

Rosjanie już niszczą Polskie Kraby na ukrainie.
Podana armatohaubica nie został zniszczona przez Rosjan bezpośrednio a przez najechanie na mine lub jakieś błędy w obsłudze sprzętu - zbyt intensywne strzelanie co doprowadziło do pożaru.
 
Ostatnia edycja:

tommy001

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2012
Posty
109
Punkty reakcji
1
Ukraińskie media informacyjne https://www.youtube.com/c/UkrinformTV/videos
Warszawa: Kto to jest ten pan z posiwiałymi włosami, który mówi w języku polskim (i trzyma wieniec)?
---

Gazeta rosyjska: Rosyjski dyplomata, po oblaniu go czerwoną substancją, powiedział do rosyjskich mediów, że nie dostał od Polski oficjalnych przeprosin za ten incydent, że owszem jeden polski minister wyraził swoje ubolewanie ale jako takich przeprosin nie było. Czyli stanowisko rosyjskie w tej sprawie jest takie, że polskie władze są temu winne? Rosjanie zamierzają też postawić zarzuty tym osobom (Ukrainkom i Ukraińcom biorącym udział w tym zamieszaniu... ?) i będą prowadzić śledztwo w tej sprawie.

Dobry szrot nie jest zły ;-)
Niemiecka policja zwija olbrzymią ukraińską flage (ale jak ktoś miał jakaś małą flage to można było mieć)
To też chyba w Berlinie:




15 Marca 2022 Pracownicy ambasady Rosji w Warszawie chcieli wypłacić olbrzymie pieniądze. Dyplomaci z rosyjskiej ambasady w Polsce chcieli podjąć 2 mln euro w gotówce tuż po inwazji Rosji na Ukrainę, informuje dzisiaj tvn24.pl. Chęć podjęcia równowartości 10 mln zł została zgłoszona tuż po inwazji na Ukrainę. Środki oficjalnie należały do ambasady Federacji Rosyjskiej. Podjęcie pieniędzy zablokowane przez banki. Decyzja została podjęta we współpracy z Generalnym Inspektorem Informacji Finansowej. Urząd ten odpowiada m.in. za walkę z korupcją i przeciwdziała finansowaniu terroryzmu.

Tu ruskie maszerują gdzieś za granicą
 
Ostatnia edycja:

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 414
Punkty reakcji
165
Miasto
Polska
Jeszcze trochę i ukraincy wprowadzą w Polsce swoje zwyczaje, trochę inne niż to jest przyjęte w Europie. Takie bardziej Afrykańskie.
U nich to norma.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
196
Na co to jest argument?
Czego to dowodzi?
Myślisz że ktoś nie ma co robić tylko ponad pół godziny słuchać tego by może stwierdzić że ci się coś ubzdurało?
Co miałeś w podstawówce z logiki?
 
Do góry