Udało Wam Się Kiedyś Coś Wychodować ?

malenstwoM

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
361
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Lublin
Ja ostatnio caly czas cos hoduje. Dostalam fiola na punkcie zazieleniania mieszkania;))
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Na moj gust to wystarczy wsadzenie do wody gałazki .
Ale jeśli chcesz to szybko i pewnie to najłatwiej jest po prostu wykopać młode drzewko z okolic duzego . Zawsze przy Lilakach pełno jest takich młodych krzaczków .
Mozesz tez sadzonke w sklepie kupić :D
 

Szekspir

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
Ja mam awokado ,kawę ,cytrynę ,grejpfruta i pomarańcze i choć ta ostatni się starzeje i tak się ciesze ,że mam je z nasion : )
 

kasissa

Krwiożerczy Kapeć
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
1 490
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz/Rumia
pokrzywy przed domem, oj było hałasu, jak tata je ściął bezlitośnie bez uzgodnienia.
poza tym to fasolę w podstawówce.
 

Viexer

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
167
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kraków
Ja hoduje drzewka cytrusowe :D Aktualnie na parapecie są rosną 3 drzewka pomarańczy :]
 

jezzy

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
164
Punkty reakcji
1
mi nie ale mojemu bratu dało się wyhodować grzyba na twarzy :p
 

mała_zdzira

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
mam bazylie!
juz drugi rok:) tzn teraz mam wysianą z nasionek ktore w zeszlym roku zebralam:]
na razie mam 12 doniczek ale jak znam zycie to za pare miesiecy zostanie tylko jedna:)

nawet kaktusy mi padły ..ale co tam :phi: wciaz wierze ze mam reke do roslin:D
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
ja raz wzięłam z klasy mojej w szkole listek kwiatka. myślałam, ze łądny będzie. chole.rstwo mi się rozrosło :D
a poza tym to kilka kaktusów mam :] hmm tak około 10 :D
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
kaktusy " rozmnażają sie" na okrągło.. plaga jakaś... na dole u brata jest ich na parapecie mnustwo.. u mnie zwykłe zielone lisciaste albo kwitnące.. mi udało się wyhodować jakiegoś ukradzionego od kogoś kwiatka i sie strasznie rozrosło :D
i żonkile :]
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
A ja hoduje Chilii i dobrze mi idzie:p
 

Kajami

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
3 rząd, 5 grób
Hoduję hiacynty xD Staram się cały czas udowodnić sobie, że mam rękę do kwiatów ;)
W ogródku udało mi się kiedyś tulipany wyhodować. O, i fasolę! xD Moi rodzice strasznie krzywo patrzyli na tą fasolę, śmiali się, że mi się nie uda, ale potem zajadali się fasolką po bretońsku :D
 

Foxes2

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja kiedyś zasadziłam pestke z adwokado taki owoc wyrosła ale mała i jakoś potem uschneła chociaż miała dawaną wode :p i wyrzuciłam :p pozatym sadziłam rzeżuche i szczypiorek jak
a teraz mam zamiar wychodować rosiczke :D ale czy mi się to powiedzie ?
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Jak miałem 5 lat to hodowałem mandarynki u babci w kwiatkach. A w 4 klasie podstawówki pani od biologii kazała nam posadzić rzeżuchę. To by było na tyle moich osiągnięć w dziedzinie hodowli roślin :D
 

JanTaR

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Miałem długiego słonecznika w doniczce i miał już młode ziarnka ale mszyce go zabiły :(
 
Do góry