UFO nad polska

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
yyy...tzn? przecież wielu twierdzi,że widziało NOL-e nad Polską i co? :mruga:
 

rupashari

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2009
Posty
101
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
Poznań
ja myślę, że widziałam coś takiego, 2 razy w życiu. Nie widziałam, żeby to był latający spodek, ale jasny punkcik, podobny do gwiazd (widziałam to nocą). Można by pomyśleć, że to satelita ziemski lub samolot (poruszał się z jednostajną szybkością, ale dość wolno). Tylko, że samoloty ani satelity nie stają nagle w miejscu. A to stanęło. W obydwu przypadkach było podobnie. Zaczęło drgać, a potem nagle zmieniło kierunek i z ogromną szybkością poleciało w innym kierunku. W pierwszym przypadku w stronę, z której przyleciało, w drugim w górę pod kątem 90st.

:mruga: zwiadowczy UFO?
 

Leniuszka

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
151
Punkty reakcji
2
Ja kiedyś widziałam kilka punkcików układających się na kształt odwróconej litery "V". Były większe od gwiazd i przemieszczały się dość wolno. Trwało to może 5, 10 minut, po czym gdy się odwróciłam - zniknęło. Nie tylko ja je widziałam (tego dnia było ze mną kilka osób). Nie wiem co to było ale to pewnie tylko jakieś samoloty czy coś... :D
 

rupashari

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2009
Posty
101
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
Poznań
Ja myślę, że nasi sąsiedzi z kosmosu odkryli już naszą cywilizację i obserwują nas. Badają nasze zachowanie, to jak żyjemy. Pewnie mają wokół Ziemi swoje satelity i radary, a może i sprzęt, którego ludzie jeszcze nie zdążyli wymyślić, no i badają :)

Gdyby byli nastawieni wrogo, już dawno by nas rozwalili. A oni są po prostu ciekawi :)
 

Keynt

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Yashodhara - bardzo ciekawy post :] Ee ja tam w UFO nie wierzę. Ale fajnie by było gdyby było tak jak piszesz. W końcu przylecieli by na Ziemię jakoś się by z nami porozumiewali i by się zaprzyjaźniły te stworzenia z nami :D
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Co ostatnie dwa posty mają do tematu? Są tematy o kosmitach i UFO. Koniec OT.
 

Keynt

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Oj rzeczywiście sorry :D Nie napisałem, czy widziałem UFO, czy nie. A więc moja odpowiedź brzmi nie, bo ono nie istnieje :]
 

drumboy

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Legnica
moim zdaniem nie ma UFO, wydaje mi się, ze większośc to Wojsko (testy sprzętu itp.)...
 

balalajka

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
1 206
Punkty reakcji
0
Dobra. Czy ktoś ostatnimi czasy widział coś takiego i potrafi mi sensownie wyjaśnić co to u licha jest ?
Widziałem ten film wcześniej, ale nie zrobił na mnie wrażenia dopóki coś takiego dziś nie przeleciało '' nad '' moim domem.
Światła były bardzo intensywne, nie migały, leciały wolno, jednym tempem w czymś na rodzaj złożonego szyku. Miały odcień pomarańczowy.
Prawdopodobnie zniknęły za chmurami. Miałem okazję przyglądać się jakieś 40 - 50 sekund.

[media]http://www.youtube.c...h?v=o6FGDNzMFyk[/media]

Film z tego co wiem nakręcony dłuższy czas temu.
Ale zjawisko wciąż żywe.
 

kaluska

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
Nie ma już o czym tu mówić, że wymyślają ufo? Ja tam w to nie wierze, nie wierze że istnieje i nie wierze że ktoś to w ogóle kiedyś widział.. powiedziałabym wam że widziałam ufo i kto mi w to uwierzy? heh, no właśnie, nikt :) tylko uznaliby mnie za jakąś wariatke która ma przywidzenia :D, oczywiście ja tu nie mam zamiaru nikogo obrażać kto twierdzi, że był tego świadkiem :D
 

Confusion

Zbanowany
Dołączył
15 Styczeń 2009
Posty
452
Punkty reakcji
5
Ja w to wierzę.
Widziałam 3 razy coś dziwnego na niebie.
Ludzie przecież nie żyjemy sami na tym wszechświecie ;)
 

balalajka

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
1 206
Punkty reakcji
0
Ludzie. To, że na niebie widać różne dziwne obiekty nie znaczy, że to od razu zielone ludki.
UFO istnieje. A oznacza nic więcej ponad Niezidentyfikowany Obiekt Latający.
Było takich obiektów wiele i będzie.
A za większość z nich najprawdopodobniej odpowiada armia.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Dobra. Czy ktoś ostatnimi czasy widział coś takiego i potrafi mi sensownie wyjaśnić co to u licha jest ?
Widziałem ten film wcześniej, ale nie zrobił na mnie wrażenia dopóki coś takiego dziś nie przeleciało '' nad '' moim domem.
Światła były bardzo intensywne, nie migały, leciały wolno, jednym tempem w czymś na rodzaj złożonego szyku. Miały odcień pomarańczowy.
Prawdopodobnie zniknęły za chmurami. Miałem okazję przyglądać się jakieś 40 - 50 sekund.

Film z tego co wiem nakręcony dłuższy czas temu.
Ale zjawisko wciąż żywe.
Prawie na pewno są to modne ostatnio chińskie lampiony. Kupuje się takie lampiony zapala świeczkę która jest w nich w środku. Oświetla ona lampion i przy okazji nagrzewa powietrze, które unosi lampion do góry. Prawdopodobnie gdzieś odbywało się wesele. To teraz modna ozdoba na tego typu imprezach, a organizacje ufologiczne nie przyjmowały jeszcze tylu zgłoszeń obserwacji jak ostatnio.

Ja osobiście obserwowałem coś bardziej zagadkowego. Było to jednak kilka lat temu. Pisałem już o tym ale skoro jest osobny temat to może dodam swoje trzy grosze.
Widziałem coś w kształcie dysku, przelatującego nad lasem w sporej odległości. Ponieważ byl tam komin za który to coś się przez moment schowało można oceni, że leciało z niesamowitą nawet dla odrzutowca prędkością, na pewno ponad 1000 km/h i mogło mieć ze 30 metrów średnicy lub długości (widziałem tylko jeden profil, ale założyłem że to dysk). Świeciło to białym światłem.
Nie wykluczam, że było to zjawisko meteorologiczne, ale jeśli, to dotychczas nieznane. Natomiast na odrzutowiec czy inny pojazd wojskowy za szybkie zdecydowanie.

Pył, dokładnie ciągle myli się UFO z kosmitami. W przypadku mojej obserwacji UFO (niewątpliwie był to niezidentyfikowany obiekt latający), nie da się oczywiście wykluczyć pochodzenia tego obiektu od pozaziemskiej cywilizacji, ale ja bym raczej zaznaczył, że nic tego nie sugerowało. Tak jest i z większością obserwacji poza oczywiście bliskimi spotkaniami trzeciego stopnia. Ale tego watpie, żeby ktoś z nas doświadczył. Było już o tym zresztą sporo pisane.
 

balalajka

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
1 206
Punkty reakcji
0
Propo filmu który wrzuciłem. Czy to może być tankowanie ?
Oczywiście wojskowych, amerykańskich.Spotkałem się już z teorią lampionów. Obiekty nie wydawały dźwięku, więc wielu uważa, że to właśnie one. Musiałbym zobaczyć taki lampion kiedyś.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
http://www.nautilus.org.pl/?articlesid=1882
Tu jest o lampionach w tym kontekście.
 

balalajka

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
1 206
Punkty reakcji
0
Dzięki Lobo. To wiele wyjaśnia.
Na jednym filmie, który miałem okazję obejrzeć owe UFO wylatuje zza bloków.
Był to przypadek z Warszawy jeśli się nie mylę.
Wątpie by w na Warszawskim osiedlu E.T miał tajną bazę, więc możliwe, że akurat było tam wesele. :eek:k:
 

drumboy

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Legnica
Dobra. Czy ktoś ostatnimi czasy widział coś takiego i potrafi mi sensownie wyjaśnić co to u licha jest ?
Widziałem ten film wcześniej, ale nie zrobił na mnie wrażenia dopóki coś takiego dziś nie przeleciało '' nad '' moim domem.
Światła były bardzo intensywne, nie migały, leciały wolno, jednym tempem w czymś na rodzaj złożonego szyku. Miały odcień pomarańczowy.
Prawdopodobnie zniknęły za chmurami. Miałem okazję przyglądać się jakieś 40 - 50 sekund.

[media]http://www.youtube.c...h?v=o6FGDNzMFyk[/media]

Film z tego co wiem nakręcony dłuższy czas temu.
Ale zjawisko wciąż żywe.

mój brat widział te pomarańczowe punkty. był u znajomych i własnie ta ich znajoma wyszła na balkon zapalić i tam widziała i zawołała ich szybko.

#EDIT

a "UFO" w które nie wierzę, to właśnie zielone ludki. Pył ma racje, UFO czyli niezidentyfikowany obiekt latający istnieje, to może być nawet nie wiem... mydło wybijające szybę u sąsiada z łazienki. jest to UFO póki nie rozkminisz co to jest ;D haha ;PP
 

fightern

Bóg Rodzina Naród
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
965
Punkty reakcji
1
Miasto
SERCE POLSKIEGO ORŁA
Wiecie co to jest naprawde to UFO ..?? To nie są żadni kosmici. Amerykanie w tajnych laboratoriach od dawna prowadzą badania nad podróżami w czasie, oni nigdy się do tego nie przyznają. Sądzę że to UFO to poprostu amerykanie którzy poruszają się w czasie (być może i amerykanie z przyszłości, którzy się cofają do naszego czasu). Tak to jest prawda.
 
Do góry